חיפה: הוגש כתב אישום נגד הצעירים שביצעו פעולת תג מחיר

חדשות חיפה, מבזקים שוטפים, כתבות עומק, צוות כתבי השטח של חי פֹּה מביא את העיר חיפה אליכם למחשב 24X7.

חיפה: הוגש כתב אישום נגד הצעירים שביצעו פעולת תג מחיר

מאת: סמר עודה - חי פה
08/07/2014, 10:47
הודעות: 2238
עיתונאית - צוות חי פה
פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר (ג') לבית המשפט המחוזי לנוער בעיר, כתב אישום נגד קטין בן 15 וחברו בן 18 (שהיה קטין בעת ביצוע העבירה ) תושבי חיפה, בגין ביצוע עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, הצתה והשחתת פני מקרקעין ממניע גזענות או עוינות כלפי ציבור.

תג מחיר בחיפה.JPG

מכתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד לילך תמיר, עולה כי הנאשמים קשרו קשר לפגוע ולהשחית בית ספר יסודי "אלמסאר" בחיפה, רק בשל העובדה שהמדובר בבית ספר המשרת את האוכלוסייה הערבית בעיר, וזאת ככל הנראה על רקע המאורעות הביטחוניים האחרונים.

Yamit Moria
מבזקי חדשות בוואטסאפ


ביום 19.6 לאחר חצות, הגיעו הנאשמים לחנייה הסמוכה לבית הספר, כשעמם מכלים עם חומר דליק ותרסיסי צבע בהם הצטיידו מראש. הנאשמים עטו על ראשם כיסוי, חדרו לתוך שטח בית הספר, ואז ריססו באמצעות תרסיסי הצבע כתובות נאצה על קירותיו החיצוניים, ובהן הכתובות: "מוות לערבים", "תג מחיר" וכן דברים בגנות ח"כ חנין זועבי.

לאחר מכן שפכו הנאשמים את החומר הדליק בו הצטיידו על אדניות עשויות צמיגים שהיו ממוקמות צמוד לקיר בחצר בית הספר, והציתו אותן, כל זאת במטרה לפגוע בבית הספר. כתוצאה ממעשה ההצתה אחזה אש באדניות שנשרפו כליל, וכן נגרם נזק לחצר בית הספר ולקירותיו החיצוניים.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.


דו קיום בחיפה: כתבות אחרונות בחי פֹּה

דו קיום בחיפה: לכל הכתבות בחי פֹּה


יש לכם סקופ? כתבו ישירות לסמר: samar.haipo@gmail.com

תגובות במערכת התגובות של חי פה

חזור אל חדשות