פרסום בחי פה: השאירו פרטים ונחזור אליכם


פרסום באתר חי פה

אתר חדשות חי פֹּה הנו אתר החדשות הגדול במטרופולין חיפה
בפרסום באתר חי פֹּה אנו נותנים את החסות שלנו למפרסמים.
אנו מתמחים בפרסום במדיה הדיגיטלית לציבור הרחב במטרופולין חיפה. הפרסום הופך להיות אפקטיבי וזריז, עם הצוות המקצועני של אתר חי פֹּה. יש לנו ניסיון עשיר ומוכח של שנים רבות ביצירת פרסום אפקטיבי, באמצעות תוכן וידאו, טקסט ותמונות, הוא תנאי לעבודה נכונה בשוק הפרסום, קל וחומר כאשר פונים לקהל חיפאי רציני, המצפה לרמה גבוהה של חומרים שיווקיים.

המטרה: הנעת הציבור

המשימה המאתגרת שלנו: לייצור ווידאו, טקסט, תמונות, מסר ברור והפצה ברשת, באופן שגורם לציבור לנוע, לפעול ולבצע את מה שאתם, כבעלי העסק, רוצים שהם יעשו.

תקציר וידאו אודותינו

תוצאות עסקיות

צוות אתר חי פֹּה מתמחה ביצירה של תרומה ממשית לעסק שלך, על ידי יצירת תוכן שיווקי מקורי באמצעות ציוד ווידאו מתקדם, צילום סטילס מקצועני, כתיבת תוכן מקצועית והפצה ממוקדת לציבור החיפאי.

צוות חי פֹּה מפיץ ברשת הפצה גדולה ומדויקת, הן את החומרים שאתם, הלקוחות, מעבירים אלינו ממשרדי הפרסום שלכם והן את החומר המקורי שאנו יוצרים עבורכם. הכל בהתאם לתנאי ההתקשרות בינינו. אנו פתוחים לשמוע את הצרכים שלכם ומתאימים לצרכים שלכם את הכילים המתקדמים ביותר הקיימים היום במדיה הדיגיטלית.

אתם מוזמנים לעיין בהמשך דף זה, במגוון עצום של קמפיינים מוצלחים שכבר ביצענו.

עסקים רבים בחיפה כבר עובדים אתנו על בסיס קבוע ומתרחבים.
אתם לא צריכים להתאמץ, לזרוק תקציב יקר ולהתאכזב.
אנחנו יודעים להגיע בקלות וביעילות לציבור הלקוחות שלכם דרך האינטרנט.

המידע שלכם מגיע דרכנו בכל הערוצים: ניוזלטר, פייסבוק, גוגל פלוס, טוויטר, וכמובן באתר עצמו באמצעות באנרים, כתבות תדמית, וידאו ועוד.