מכרזים לאיתור מנהלים חדשים בבתי הספר בעיר חיפה ובסביבתה

בתחילת שנת הלימודים הקרובה יעמדו מנהלים חדשים רבים מול צוות המורים והתלמידים. בימים אלה מתחיל התהליך לאיתורם, שיסתיים עם ההכרזה על המינויים החדשים בסוף חודש יולי ותחילת אוגוסט.

ספורטן – כללי – רחב

לקראת שנת הלימודים הבאה פרסם משרד החינוך מכרזים למנהלי בתי ספר בחיפה והאזור. מי שרואה את עצמו כמועמד פוטנציאלי שולח בימים אלה את פרטיו ובחודש יולי יתפרסמו התוצאות. בחלק מבתי הספר מחפשים מנהל שיצליח למלא נעליים ענקיות, שהמנהל שעוזב משאיר. בחלק מהמקרים, מנהלים מסיימים את תפקידם לאחר שנת ניהול אחת והתקווה היא שהמנהל החדש יצליח בתפקידו ויישאר שנים ארוכות בבית הספר.

חיפה

בית ספר דוד ילין, מרכז הכרמל
בית ספר דוד ילין, מרכז הכרמל

בית הספר היסודי דוד ילין

לאחר 3 שנות ניהול, הודיע המנהל המוערך, מיכאל שחר, להורים כי הוא מסיים את תפקידו. אכזבתם של ההורים הייתה גדולה מאוד, כיון שהם היו מרוצים מאוד משחר והרגישו שהוא מלווה אותם במאבקיהם סביב הבנייה ליד בית הספר (רחוב מגידו) והצפיפות בתוך בית הספר. כעת מחפש משרד החינוך מנהל לבית הספר, שיש בו 18 כיתות לימוד מ-א’ עד ו’.

הסטודיו – אירועי החודש

בית הספר שלווה

בית ספר יסודי בקריית אליעזר. בבית הספר יש 2 כיתות של חינוך מיוחד ו-3 כיתות של ילדים לקויי שמיעה. משרת ניהול בית הספר פנויה לשנה עם אפשרות להארכה.

 

בית ספר לחינוך וספורט ימי

משרה פנויה לניהול מרכז חינוך ימי חיפה – בחוף השקט.

 

בית ספר לחינוך מיוחד – חטיבת ביניים קורצ’אק

משרד החינוך מחפש מנהל לחטיבת הביניים בבית הספר הממוקם בשכונת נווה דוד. בבית הספר לומדים תלמידים בגיאלי 13-21 והדגש בו הוא על התחום הלימודי, החברתי והרגשי.

 

טירת הכרמל

בית הספר שיפמן בטירת כרמל

בית הספר המקיף שיפמן

בתחילת שנת הלימודים הנוכחית הגיעו לבית הספר 3 מנהלות חדשות. מנהלת אחת החליפה את המנהלת המיתולוגית של בית הספר, אירית זליג. מנהלת שנייה נוספה על מנת לנהל את התיכון. המנהלת השלישית החליפה את מנהלת חטיבת הביניים, שסיימה את העבודה ועזבה לטובת ניהול בית ספר אחר. מנהלת חטיבת הביניים סיימה את תפקידה לאחר שנה אחת בלבד וכעת יש מכרז על מנת להחליף אותה. בחטיבת הביניים יש 15 כיתות ז’-ט’ ו- כיתות חינוך מיוחד.

בית הספר השש שנתי המקיף אריאל (דתי)

משרד החינוך מחפש מנהל לחטיבת הביניים הכוללת 6 כיתות ז’-ט’ וכיתת חינוך מיוחד. המשרה פנויה לחלוטין.

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

מירית הנדסה – עתלית – רחב
מירית הנדסה – עתלית – רחב
כללית  – מיון לייד הבית – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB