תרומות בגובה 980 אלף ש״ח נאספו ב”צאו לרוץ” בחיפה | יתרמו באמצעות הקרן לידידות

צאו לרוץ - ריצה ותרומה בחיפה (צילום - ראובן כהן - דוברות עיריית חיפה)

שיא תרומות חדש במירוץ “צאו לרוץ 5”: קרוב למיליון שקלים נאספו במירוץ “צאו לרוץ 5” שהתקיים בשישי האחרון

למעלה מ-4,500 איש מכל הגילאים ורמות הכושר – החל מילדים בעגלות ועד משתתפים בני 80+ – השתתפו ביום שישי האחרון (23.3) במירוץ “צאו לרוץ” אשר הפך במשך השנים לחלק בלתי נפרד ממסורת אירועי הספורט המתקיימים בחיפה וציין השנה את שנתו החמישית לקיומו.

המשתתפים, אשר לקחו חלק בתחרות, רצו במסלול מעגלי באורך של 2 קילומטרים וצברו 20 שקלים עבור כל קילומטר ריצה. לצורך עמידה ביעד התחרותי והרצון לשבור את שיא ההכנסות, בחרו המשתתפים להקיף את המסלול כמה פעמים, וכך הצליחו לצבור סכום שיא של למעלה מ- 980 אלף ש״ח – הגבוה ביותר שנצבר אי פעם במירוצי “צאו לרוץ”.

את הכסף שצברו המשתתפים תתרום “הקרן לידידות”, בראשות הרב יחיאל אקשטיין, השותפה אף היא למירוץ, לשלושה פרויקטים חברתיים – תרומת תלושי מזון למשפחות נזקקות, ביגוד לילדי פנימיות, ולעמותת “שילה” הפועלת למען רווחת אזרחים ותיקים וניצולי שואה בחיפה.

צאו לרוץ – ריצה ותרומה בחיפה (צילום – ראובן כהן – דוברות עיריית חיפה)מרוץ

בין המשתתפים השנה ניתן היה למצוא את סמפכ״ל המשטרה, ניצב זוהר דביר, יחד עם כל קציני מחוז חוף, עשרות מתנדבי עמותת “אתגרים”, נציגי כל מועדוני הריצה באזור, משפחות רבות עם ילדים ואפילו מספר רצי מרתון, שהספיקו לבצע 21 הקפות של המסלול ולצבור מרחק של מרתון מלא.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור חברה וחינוך בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו