אחרי שבע שנים של המתנה פנינית זיסו לוי מצאה תורם כליה מתאים והיא תעבור השתלה

פנינית זיסו לוי בת 41, מקרית חיים, ששתי הכליות שלה לא מתפקדות ומטופלת בדיאליזה מזה שבע שנים, מצאה תורם כליה מתאים בן 30 מהמרכז,  והיום (ג') היא תעבור השתלת כליה בבית חולים בילינסון.

משפחת זיסו ולוי מתרגשות ושמחות לאור מציאת התורם וההשתלה ומתפללות שהכל יעבור בשלום על מנת שפנינית תחזור למשפחתה וארבעת ילדיה בריאה ושלמה ותמשיך לחיות את חייה ללא כל הסבל והטיפולים אותם עברה יחד עם המשפחה בשבע השנים האחרונות.

את פנינית הכרנו לפני ארבע שנים ולווינו אותה ממיטתה בבית חולים רמב"ם כשהיתה במצב קשה דווקא ביום שהיה אמור להיות אחד הימים המאושרים והמיוחדים של משפחת זיסו,  יום שההכנות לבת מצווה של הבת היו בעיצומן אלא שמהר מאוד היום המאושר הזה הפך ליום דרמטי, מיום שמח ומאושר ליום שמח מהול בהרבה עצב, הרבה כאב, תסכול וחוסר ודאות. אז האמא פנינית קרסה במהלך טיפול דיאליזה והועברה למחלקת טיפול נמרץ בביה”ח רמב”ם במצב קשה.

היום ארבע שני אחרי פנינית תעבור השתלת כליה בדיוק בתזמון לא פחות מרגש ומשמח, שבועיים לפני הבר מצווה של בן.

אילנה זיסו, גיסתה של פנינית סיפרה לחי פה בהתרגשות על היום המאושר של המשפחה ועל העיתוי בו נמצא התורם ונקבע מועד ההשתלה וההתרגשות לקראת ההכנות לבר מצווה של הבן, והודתה בשם המשפחה לכל מי שעזר, תרם ועמד לצידם בתקופה הקשה.

מערכת חי פה מאחלת לפנינית ולתורם רפואה שלמה והחלמה מהירה נמשיך לעדכן בכתבת המשך.

 

 

לא ניתן להגיב