פנינית זיסו לוי, בת 37 מקרית חיים זקוקה להשתלת כליה דחופה

פנינית זיסו לוי, בת 37 מקרית חיים זקוקה להשתלת כליה דחופה כדי לשרוד.
יום רביעי האחרון 1.1.14 היה אמור להיות אחד הימים המאושרים והמיוחדים של משפחת זיסו מקרית חיים, יום שההכנות לבת מצווה של הבת היו בעיצומן אלא שמהר מאוד היום המאושר הזה הפך ליום דרמטי, מיום שמח ומאושר ליום שמח מהול בהרבה עצב, הרבה כאב, תסכול וחוסר ודאות. האמא פנינית קרסה במהלך טיפול דיאליזה והועברה למחלקת טיפול נמרץ בביה"ח רמב"ם במצב קשה.

פנינית ששתי הכליות שלה לא מתפקדות ומטופלת בדיאליזה מזה שלוש שנים עדיין מאושפזת במצב קשה והיא זקוקה להשתלת כליה דחופה. בני משפחתה שלא משים ממיטתה בבית החולים ומתפללים שתמשיך להחזיק מעמד ולא תקרוס להם מול העיניים החליטו להתגבר על רגשות הבושה וחוסר הנעימות ולבקש תרומות כדי להציל את חייה.

שמה של פנינית מופיע ברשימת ההמתנה להשתלת כליות בארץ אך עדיין לא נמצא התורם המיוחל, וככל שהזמן עובר מצבה הבריאותי מדרדר וסכנה ממשית נשקפת לחייה. בני המשפחה שלא יכולים לממן השתלה פרטית במדינה אחרת נאלצים לבקש את עזרת הציבור והאנשים הטובים בממון ההוצאות להשתלת כליה המסתכם בסכום של 800 אלף ש"ח.

בעלה של פנינית, אברהם (אבי ) זיסו, מספר בכאב כי פנינית החלה לסבול מבעיות תפקוד בכליות לפני שלוש שנים בהיותה בת 34, זה התחיל בכליה אחת ועם הזמן הכליה השניה נפגעה. "למרות טיפולי הדיאליזה הקשים והתרופות אותן נוטלת פנינית היא המשיכה לתפקד ולטפל בארבעת הילדים בני 16-12-9-8 ולנהל את הבית ואת שגרת החיים היום יומית כאילו הכל רגיל. מדובר באשת חייל עם חוזק נפשי עצום שחוזרת מהטיפולים מנסה להראות שהכל כשורה, מתעלמת מהכאבים ומראה לילדים שאין משהו חריג. אפילו ביום בו קרסה היא סבלה מכאבים ועייפות וניסתה להסתיר בכל הכוח כדי לא להרוס את הבת מצווה של הבת, אך הגוף בגד והיא קרסה".

"זה היה יום מאוד קשה עבור המשפחה עם הרבה התלבטויות באם לבטל את האירוע או לא. כשהחלטנו לקיים את האירוע נסינו להסתיר מהילדים שהאמא מאושפזת במצב קשה, וטענו שהיא תגיע באיחור. האירוע שהיה אמור להיות משמח ומרגש הפך מהר מאוד לאירוע מהול בהרבה עצב ולצד דמעות השמחה היו גם הרבה דמעות של עצב. אני מתפלל לקדוש ברוך הוא שנעבור את התקופה הקשה ויעמיד לצדנו אנשים טובים שיעזרו לנו ושאשתי תבריא".

אילנה לוי, גיסתה של פנינית מספרת בכאב: "אני מוכנה להפוך עולמות כדי להציל את חייה של פנינית. אני מחוייבת לילדה הזו גם כי מגיע לה חיים נורמלים נטולי סבל וכאב וגם כי היא יתומה. פנינית היא אישה למופת ואמא למופת שמנסה להתעלות על הכל ולשדר שהכל כשורה. לראות אותה מתפקדת ועושה הכל במצב הקשה שלה זה רק גורם לנו להתחזק".


לתרומות:
(שימו לב, עדכנו את מספר החשבון. הוא היה שגוי…)
בנק הדואר
מס' חשבון: 3514684 סניף 001
מוטב: אברהם זיסו

לבירורים נוספים ניתן ליצור קשר עם אילנה לוי במספר:
052-7127335

תגובה
 1. סמר עודה - חי פה אמר/ה

  פנינית זיסו לוי, בת 37 מקרית חיים שחשפנו את סיפורה המרגש והעצוב לפני כשבוע באתר חי פה, שוחררה בסופ"ש מבית החולים רמב"ם בחיפה אך מצבה עדיין קשה והיא זקוקה בדחיפות להשתלת כליה.

  פנינית ממשיכה בטיפולי הדיאליזה שהפכו לחלק משגרת חייה היום יומיים והיא ובני משפחתיה פונים לאנשים הטובים לפתוח את הלב ולעזור בממון הוצאות השתלת כליה בחו"ל מדובר בסכום של 800 אלף ש"ח שבלעדיו ספק אם פנינית תמשיך להחזיק מעמד.

  לסיפור המלא של פנינית כנסו ללינק המצורף
  [topic:1tuzsjj0]https://haipo.co.il/forum/viewtopic.php?f=17&t=12934[/topic:1tuzsjj0]


  לתרומות:
  בנק הדואר
  מס' חשבון: 3514684 סניף 001
  מוטב: אברהם זיסו
  לבירורים נוספים ניתן ליצור קשר עם אילנה לוי במספר:
  052-7127335

לא ניתן להגיב