מהומה באוטובוס של אגד בחיפה: הנהג סירב לעצור לאמא שרצתה להצטרף לילדיה והנוסעים התערבו

אירוע חריג אירע היום, א', 19/11/2017, בקו אוטובוס 970 מחיפה לבני ברק. חמישה ילדים עלו לאוטובוס משכונת הדר ולפי התכנית, אמם תוכננה להצטרף אליהם בתחנת האוטובוס בשכונת נווה שאנן, אלא שנהג האוטובוס לא עצר בתחנה בה המתינה האם והמשיך לנסוע בטענה כי אין מקום באוטובוס.

הילדים המבוהלים שבכו, צרחו והתחננו לנהג שלא ייסע מבלי להעלות את האם, אך הנהג דווקא נותר אדיש לתחנוניהם והמשיך בדרכו. הנוסעים המשיכו להתעקש שיעצור, עד שלפני הכניסה למנהרות בסמוך לגרנד קניון, עצר הנהג והזמין את המשטרה בטענה של הפרעה לסדר הציבורי. השוטרים הרגיעו את הרוחות בסבלנות והכל בא על מקומו בשלום.

שוטרים שהגיעו לעשות סדר במהומה שנוצרה

קורא חי פה אשר היה באותה העת על האוטובוס, פנה למערכת חי פה וסיפר כי הילדים עלו מתחנה בהדר ואמרו לנהג ששמרו מקום לאמא וכי האמא מחכה להם בנוה שאנן.  הנהג דילג על התחנה מול עיני האמא והילדים שנכנסו לבהלה, החלו צורחים באוטובוס ומתחננים לפני הנהג כי יעצור ויאסוף את אמם. רק התערבותו של הנוסע אשר גילה אזרחות למופת והתערב לטובת הילדים, גרמה לנהג לעצור. לטענתו של הנוסע (ששמו שמור במערכת), המשטרה שהגיעה למקום גיבתה את הנהג ואיימה לעצור דווקא את הנוסע, בטענה של הפרעה לסדר הציבורי. אך בסופו של דבר הובהרו הדברים ואיש לא נעצר.

מהמשטרה נמסר לחי פה:

"הנהג סרב לעצור כי האוטובוס היה במגבלה של כמות נוסעים מותרת ובסוף האמא חברה לילדים והם המשיכו בנסיעה לבני ברק. הנהג לא יכל להמשיך בנסיעה אז הוא קרא למשטרה אבל לא הוגשה תלונה בכתב מאף גורם".

 

מאגד טרם נמסרה תגובה

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. אבי כהן אמר/ה

    כמה שנאת חינם, יש דין ויש דיין גם אם לא מאמינים.

  2. משה אמר/ה

    בפעם הבאה שיפגשו כולם יחד בתחנה המרכזית לנסיעה משותפת

הגיבו כאן לכתבה