מגני הגביע – הפועל “רובי שפירא” מנצחת ועולה שלב בגביע המדינה, שני הבלמים כבשו.

בן סער בסיקור משחק הגביע בין רובי שפירא לטמרה

הפועל "רובי שפירא" - קובלסקי ניצח את המשחק (צילום: חגית אברהם)
מנדי זלצמן – רחב

 סיבוב ו’ בגביע המדינה בכדורגל: למרות שליטה כמעט מוחלטת של האדומים במשחק, הזיעו שחקניו של עודד קוטר וניצחו 2:1 את קבוצת מכבי עירוני טמרה מליגה ג’, כבשו: אוחיון וקובלסקי.


בעת פגרת הנבחרות, כשבליגות הבכירות ישנה הפסקה של שבועיים ושיזרוע איצטדיונים (זריעת דשא), בליגות הנמוכות משוחקים משחקי הגביע. האדומים, שמארחים העונה את משחקי הבית שלהם באיצטדיון העירוני בנשר, קיבלו היתר לארח את משחק הגביע מול טמרה במגרש “אבי רן” ליד כפר סמיר.

מה שנראה על הנייר כמשחק קליל, הסתיים בניצחון דחוק של המארחת על הקבוצה של טמרה הנמצאת שתי ליגות מתחתיה, בשער שהושג רבע שעה לשריקת הסיום.


הפועל רובי שפירא עלתה עם הרכב חזק, כולל החלוץ שלומי בן עשור שחזר מפציעה. למרות מספר הזדמנויות קורצות, רק בדקה ה-35 עלו המאחרים ליתרון, אחרי כדור קרן, אותו נגח הקפטן יוני אוחיון פנימה. זהו שער ראשון העונה לשחקן שחזר לקדנציה שנייה במועדון. כמה דקות לאחר מכן, טמרה “עקצה” והשיגה את השוויון המפתיע, 1:1 במחצית.

המחצית השנייה הייתה “רגועה” יותר מהראשונה ובחום הכבד ששרר בחוץ, למרות שאנחנו כבר בנובמבר, נראה כי שחקני שתי הקבוצות התעייפו. בסופו של דבר, כששחקני ההתקפה לא כבשו, הגיע שוב שחקן מהעורף, אמרי קובלסקי, שקיבל את הכדור מול השער ושלח אותו פנימה, הפועל “רובי שפירא” מנצחת בקושי ועולה לשלב הבא.

הפועל “רובי שפירא” – קובלסקי ניצח את המשחק (צילום: חגית אברהם)

 

מקומי בחיפה – בועז גור – רחב

מאמן הקבוצה עודד קוטר התראיין לחי פה לאחר המשחק:

הגענו להרבה הזדמנויות ולא הבקענו .בסופו של דבר, נצחנו והגיע לנו לנצח בכל דקה במישחק. קיבלנו היום בחזרה מפציעה שני שחקנים (בן עשור ונודלמן) שהיו טובים היום ויהיו הרבה יותר טובים בהמשך. לגבי הקבוצה,היכולת כרגע לא תספיק להשגת המטרות שלנו, אבל העונה עוד ארוכה וכל נצחון הוא חשוב מאוד.

 

הפועל “רובי שפירא” תצא לפגרה ובעוד שבועיים תצא למשחק חוץ בליגה מול אסי גלבוע.

הפועל “רובי שפירא” חוגגת (צילום: חגית אברהם)

 

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...