אסתי אזולאי מונתה למנהלת בית הספר למדעים וספורט בשכונת נאות פרס בחיפה

בית הספר החדש בשכונת "נאות פרס" ינוהל על ידי מי שהייתה עד לאחרונה סגנית מנהלת בית הספר ארלוזרוב בקריית חיים, אסתי אזולאי.

אסתי אזולאי

אסתי אזולאי היא המנהלת החדשה של בית הספר למדעים וספורט בנאות פרס. בית הספר יוקם במתכונת של “בית ספר צומח” ויהיו בו 3 כיתות א’, כיתה דו גילית ב-ג, ד-ה ושני תלמידים מכיתה ו’.

אסתי אזולאי כיהנה עד עתה בתפקיד סגנית מנהלת בבית הספר הוותיק ארלוזרוב בקריית חיים. בית הספר החדש בנאות פרס יהיה בית הספר הראשון שהיא תנהל.

 

בקרוב עתיד להיבנות בבית הספר אולם ענק, ובשל קרבתו לאצטדיון ולמגרשי טניס, יהיה בבית הספר דגש על ספורט, לצד מדעים. בבית הספר יהיה ניתן ללמוד מחול, כדור עף ואת מקצועות השיט. מבחינת המדעים יש כרגע משא ומתן עם חברות הייטק, הממוקמות בסמוך לבית הספר ובקרוב עתיד להחתם הסכם שיתוף פעולה, ככל הנראה, אם אחת החברות. התלמידים יהנו גם ממעבדת מדעים חדשה, שהוקמה בבית הספר.

עם בחירתה לניהול בית הספר בנאות פרס אמרה אזולאי:

“אני מקווה שבבית הספר תהייה תחושת קהילה, גאוות יחידה של עובדי ההוראה, ההורים והתלמידים שיהיו שותפים בהקמת בית הספר. אני גאה להיות מנהלת של בית ספר צומח, שיש לו אופי חם ומשתף, בית ספר שמקדם ערכים של כבוד, אחריות לאדם ולסביבה ומקדם הישגים לימודיים. צוות ההוראה נבחר בקפידה על ידי הפיקוח ועל ידי, והמורים יהיו איכותיים ומנוסים. בנוסף, בגלל שהכיתות דו גיליות, יהיו בבית הספר הרבה תומכי הוראה, שיעסקו בתרגול החומר עם התלמידים במרחבי הלימוד הבית ספריים”.

בית הספר, אשר נבנה בשתי קומות, על פני 3,565 מ”ר, יכלול 24 כיתות לימוד, ספריה חדשה ו- 2 מעבדות למדעים ולטכנולוגיה. כאמור, תכניות הלימוד הייחודיות בבית הספר יושפעו מהמתחם בו הוא פועל: פארק הביו-טק, פארק מת”מ והאיצטדיון, והפעילות בו תפעל תוך שיתוף פעולה עם מרכזי המדעים והספורט הפועלים בסביבה, ובהם מעבדות המרכז הטכנולוגי, מרכז הטניס ועוד.

יש לציין, שבגלל שמנכ”ל משרד החינוך שהה בחו”ל האישור לפרסם את שמה של אזולאי ניתן רק היום, שבוע לאחר פרסום שמם של שאר המנהלים החדשים.

בית הספר למדעים וספורט – הדמיה באדיבות עיריית חיפה
הגיבו כאן לכתבה