ד"ר שי קרן הודיע שלא ינהל את בית הספר האנתרופוסופי בבת גלים

על אף שזכה במכרז, הודיע קרן כי מסיבות אישיות לא יתחיל לנהל את בית הספר בעוד פחות מחודש. וועדת איתור חדשה הוקמה, ובימים הקרובים ימונה מנהל חדש לבית הספר.

סטודיו לפילאטיס – WB

כאילו שלא היו מספיק קשיים סביב מינויו של ד"ר שי קרן כמנהל בית הספר האנתרופוסופי עלייה בבת גלים, אתמול הוא הודיע כי מסיבות אישיות לא יתחיל לנהל את בית הספר. וועדת איתור חדשה למינוי מנהל לבית הספר הוקמה על מנת לאתר מנהל אחר, שיצטרך בעוד כשלושה שבועות להתחיל לנהל את בית הספר.

כזכור, בית הספר האנתרופוסופי התחיל לפעול לפני שנה ומי שהקים אותו היה ד"ר איתי פז. במהלך השנה הוא ניהל את בית הספר וזכה להערכה רבה. מצבת התלמידים בבית הספר גדלה מכמה עשרות למעל 100 תלמידים, כשחלקם של התלמידים הגיעו לבית הספר משכונות אחרות בעיר בגלל הגישה בה נוכל בית הספר (בית הספר הוא על אזורי).

לקראת היציאה למכרז, הביעו ההורים תמיכה בפז, ופנו בבקשה הן לעירייה והן למשרד החינוך במחוז, לאפשר לפז לנהל את בית הספר שנה נוספת. לטענת ההורים הובטח לפז שהוא ינהל את בית הספר בתקופת הקמתו של בית הספר, ובית הספר נמצא עדיין בתקופת הקמה. לעומת זאת, העירייה ומשרד החינוך סברו שיש צורך במנהל שעבר מכרז ויש ברשותו את כל התעודות הנדרשות על מנת לנהל בית ספר יסודי.

מייד לאחר שקרן הודיע כי לא ינהל את בית הספר, פז הודיע כי לאחר העבודה עם קרן במשך שבוע הוא הבין, שזו טעות להישאר בבית הספר כמורה תחת מנהל חדש, וגם הוא מתכוון לסיים לעבוד בבית הספר. הוא הוציא מכתב להורים, שבו הוא תוקף בצורה חסרת תקדים את העירייה ואת משרד החינוך במחוז וטוען שלאורך כל שנת העבודה שלו בבית הספר הם הערימו עליו קשיים רבים, ולכן עכשיו הוא לא מעוניין להמשיך בבית הספר.

 

כללית מוקדים ייעודיים לבדיקות מעבדה WB

ממשרד החינוך במחוז נמסר לח פה בתגובה:

ד"ר שי קרן ביקש שלא לנהל את בית הספר האנתרופוסופי מסיבות אישיות, אנו מכבדים את בקשתו ומאחלים לו הצלחה בהמשך. בימים הקרובים ימונה לבית הספר מנהל חדש.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...