נעצרה גנבת סלולריים סדרתית בבתי החולים בחיפה

תושבת חיפה נעצרה לאחר שזוהתה במצלמות האבטחה גונבת מכשירים סלולריים מחולים בבי"ח רמב"ם. לאחר שחרורה בבית המשפט עם הגבלת כניסה למשך 60 יום לבתי החולים בחיפה, היא המשיכה להיכנס ולגנוב טלפונים גם מחולים בבי"ח כרמל וגם מבני ציון.

הסיפור התחיל ביום שלישי האחרון כאשר התקבלה במחלקת הביטחון של בית חולים רמב”ם תלונה על גניבת מכשיר סלולרי מחולה המאושפז במחלקה פנימית. ביום שישי בצהריים היא זוהתה באותה הקומה ע”י הקב”ט, היא עוכבה ונאמר לה שהיא חשודה בגניבה. בזמן שהיא מעוכבת במחלקת הביטחון התקבלה תלונה על גניבת מכשיר סלולרי ממאושפז נוסף, מכשיר אותו הספיקה לגנוב ולהחביא בתוך החזיה.

 

שוחררה וחזה לגנוב

הגנבת הודתה בגניבה, נעצרה והובאה עוד באותו היום להארכת מעצר בבית משפט השלום בעיר, אך השופט החליט לשחרר אותה בתנאים מגבילים של איסור כניסה למשך  60 יום לבתי החולים בחיפה. איסור שלא הרתיע אותה והמשיכה במלאכת הגניבות בבית החולים כרמל ובני ציון.

מתברר כי בימים רביעי וחמישי טרם תפיסתה ומעצרה ברמב”ם היא הגיעה לבית חולים כרמל וגנבה טלפונים סלולריים מחולים. לאחר מעצרה ושחרורה  ביום שישי, היא חזרה בשבת בבוקר (אתמול) בעזות מצח לבית חולים כרמל וגנבה טלפון סלולרי מחולה מאושפז לאחר מכן המשיכה לבני ציון גם שם גנבה ותועדה במצלמות האבטחה, ושוב חזרה להשלים את המלאכה בכרמל.

כך היא נתפסה בבית החולים כרמל לאחר שגנבה מהמאושפזים במחלקה הכירורגית.

(מקור חי פה בבית החולים כרמל)

במידע שהתקבל ממקור חי פה בבית החולים כרמל עולה כי הגנבת הגיעה לבית החולים ביום שבת האחרון (13/5/2017), בבוקר וגנבה טלפונים. באותה העת היא צולמה במצלמות האבטחה.

אנשי האבטחה של בית החולים כרמל הגישו את החומרים לשוטרים, אשר הגיעו לגבות עדויות במחלקה הכירורגית

למרבה ההפתעה, באותו יום שבת, בשעה 16:30 , בעוד השוטרים גובים עדויות, זיהו אותה המאבטחים בכניסה לבית החולים כרמל. הגנבת לבשה את אותם הבגדים בהם צולמה בשעות הבוקר. המאבטחים נכנסו יחד איתה למסדרונות בית החולים ודווחו לשוטרים, שהיו באותו זמן במחלקה כירורגית וגבו עדויות.
בדרכה לעזוב את בית החולים היא נכנסה למעלית בה היה שוטר, אשר זיהה אותה ועצר אותה. בכיליה היו מכשירים אותם גנבה באותו היום.

היא נלקחה מיידית, על ידי השוטרים, אל החולים שהיו מאושפזים באותה העת, אשר המכשירים שלהם נגנבנו וזיהו אותה. היא הודתה בגניבה אבל טענה כי הספיקה למכור את המכשיר אותו גנבה בבוקר.

החשודה נעצרה והיא תובא להארכת מעצר.

 

 

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. שוקי ק. אמר/ה

    נרקומנית חרא

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.