איתי ליקרמן הוא “הקלעי של המדינה” בחיפה

איתי ליקרמן בן ה-16, שהוכתר כ"קלעי של המדינה" בשנה שעברה, הוכיח שהוא לא מתכוון לוותר על התואר בקלות והשיג את הכרטיס לשלב הארצי בתחרות של מנהלת הליגה בשיתוף מפעל הפיס.

שלב הגמר של תחרות “הקלעי של המדינה” בחיפה נערך בשישי בצהריים ה – 05.05.17  בהיכל רוממה, במהלך המשחק המסקרן בין מכבי “Hunter” חיפה המקומית להפועל “יונט” חולון שסגר את המחזור ה-29 בליגת ווינר סל.

איתי ליקרמן בן ה-16, שהוכתר כ”קלעי של המדינה” בשנה שעברה, הוכיח שהוא לא מתכוון לוותר על התואר בקלות והשיג את הכרטיס לשלב הארצי בתחרות של מנהלת הליגה בשיתוף מפעל הפיס. הצלף ממחלקת הנוער של מכבי חיפה, שסיים ראשון ברבע הגמר עם 23 נקודות, קלע 21 נקודות הן בחצי הגמר והן בגמר והוכתר כ”קלעי של המדינה” בחיפה.
מאיה בנקר בת ה-15 מקבוצת הילדות של מכבי חיפה, הנערה הראשונה העונה שמעפילה לשלב חצי הגמר בתחרות המוקדמות, הרשימה מאוד כאשר צברה 17 נקודות, אבל היא ועמית ביניש שקלע 13 לא עלו לשלב הבא. טל צוויפלר סיים את חצי הגמר ראשון עם 23 נקודות ועלה לגמר ביחד עם איתי ליקרמן שקלע 21.
ליקרמן עלה לזרוק ראשון בגמר וסיים עם אותה תוצאה כמו בחצי הגמר: 21 נקודות. צוויפלר עלה אחריו וסיים עם 17 נקודות, מה שסידר לליקרמן המוכשר את הכרטיס לשלב הארצי. את הגביע העניקו לו סגנית ראש העיר חיפה הגברת חדוה אלמוג וכוכב הילדים עומר דרור.

שלב המוקדמות:
למעלה מ-70 נערים ונערות הגיעו לתחרות המוקדמות של הקלעי של המדינה בחיפה, חלקם ממחלקת הנוער של מכבי חיפה וחלקם דרך ההרשמה הפתוחה באתר מנהלת הליגה. בין הילדים ניתן היה למצוא את ירדן קדמן, בנו של שחקן העבר יואב ואת נתאי רוזנברג, בנו של שחקן העבר ארי. לאחר סיום הסיבוב הראשון, העפילו לרבע הגמר 17 קלעים שצברו 18 נקודות לפחות.
מאיה בנקר בת ה-15 מקבוצת הילדות של מכבי חיפה צברה 17 נקודות והייתה לנערה הראשונה העונה שעולה לחצי הגמר, אחרי שאשתקד טיפסה לרבע הגמר. איתי ליקרמן בן ה-16 ממכבי חיפה, שזכה לפני שנה בתחרות כולה, סיים ראשון עם 23 נקודות ואיתו עלו לארבעת האחרונים גם טל צוויפלר בן ה-13 מהפועל לב השרון ועמית ביניש בן ה-16 ממכבי חיפה (בנו של השופט ליאור), שקלעו 20 כל אחד.
בשלב חצי הגמר הארצי שיתקיים במהלך סדרות רבע גמר הפלייאוף ישתתפו 16 קלעים, מתוכם יעפילו ארבעה בלבד לגמר הגדול שיתקיים בפיינל פור בתאריכים 12-15 ביוני. הזוכה הגדול בתחרות הגמר בפיינל פור יקבל פרס בשווי 8,000 שקלים. הזוכה במקום השני יקבל פרס של 3,000 שקלים, בעוד מקומות 3-4 יזכו ב-1,000 שקלים כל אחד.

tel aviv

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.