חדש בחיפה: “היכל רענן כץ – RK”.

החל מהיום (ראשון 21.06.14) נחנך היכל הספורט ברוממה בשמו החדש “היכל רענן כץ – RK”, הודות להסכם חסות בגובה 700,000 ש”ח עם איש העסקים רענן כץ.

1-ZR4_2660.JPG

צילום:צבי רוגר – עיריית חיפה
על פי הסכם החסות שנחתם מול עיריית חיפה איש העסקים רענן כץ יעביר כספים מדי שנה אשר אמורים להיות מוסבים להשקעה בתשתיות הספורט העירוניות. כך עירנו מתפארת בשני מתקני ספורט משמעותיים הנושאים את שמותיהם של אנשי עסקים, סמי עופר וכעת גם רענן כץ.

היכל הספורט ברוממה כזכור נפתח בשנת 1976, וב-2012 עבר שיפוצים והרחבות בעלות של כ-70 מיליון ₪. כיום מכיל מושבים לכ-5,000 אוהדים ובכך נחשב לאחד מאולמות הכדורסל הגדולים בארץ.

1-ZR4_2656.JPG

צילום:צבי רוגר – עיריית חיפה
כץ.PNG
צילום:צבי רוגר – עיריית חיפה
רענן כץ נולד בישראל אך העתיק את חיו לארה”ב, שם עשה את הונו בין בשאר בעסקאות נדל”ן. כיום הוא מחזיק באימפריית קניונים במיאמי, שרכשה לו כבוד ואף קראה לרחוב בעיר על שמו. כץ ידוע כאושיה פעילה בעולם הכדורסל, בעיקר בשל עברו כשחקן במכבי תל אביב ואף מבעליה הקודמים של הקבוצה. הודות לתרומותיו הרבות קהילת הכדורסל וכך גם קבוצות רבות יכולות להמשיך לעסוק בספורט

יונה_יהב.PNG
צילום:צבי רוגר – עיריית חיפה
ראש עיריית חיפה יונה יהב:החלטתי להוציא את שמו של היכל הספורט החדש שלנו למכרז, ואני שמח כי דווקא אדם כרענן כץ היה זה שזכה. חיפה מיצבה את עצמה בירת הספורט של ישראל. אנו גאים במתקנים המצוינים והמודרניים שלנו, ושמחים כי בעלי ההון מוצאים לנכון להעניק את חסותם ותרומתם למען התושבים והעיר.”

ג’ף רוזן, היו”ר והבעלים של מכבי בז”ן חיפה:
“את תרומתו של רענן כץ לכדורסל הישראלי ניתן לראות בכל הליגה. כבוד הוא לנו ואנו שמחים מאוד, שאולמה הביתי של מכבי חיפה יקרא “היכל רענן כץ”. ממיאמי לישראל, הנוכחות של רענן מורגשת ואנו מודים לו על תמיכתו בעיר חיפה ובמכבי חיפה. אנו רוצים להודות לראש עיריית חיפה, יונה יהב, כמו גם לצוות הקבוצה, סגן היושב ראש ארנון שירן והיועץ המשפטי מיקי ספרן, שסייעו להוצאה לפועל של המהלך״.

1-ZR4_2593.JPG

צילום:צבי רוגר – עיריית חיפה
היכל_הספורט_ברוממה_על_שם_רענן_כץ.-_תמונה.jpg
צילום:צבי רוגר – עיריית חיפה

צילום: ענבר דמרי וולצ’נוק

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.