“מפנה – הקריה להשכלה והדרכה” תורמת לקהילה

“מפנה – הקריה להשכלה והדרכה” המרכז הגדול ביותר להכשרת מנהלים, בכירים ועובדים באזור הצפון בבעלותם של נרקיס ובומה ברח”ד, פועלת רבות למען הקהילה, הן באמצעות שרותי השכלה מגוונים לכל קשת האוכלוסייה באזור חיפה, קריות והצפון והן באמצעות מתן תרומות והענקת חסויות כפי שעשתה בשבת האחרונה בערב התרמה של מועדון “רוטרי קישון” בבית נגלר.

נרקיס ובומה ברח”ד בעלי “מפנה – הקריה להשכלה והדרכה” המרכז הגדול ביותר להכשרת מנהלים, בכירים ועובדים באזור הצפון. פועלים רבות למען הקהילה, אם זאת על ידי פתיחת “מפנה- הקריה להשכלה והדרכה” כתוצאה מחזון שייעודו להביא לאזור חיפה הקריות ולכל אזור הצפון, תרבות חדשנית ואיכותית של השכלה, הכשרה והעשרה למבוגרים בכל מגוון הגילאים וקשת השאיפות של הציבור באזור. והן באמצעות מתן תרומות והענקת חסויות.
נרקיס ובומה ברח”ד נרתמו במוצאי שבת האחרונה והעניקו את חסותם בערב גיוס תרומות של מועדון “רוטרי קישון” שנערך בבית נגלר, למטרת רכישת מכשיר רפואי עבור בנק הדם בביה”ח רמב”ם. מכשיר המאפשר חלוקת מנות הדם למנות קטנות יותר מבלי לפגוע באיכותו ועל ידי כך ינצלו פי 4 חיי האדם ובמיוחד פעוטות וילדים.
בערב נהנו המוזמנים מהופעה של אחד ה”טאלנטים” הנפלאים, זמר ה”פופ אופרה” עדן שהצליח להדהים ולהפתיע עם קולו הנדיר. עדן אשר לרוב מופיע בחו”ל הבליח להופעה חד פעמית בבית נגלר עם רפרטואר מפתיע שכלל שירים ממחזות זמר , פופ –אופרה ושירי תפילה מהמסורת . את ההופעה ארגן מנהל משרד ההפקות “עופר אירועים בע”מ”, ירון עופר, חבר ילדות של נרקיס, אשר רתמה גם אותו למטרה הנעלה.
על הפקת הערב היה אחראי מזכיר מועדון רוטרי קישון, אייל בר, שאף הודה לנרקיס ובומה ברח”ד על תרומתם הנדיבה והביע תקווה להמשך שיתוף פעולה עתידי.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.