הפגנה נגד התערבות ראש הממשלה בפינוי מיכל האמוניה

ביום רביעי אחר הצהריים הפגינו עשרות חיפאים מול בניין הממשלה  כנגד התערבותו של רוה"מ בנימין נתניהו לטובת בעלי ההון השולטים במיכל האמוניה.

בהפגנה נכחו אביהו האן וירון חנן – חברי מועצת העיר מטעם סיעת הירוקים של חיפה , ד”ר רויטל גולדשטיין ופעילים נוספים מחיפה והקריות.

לטענת המפגינים ראש הממשלה בנימין נתניהו התערב בהחלטת בית המשפט בניין מיכל האמוניה ולכן הם יצאו להפגין. הם נשאו כרזות בהן נטען כי נתניהו עומד לצד בעלי הון ועלול לפגוע במצביעיו בקריות ובחיפה

הפגנה נגד התערבות לכאורה של ראש הממשלה בפינוי האמוניה

למקום הזדמן גם תושב העיר בשנות ה – 50 לחייו, שסיפר על אחייניתו בת ה – 32 שנפטרה לאחרונה מסרטן. הוא הצטרף אל המפגינים.


אביהו האן וירון חנן ממארגני ההפגנה מטעם “הירוקים של חיפה”, מסרו לחי פה במהלך ההפגנה:

אנו מדגישים כי המאבק לא יסתיים ואף יצבור תאוצה עד לסגירתו הסופית של איום וסיוט מיכל האמוניה המרחף כל רגע מעל ראשי אלפי בני אדם במטרופולין חיפה!

כל המפתחות בידי הממשלה וכרגע ראש הממשלה חייב להבין שניסיונו להיענות ללחצים ולהבטחות שמעביר אליו הטייקון האמריקאי ג’. טראמפ, במטרה להמשיך את הפעלת המיכל לטובת רווחיו האישיים– יתקלו בחומה בצורה של הציבור שלא יסכים כי שיקולי רווח אינטרסנטיים של טייקון זה או אחר יביאו לסיכון בלתי קביל להתרחשות אסון במטרופולין חיפה!
מארגני ההפגנה בירכו את מבקר המדינה על החקירה שהוא מבצע בנושא מחדל האמוניה והם מעריכים כי יתגלו בדוח המבקר ממצאים מאד חמורים על התנהלות גורמים בממשלה ובזרועותיה השונות, אשר עושים יד אחת במשך שנים רבות כדי לטרפד כל ניסיון וכל חלופה שתביא לסגירת המיכל!
עד כאן ולא עוד!


בהזמנה להפגנה, שתוכננה מהיום למחר, כתבו הירוקים של חיפה:

“אנו נהיה שם כדי למחות נגד תרבות ההון-שלטון שמשתלטת בגסות על הממשלה הזו, תוך זלזול חסר אחריות בחיי אלפי בני אדם, ללא שום סיבה אמיתית, כי יש חלופות טובות במקום מיכל האמוניה המסוכן והקטלני והכל תלוי ברצון הממשלה!”

 

 

הגיבו כאן לכתבה