פרסום בחי פה

תגובות אחרונות

פרסום בחי פה

עוד כותרות בחי פֹּה

דילול החזירים בירי יצא לדרך בחיפה – צפו

(חי פה) - תושבים בשער העלייה שמעו קולות ירי...

חיפה • חילוץ בלב ים בתנאי רוח קשים

התהפכו עם קייקים נסחפו ללב ים וחולצו על ידי...

איים להרוג את הצוות הרפואי ברמב״ם • "רוצה להיות שהיד"

(חי פה) - היום, רביעי 24.4.24, צעיר בחיפה הודיע...

55 קילו של קוקאין בשווי מיליוני שקלים נתפסו בחיפה

כ-55 קילוגרם של סם מסוג קוקאין, בשווי המוערך במיליוני...

להקת לווייתנים בחיפה ◄ צפו

(חי פה) - ביום שבת, 20/4/24, יצא ליאור אלפסי,...

מה זה קשבק?

בעולם הצרכנות קונים רבים מחפשים ללא הרף דרכים ליהנות מחיסכון ולקבל את התמורה הטובה ביותר עבור הרכישות שלהם. דרך פופולרית אחת לעשות זאת זכתה לפופולריות רבה – הקשבק. אך מהי משמעות המונח וכיצד השיטה עובדת? במאמר זה נצלול לתוך המאפיינים השונים של הקשבק, נבין מהי משמעות המונח, אילו יתרונות הוא מעניק וכיצד צרכנים יכולים להשתמש בכלי זה כדי לחסוך בהוצאות.

מהו קשבק?

הקשבק הוא למעשה תמריץ כלכלי אותו מציעים עסקים רבים, חברות אשראי וגם אתרים חיצוניים לקבלת קשבק עבור רכישות. משמעות המונח היא שהצרכן מקבל אחוז מסוים מהרכישה בחזרה לאחר השלמת הרכישה. למעשה, הצרכן מקבל החזר או הנחה על הרכישות, אך במקום לקבל הנחה על המוצרים הצרכן מקבל בחזרה כסף ממשי לאחר השלמת הרכישה. ישנם גופים אשר מציעים את הפונקציה של קשבק אך בשמות אחרים, לכן כדאי להכיר את המנגנון כדי לדעת לזהות את ההזדמנויות הזמינות בשוק. במקרים מסוימים יהיו תנאים שונים לקבלת הקשבק, כמו סכום צבירה מינימלי לפני שהצרכן יכול לעשות שימוש בכסף שנצבר.

כיצד קשבק עובד?

התהליך של צבירת הקשבק כולל בתוכו מספר שלבים. ראשית, הצרכנים צריכים להירשם לתוכנית הצבירה או להשתמש בכרטיס אשראי המציע הטבות קשבק. הצעד הבא הוא לבצע רכישה בעסקים המציעים את התוכנית או לבצע רכישה באמצעות כרטיס האשראי המציע את ההטבה הזאת. ברגע שהרכישה הושלמה סכום הקשבק יצטבר בחשבון הצרכן, בין אם באמצעות הפקדה ישירה, קרדיט באשראי או כנקודות אותן ניתן לממש כמו כסף בעסק ספציפי או באופן חופשי בעסקים רבים.

מהם יתרונות הקשבק?

לקשבק ישנם מספר יתרונות אשר מעודדים את הצרכנים לבחור בשיטת צבירה זו. ראשית, שיטה זו מאפשרת לצרכנים לצבור כסף בחזרה על רכישות אותן היו מבצעים בכל מקרה, למשל תדלוק בתחנת הדלק. כך הקשבק למעשה מפחית בצורה משמעותית את ההוצאות על שירותים או מוצרים שגרתיים.

כמו כן, הקשבק מציע גמישות וחופש. שלא כמו קופונים או הנחות, הקשבק יכול לשמש את הצרכן בצורה הרבה יותר חופשית, בין אם עבור רכישות עתידיות בעסקים מגוונים ובין אם לשם מטרות כלכליות אחרות.

בנוסף, את הקשבק ניתן לצבור ולשלב עם מבצעים, הנחות וקופונים, כך שהצרכנים יכולים למקסם את החיסכון שלהם בעתיד. כפי שציינו קודם לכן, ישנם מקרים בהם יש לצבור סכום קשבק מינימלי כדי שניתן יהיה להשתמש בסכום הצבירה.

בנוסף, כלי זה מאפשר צבירת כסף פסיבית, אשר יכולה להיות בעלת ערך רב עבור צרכנים הנוהגים לבצע רכישות בצורה תדירה. במקרים אלה הצבירה יכולה להיות משמעותית עד מאוד, עד כדי כך שהסכום יכול לשמש כמעט כמו הכנסה פסיבית לאורך זמן.

כיצד לצבור קשבק?

ישנן מספר דרכים באמצעותן צרכנים יכולים לצבור קשבק. ראשית, ישנה האפשרות לבחור להשתמש בכרטיסי אשראי המציעים את האפשרות הזו. כרטיסי אשראי רבים כיום מציעים קשבק כהטבה על ביצוע רכישות בכרטיס האשראי. אחוז הצבירה יכול להשתנות מכרטיס לכרטיס או בהתאם לרכישות מגוונות ומומלץ לבחור בכרטיס אשר תואם בצורה הטובה ביותר להרגלי הצריכה שלכם.

כמו כן, ישנם עסקים שונים המציעים צבירת קשבק על רכישה בעסק. באמצעות ביצוע רכישות דרך האפליקציה של העסק או באתר, הצרכנים יכולים לצבור סכומי החזר כספי משמעותיים, בהם הצרכנים יכולים להשתמש בעסק ואפילו בעסקים שותפים.

לבסוף, ישנם אתרים שונים המציעים הטבות קשבק באופן בלעדי, על רכישה בעסקים שונים. באמצעות ביצוע הרכישה דרך הלינק של האתרים, יכולים הצרכנים ליהנות מצבירה מרכישות במגוון עסקים.

כתבות קשורות לנושא זה

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

איתי אלימלך "ברית הדמים עם הדרוזים מקבלת משמעות חדשה"

"ברית הדמים עם הדרוזים מקבלת משמעות חדשה" איתי אלימלך, יו"ר מחוז חיפה והצפון בארגון נכי צה"ל, קרא להידוק וחיזוק הקשר בין מוסדות הממשלה והרשויות...

איסור דיג בים התיכון במהלך עונת הרבייה

עונת הרבייה והגיוס מתחילה • חל איסור על הדיג למעט חריגים וסייגים הודעה משותפת - משרד החקלאות ורשות הטבע והגנים מודיעים על תקופת האיסור על...

מרכז הכרמל מרכז מבקרים ומגדלור של תקווה • יוסי לובלסקי

בצומת הרחובות שער הלבנון עם הציר המרכזי שדרות הנשיא מיתמרים מעלה צמד בניני פנורמה המזוהים ומאפיינים את המרכז. מגדלי פנורמה אחד המגדלים הוא מגדל דירות...

"מבט מרענן על משמעות המלתחה שלנו" / לילי מילת תופסת מדף

בימי המלחמה, כשאני לוקחת ספר חדש ליד, אני רוצה שהוא ייקח אותי מכאן. לאנשים שונים התמודדויות שונות. אני מכירה כאלה שדווקא מחפשים ספרים שיהיו...

טֶקֶס הַדְלָקַת הַמִּשְׁוָאוֹת

אמוּל קְבַל עַם וְעֵדָה הִתְיַצְּבָה הִיא לַטֶּקֶסכֹּה זְקוּפָה, עֵרָנִית וְגֵאָה.הִיא הִרְגִּישָׁה מַמָּשׁ כְּמוֹ שֶׁלָּהּ הוּא הַנֶּכֶס,וְרַק לָהּ הִיא כָּאן זְכוּת הַדֵּעָה.בבְּיָדָהּ אָחֲזָה בָּרְשִׁימָה הַמֻּמְלֶצֶתכְּמוֹ...