נחשפה מעבדת סמים בדירת מגורים

מעבדת קנאביס (צילום: משטרת ישראל)

מהמשטרה נמסר לחי פה תאגיד החדשות:

שוטרי תחנת זבולון חשפו דירת מגורים המשמשת עפ"י החשד מעבדה לייצור סמים מסוג קנאביס במשקל של כ-70 ק"ג ומאות שתילים ועצרה שני חשודים בשנות ה-20 תושבי הקריות בחשד להפעלתה.

במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, בדגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור, ערכו אתמול שוטרי תחנת זבולון ב"מרחב אשר" פעילות יזומה וממוקדת, במסגרתה עצרו שני חשודים בשנות ה-20 תושבי הקריות בחשד לגידול וייצור סמים בתנאי מעבדה.

במסגרת הפעילות, חשפו השוטרים מעבדת סמים מסוג קנאביס במשקל של כ-70 ק"ג ולמעלה מ200 שתילים וכן ציוד מקצועי רב המשמש לגידול וייצור בתנאי מעבדת סמים.

כלל הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי והחשודים נעצרו לחקירה בסיומה נכלאו.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

בהתאם לצרכי החקירה וממצאיה תבקש המשטרה להאריך היום את מעצרם בבית המשפט.

דיור מוגן – רחב
הגיבו כאן לכתבה

5 תגובות
 1. Sigma אמר/ה

  ב2013 תפסו אצלי 2 שתילים מסכנים והטעטת היחידה שלי שבגלל שיצא לי ממש טוב עשיתי עושה 8 איחורים..רצו להכניס אותי לכלא ופאקינג 3 שנים!!!! כאשר אנסים רוצחים מסתובבים חופשי וגם כשנתפסים מקבלים 10 חודשים בגלל עסקאות טיעון! מה שהכי גועל נפש עם הבחורים האלו היו נותנים כמה שאלות לשוטרים,היו עוזבים אותם ואת המעבדה שלהם בשקט..וראיתי בעיניים שלי איך שוטר מקבל שוחד בנושא!!
  וממתי צמחי מרפא הם סמים מסוכנים?מאז שחברות הטאבק התחילו להשטלת על העולם ובגדי שזה יקרה הוציאו שם רע וקאנביס.האינטרס היחיד של המדינה לכלוא מדץגדלים סוכרים זה כי לא יוצא להם כסף מיסים מאותן העסקאות ה"לא חוקיות".
  *ין על המשטר ו*ין על החוקה המפגרת הזאת !!

 2. הקול השפוי אמר/ה

  עוד פעם מרדף אחרי צמחים בגלל דתיים חסרי מוח שחושבים שהצמח הזה הוא החטא הגדול? תמשיכו להצביע למפלגות חרדיות ודתיות כמו רע"מ וזה מה שהמשטרה תתעסק בו,במקום בפשע אמיתי.

 3. סם הגדול אמר/ה

  על זה מבזבזים את כספי המסים שלי? איזו בדיחה רעה.

  תתעסקו בפשיעה אמיתית במקום בתוצרי לוואי של בירוקרטיה מטומטמת.

 4. עצמאית מיואשת אמר/ה

  תשקיעו חלק מהעבודה הבלתי מתפשרת שלכם בלפתור מקרי רצח בחברה הערבית, במקום להילחם מלחמת חורמה בעציצים…

 5. אתי אמר/ה

  מציעה לכם לשכור את שאותי עוה"ד קובי לוי ואתי כרייף

הגיבו כאן לכתבה