חזירים בקרב רחוב • "הם היו מלאים בדם, זה היה מפחיד" ◄ וידאו

חזירים מתקוטטים (צילום: תגריד עודה)

(חי פה עם החזירים) – האם התנהגותם של חזירי הבר בחיפה מושפעת מהאווירה הקשה והתוקפנית ששוררת ברחובות בחודשים האחרונים? מי יודע, אולי גם הם מוטרדים מהסוגייה הפוליטית-משפטית שמעסיקה כ"כ את תושבי המדינה לאחרונה?

ובכן, אמש (רביעי 13/9/23) היו תושבים עדים לקרב שהתנהל בין שני חזירי בר עצומים, שניהם בעלי ניבים בולטים, כשהם תוקפים האחד את השני באגרסיביות רבה באמצע הרחוב. תושבת הרחוב, שהיתה עדה לאירוע והצליחה לצלם מעט ממנו, מתארת חוויה מפחידה ביותר.

חזירים זכרים נלחמים, בדרך כלל, בעונת הייחום של הנקבות, המתחילה בימים אלה ממש. במהלך החורף הנקבות מעוברות ובינואר מגיעים הוולדות בשיירות הנצפות ברחובות העיר.


קרב רחוב בין חזירים • צפו

חזירים רבים באגרסיביות (צילום: תגריד עודה)

האלימות לא נעצרת

אז כנראה שהאלימות הגואה במדינה – אם בכבישים, או במסגרות החינוכיות, נגד עובדי מערכת הבריאות, בחברה הערבית ובכלל, אינה נעצרת אצל בני האדם, וכעת אפשר לראות את אותותיה גם בתושבים הפחות אנושיים של חיפה – החזירים.

אמש (רביעי 14/9/23) נחשפו תושבים ברחוב עמיקם ישראל בשכונת כבביר למחזה מפחיד, כששני חזירי בר עצומים התגוששו ביניהם בריב אלים ואגרסיבי. החזירים תקפו אחד את השני באמצעות ניביהם ודחפו זה את זה, תוך שהם משמיעים נהמות ונחרות שהדהדו ברחוב כולו.

חזירים מתקוטטים (צילום: תגריד עודה)

כזה עוד לא ראינו

תושבת השכונה, תגריד עודה, סיפרה בשיחה לחי פה:
"אנחנו רגילים לראות חזירים ואפילו תנים ביום יום, גם בשעות הבוקר וגם בערב, זה כבר מזמן הפך לשגרה שהתרגלנו אליה. אבל מה שקרה אתמול היה מפחיד ומחריד! אני מרגישה שאני ממש בטראומה. הם רבו בכזו אגרסיביות, תקפו אחד את השני עם הניבים שלהם ובשלב מסוים שניהם היו מלאים בדם.

צילמתי, אבל לצערי הצילום נקטע, כנראה מרוב פחד עצרתי אותו בטעות, גיליתי את זה רק בבית. פשוט ישבתי בתוך הרכב ופחדתי לרדת הביתה. הם הוציאו קולות מפחידים, כאילו שהם צווחים אחד על השני. באיזשהו שלב הם דחפו אחד את השני כך שהם פגעו ברכב שחנה שם, במקרה מדובר ברכב של בעלי, שממש נגרם לו נזק רציני. ברגע שראיתי שהם מתרחקים לרכב השני וממשיכים לדחוף אחד את השני, פתחתי את דלת המכונית וברחתי הביתה", מספרת תגריד.

הרכב שנפגע ממריבת החזירים (צילום: תגריד עודה)

רגעים מפחידים

"אלה היו רגעים מפחידים, במיוחד כששני החזירים הגדולים האלה, ששוקלים כנראה המון, התגלגלו לעבר הרכב, שניהם מלאים בדם… בבוקר ראיתי שהכל התייבש על המדרכה. אחרי החוויה הטראומתית הזו אני כבר מפחדת לצאת מהבית".

הרכב שנפגע מקרב החזירים (צילום: תגריד עודה)
הרכב שנפגע ממריבת החזירים (צילום: תגריד עודה)
הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. שרהפיפי אמר/ה

  מה שהחזירים עושים הם עושים כי ביבי אמר להם מה לעשות.יש קרבת דם בין ביבי לחזירים

 2. לא בדיוק אמר/ה

  מפא"יניק קם משולחן התכנון שלו ונזכר ששכח לבקש תור לקופ"ח כי החורף הגיע – אייל הוא מתחסן !! כמה לא מתאים לשמאל..

 3. אייל אמר/ה

  כנראה מאכילים אותם שם והם רבים על נקודות האכלה.
  זה הטירוף שיוצרים אנשי שמאל שמאכילים חזירים ונגד דילול ונגד רפורמה משפטית ונגד חיסונים לעצירת הקורונה, ונגד משילות ובעד אנרכיזם מעל סוגיו. הם בביזארו לנד יטענו שזה כלום ונחמד.

 4. חגית אברהם אמר/ה

  אמאלה פחד ממש

הגיבו כאן לכתבה