פרסום בחי פה

תגובות אחרונות

פרסום בחי פה

עוד כותרות בחי פֹּה

להקת לווייתנים בחיפה ◄ צפו

(חי פה) - ביום שבת, 20/4/24, יצא ליאור אלפסי,...

בחול המועד פסח יוצאים למוזיאונים בחיפה בחינם

בחול המועד פסח כל עם ישראל יוצא לטייל: בפעם...

אולגה בסוב זכתה במדלית ארד באולימפיאדה האירופאית – גאווה לחיפה

הישג יוצא דופן לנבחרת הישראלית באולימפיאדה האירופאית לבנות במתמטיקה מדינת...

שכנה • סיפור קצר מאת אילן סגל

טוב שכנה טובה ממרגרינה טובה. בין הדברים בהם בורך האדם...

שרת התחבורה מירי רגב בביקור פורה ומוצלח בקריית ים • "השרה היא בת בית פה" ◄ צפו

בשורות לקריית ים בעקבות ביקור שרת התחבורה מירי רגב בעיר: יקודם נתיב מטרונית משד' ירושלים אל חוף הים ולאורכו, לצד שורה של פרויקטים נוספים.

שרת התחבורה מירי רגב ביקרה היום (חמישי 11/5/23) בקריית ים, יחד עם צמרת משרדה, נציגי נתיבי איילון, הרלב"ד, רכבת ישראל ועוד.


"אם יש לי בית ליד הים, אני משלמת לך כפול ארנונה" – השרה רגב בקריית ים • צפו

(צילום: מיכל גרובר)

תוכניות תחבורה חדשניות

בביקורה קיבלה השרה רגב סקירה על קידום תוכניות התחבורה החדשניות של עיריית קריית ים, בכלל זה תוכנית אב לניידות, תכנון מפורט של שבילי אופניים, תכנון תחבורתי במסגרת ההתחדשות העירונית הנרחבת ועוד.

תחום התחבורה הוא בעל חשיבות אסטרטגית מיוחדת לקריית ים, הנמצאת בעיצומה של תנופת בינוי חסרת תקדים, העתידה להוסיף לעיר כ-7,000 יח"ד בעשור הקרוב, בהתאם לכך השותפות עם משרד התחבורה חיונית לקידום ושיפור איכות החיים.

השרה רגב מביעה את התרשמותה הרבה מהעיר ומהעירייה • צפו

(צילום: מיכל גרובר)

מטרונית לחוף הים

הבשורות המשמעותיות לקריית ים כוללות קידום מיידי של נתיב מטרונית משדרות ירושלים אל חוף הים, שיימשך לכל אורכו ויסייע לנגישות לחוף הים, הן לתושבים והן למבקרים מבחוץ.
בנוסף, קידום פרויקט גשר הולכי הרגל בין קריית ים לקריית מוצקין, הנחייה לחברת נמלי ישראל לצרף את קריית ים לתוכנית שיקום חופי המפרץ אשר כללה עד כה רק את חופי חיפה, המשך תכנון תחבורתי של שבילי אופניים ועוד.

כמו כן, תחזוקת שדרות ירושלים, בכלל זה נושא הרמזורים המהווה אתגר תעבורתי, יעבור לאחריות נתיבי איילון.

ביקור שרת התחבורה רגב בקריית ים (צילום: עיריית קריית ים)

שביעות רצון הדדית – פגישת עבודה בין השרה רגב וראש העיר קריית ים, דוד אבן צור • צפו


נלחמים בתאונות הדרכים

קריית ים משתתפת בתוכנית משרד התחבורה והרלב"ד (הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים) למלחמה בתאונות הדרכים ותבצע פעולות בהיקף של כ-6 מיליון שקלים לטיפול באזורים בהם קיים ריבוי תאונות ו/או מחסור באמצעי בטיחות בדרכים.

ביקור שרת התחבורה רגב בקריית ים (צילום: עיריית קריית ים)

שרת התחבורה, מירי רגב:

"הגענו לחבר את העיר קריית ים ולתת מענה תחבורתי לאתגרים הרבים שעומדים בפני העיר. שמחתי לבשר על קידום נתיב המטרונית, על פיתוח תשתיות תחבורה ציבורית והרחבת הקו הכחול, כל זאת לרווחת תושבי העיר ומדינת ישראל. אני מודה לראש העיר, דוד אבן צור, יחד נוביל מהפכה תחבורתית. קריית ים הולכת קדימה!"
השרה רגב עם ראש העיר אבן צור, בביקור בקריית ים (צילום: עיריית ק. ים)

ראש עיריית קריית ים, דוד אבן צור:

"הצעדים המבורכים הללו הינם בעלי משמעויות כלכליות בהיקפים של עשרות ומאות מיליוני שקלים ומהווים הבעת אמון חד משמעית בצמיחה ובפיתוח של תחום התחבורה בקריית ים. קריית ים התברכה ברצועת חוף מופלאה, ובעזרת השרה רגב ומשרד התחבורה נוכל להגדיל אף יותר את הנגישות לחוף הים, בו מבקרים מדי עונת רחצה כחצי מיליון איש. אני מברך על השותפות אשר לתוצאותיה השפעות חיוביות ישירות על איכות החיים של כל תושב ותושבת בעיר ומבקש להודות לצוותי המשרד והעירייה על העבודה ההדדית".

מיכל גרובר
מיכל גרובר
מיכל גרובר | כתבת חינוך • נדל"ן • חברה צרו קשר: 054-4423911 מייל למיכל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

3 תגובות

 1. הכתבה יכולה לשמש הסבר למה באוקטובר חייבים להחליף בחיפה את ראש העיר, את מועצת העיר, את מהנדס העיר.
  בעיריית חיפה על 31 חברי מועצה וסגני ראש העיר – אף אחד לא מחזיק את תיק התחבורה הציבורית!
  אין אגף שמתכלל את התחבורה הציבורית בחיפה, אין קידום הולכי רגל בעיר, שיפוץ ופיתוח גרמי מדרגות, מעליות ונתיבי אופניים שזה קריטי.
  כל רשימה למועצת העיר חייבת לכלול לדעתי מומחי תחבורה ציבורית שירכז טיפול בנושא קריטי לפיתוח עירוני. בתל אביב מטפלת בזה מיטל להבי סגנית ראש העיר וככה זה צריך להיות בחיפה.

 2. ראש עיר נבון שמבין שטובת העיר שלו מעל הכל ומיישר קו עם השלטון הנבחר והשרים ולראייה קרית ים מתקדמת ונהנית מהגירה חיובית,בנייה בהיקפים עצומים וזוגות צעירים שעוברים אליה.
  לא כמו בחיפה למשל שמועמד לראשות העיר עומד עם שלט ומפגין נגד מה? הרפורמה המשפטית… ממש חוכמה לפתוח ככה דלתות בירושלים…איך העיר שלנו תתקדם ככה?

  • כמובן שזכות ההפגנה היא חשובה,חוקית ודמוקרטית אבל בזמן שחצי עם תומך ברפורמה המשפטית ובבמשלה בירושלים, מועמדים וראשי ערים אחראים לטעמי צריכים לפחות להציג קו נייטרלי ומפייס.

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

להקת לווייתנים בחיפה ◄ צפו

(חי פה) - ביום שבת, 20/4/24, יצא ליאור אלפסי, עם ביתו שני ומספר חברים, להפלגה מול החוף השקט בחיפה. לפתע ראו השייטים להקה של...

בחול המועד פסח יוצאים למוזיאונים בחיפה בחינם

בחול המועד פסח כל עם ישראל יוצא לטייל: בפעם ה-19: מעל 170 אתרי מורשת, מוזיאונים, סיורים מודרכים ברחבי הארץ ועסקי תיירות מהדרום ייפתחו בחינם...

אולגה בסוב זכתה במדלית ארד באולימפיאדה האירופאית – גאווה לחיפה

הישג יוצא דופן לנבחרת הישראלית באולימפיאדה האירופאית לבנות במתמטיקה מדינת ישראל ומערכת החינוך מתבשרות בהישג מעורר השראה וגאווה של נציגות נבחרת ישראל במתמטיקה, שהשתתפו באולימפיאדה...

מכבי חיפה: "זה לא חג החירות כל עוד 133 חטופים עדיין בעזה" ◄ צפו בסירטון המצמרר

לפני שריקת הפתיחה של ניצחון משחק הבית של הירוקים מכבי חיפה נגד האדומים הפועל באר שבע באיצטדיון ע"ש "סמי עופר" בחיפה שנערך ביום שבת, 20.4.2024 הקרינה...

שכנה • סיפור קצר מאת אילן סגל

טוב שכנה טובה ממרגרינה טובה. בין הדברים בהם בורך האדם עם לידתו נמצאת גם הראיה. נכון שישנן שיטות שימור ותרגולת המשפרות ומוסיפות רבות ליכולות שלנו....