באנר החברה הכלכלית 100724

ירי מקלעים כבדים מול חופי חיפה

(חי פה) - תושבי חיפה שמעו הלילה, 11/7/24, 22:50,...

רכבת הלילה לחיפה לא עוצרת בתחנה

(חי פה) - תושבים המתגוררים בשכונות בת גלים וקריית...

יאיר וויטסון בן ה-13, תושב חיפה מצא טבעת בת כ-1,800 שנה בכרמל

(חי פה ארכיאולגיה) טבעת בת כ-1,800 שנה, שעליה חריתה...

מחירי הדירות בחיפה עולים בחדות ואיך משפיעה המלחמה על שוק הנדל"ן בעיר?

(חי פה נדל"ן) - נתונים שמפרסמת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה...
באנר מוזאוני חיפה 140724
באנר גורדון 240624
באנר חברה כלכלית 100724
באנר חזית הים רחב
באנר קריית אתא קיץ 2024
פרסום בחי פה - רחב - מונפש
באנר קריית ביאליק ותיקיםרחב 140724
באנר מוזאוני חיפה 140724

“נסראלה” לא רק בלבנון גם אצלנו בקרקעית הים בחיפה ?

כאדם שמבלה ארבע שעות בממוצע ביום בצלילות, כל יום...

אלי לינסקיל שור • החיפאי ששינה את חייו באמצע החיים

המוטו: קבלת השונה והאחר אלי לינסקיל שור החיפאי (יליד 1955)...

רותי סגל • אלת פריון היצירה • ציירת ואוצרת חיפאית

ציוריה, ביתה ואוצרות מעונה של רותי סגל משרים על...

סדר פסח מרגש נערך במחנה המעפילים • הספינה 'אקסודוס' ◄ צפו

'אקסודוס', סמל לגבורה ולנחישות התרגשות רבה נרשמה ביום שישי האחרון...

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

האריה מגן החיות בחיפה התמוטט אל בריכת המים בעודו מפרכס לעיני המבקרים

(חי פה עם בעלי החיים) – האריה יאגו מגן החיות הלימודי בחיפה כבר בן 19.5, גיל מבוגר יחסית לאריה, אם כי בשבי יכולים אריות לחיות גם שנים רבות יותר. אך לאחרונה נחלש יאגו מאוד ואמש (שבת) התמוטט ונפל אל מי הבריכה שבכלובו בגן החיות. המראה, כך מספרים אנשים שהיו עדים למקרה, היה קשה ומכמיר לב. מבקרים ששהו במקום באותה העת דיווחו כי מראהו של מלך החיות המפואר כשהוא חלש כל כך, סובל מהתכווצויות ומרעידות וחסר אונים היה קשה מנשוא.

האריה יאגו מנסה לצאת מהבריכה (צילום: מבקר בגן החיות)

האריה יאגו, שהועבר מהספארי ברמת גן לגן החיות הלימודי בחיפה בשנת 2015 במקום האריה סימבה שנפטר, סבל מבעיות חברתיות קשות, זאת בעקבות סיפור האהבה המיוחד והעוצמתי שהיה לו עם הלביאה המבוגרת שיר, שננטשה על ידי חברותיה הלביאות האחרות. סיפור אהבתם של יאגו ושיר התפרסם בשנת 2013 לרגל יום האהבה.

במשך כל השנים בהן שוהה יאגו בגן החיות בחיפה הוא חיי בדידות. לאחרונה, בשל זקנתו, הפך חלש, כאוב ומדוכא. אתמול, שבת 25/2/23, הגיע מצבו לשיא, או נכון יותר לומר שיא השפל אליו נקלע מלך החיות החיפאי, החזק והחסון, שגופו בגד בו בשל גילו. יאגו סבל מרעידות ומהתכווצויות ולא יכול היה לעמוד על הרגליים. הוא קרס ונפל לבריכה לעיני המבקרים, שכאב להם לראות אותו במצב הזה. יאגו נפל לבריכה ולא היה מי שיחלץ אותו ולמעשה היה בסכנת טביעה. לאחר יותר משעה הצליח לצאת בכוחות עצמו. המראה הקשה נחרט בראשם של המבקרים, כך סיפרו, כך גם מראהו הפיזי הרעוע ומבטו העצוב.

האריה יאגו עצוב וכאוב (צילום: מבקר בגן החיות)

יאגו המאהב שוויתר על הכתר ועל ההנהגה, כפי שפורסם בשנת 2013, היה בזמנו רק בן 8 כשהלביאה שיר היתה כבר לביאה בוגרת בת 18. בשל גילה המתקדם, חברותיה הלביאות התנכלו לה והותירו אותה בודדה. יאגו הצעיר והחזק שהיה מנהיג להקת האריות, החליט לוותר על הכתר כדי לתת לשיר כתף ולתמוך בה. בהתחלה התפתחה בין השניים ידידות, שהתפתחה אח"כ לחברות קרובה עד שחלקו בתאי השינה. לאחר מכן התחיל בין השניים קשר האהבה האמיץ שהפריד בינם לבין יתר הלהקה, זאת לאחר שיאגו החליט לא לצאת כבכל בוקר אל החצר. הוא נשאר בתאו להחליף שאגות עם שיר – ובכך סימן ללביאה הבודדה שהוא מקריב את הנהגתו כדי להיות עמה.

בשנת 2015 כאמור, יאגו הועבר לגן החיות בחיפה לאחר שבספארי התבודד ולא הסכים ליצור קשר עם האריות האחרים שבעדר. עם הגיעו לגן החיות בחיפה ניסו לחבר אליו את שתי הלביאות גאיה וגוב, חיבור שלא צלח בשל אופיו המיוחד, שגרם להן לתקוף אותו ולהעמיד את חייו בסכנה. על כן הוחלט להניח ליאגו לחיות כרצונו לבדו, כשהוא חולק את החצר הגדולה ברוטציה עם הלביאות.

יאגו בימים טובים יותר (צילום: צבי רוגר עיריית חיפה)

בשמונה השנים האחרונות יאגו כאמור חיי בבדידותו, אך זכה לטיפול המסור ולאהבה מצוות גן החיות, בזכותם הגיע לגילו המופלג. אלא שכפי שנודע לחי פה, בשנה האחרונה הדרדר מצבו. אמנם הוא זקן וחלש וסובל מבעיות זיקנה שגרתיות ותואמות לגילו, אך אמש חווה התמוטטות שהיא ככל הנראה מעבר לבעיותיו הרגילות.

אתמול (שבת 25/2/23) יאגו לא היה במיטבו, הוא היה חלש מאוד וסבל מרעידות ומכיווצים ובעת ששהו מבקרים במקום, ראו אותו מתמוטט ונופל לתוך הבריכה. בשל חולשתו התקשה נאריה האומלל לצאת מהבריכה, ולקח לו יותר משעה לחלץ את עצמו ולצאת, עד כדי שהיה בסכנת טביעה.

לחי פה נודע כי הווטרינרית של גן החיות לא הגיעה לטפל באריה וגם ממלא מקומה לא הגיע לטפל באירוע. לבסוף הזמינו את וטרינרית גן החיות של קריית מוצקין, לאחר שהאריה סבל במשך זמן רב.

האריה יאגו עצוב וכאוב (צילום: מבקר בגן החיות)

מגן החיות הלימודי נמסר לחי פה בתגובה:

"יאגו הינו אריה מבוגר מאד, כבן 20. אתמול (שבת 25/2/23) חווה התקף, שעל פניו נראה כסוג של פרכוס, שנמשך זמן קצר ושאת נסיבותיו אנו בודקים. יאגו הגיע אלינו מהספארי ברמת גן לאחר שנדחה מהלהקה שם. כמו אריות נוספים החיים היום בגני חיות החברים בארגון גני החיות האירופי, הוא חלק מתוכנית ניהול אוכלוסייה למינים בסכנת הכחדה, אולם בגילו המופלג הוא לא יוכל להצטרף לקבוצת לביאות ולהתרבות".

במענה לשאלותינו נמסר עוד מגן החיות:

 1. הטיפול ביאגו מסור כמו שהיה תמיד, והוא עובר בדיקות והערכות תקופתיות של מצבו הרפואי והגופני כפי שנדרש מפרט בגילו. באופן מצער, זקנה אינה נראית טוב, גם אצל בעלי חיים, אולם הדבר לא קשור לטיפול ביאגו.
 2. מאז האירוע אתמול, שהיה לא צפוי וללא סימנים מקדימים, נמצא יאגו בתהליכי אבחון שצפויים להימשך עוד זמן מה, אם כי יש סיכוי סביר כי הדבר קשור בצורה זו או אחרת לגילו המבוגר. בשלב זה חזר יאגו לעצמו, אך הוא עדיין נשאר סגור וכך יישאר גם בלילה, לצורך התאוששות ומעקב.
 3. על מנת לתת מענה מיטבי, בכל זמן ומצב לגיבוי וטרינרי, יש לגן החיות אפשרות לקרוא למספר וטרינרים שונים והפעם הוזעקה וטרינרית מגן החיות בקריית מוצקין שהייתה זמינה והיתה יכולה להגיע תוך זמן קצר, כפי שאכן קרה. לשמחתנו יאגו לא נזקק לטיפול רפואי אתמול, והיום נראה שחזר לעצמו והוא מאושש.
 4. כפי שנאמר קודם, יאגו בילה את הלילה בהתאוששות והשגחה. ככל שמצבו יאפשר זאת, מחר הוא יצא שוב לחצר התצוגה, אחרי שליתר ביטחון בריכת המים רוקנה ורופדה בקש, ותהליך האבחון של הגורם לאירוע מאתמול יימשך.

הילה לאופר, חברת מועצת העיר, מסרה לחי פה

גן החיות, הכתם של חיפה, צריך להיסגר!
איך אנחנו אוהבים לקרוא על סיפורי חברות רומנטיים ולעשות האנשה לבעלי חיים אבל האמת שאין שום רומנטיקה להיות כלוא בכלוב כל חייך!

יאגו החליט לוותר על הכתר, נו באמת…

סיפורים מפוברקים שנועדו למשוך את הציבור למקום פסול! והציבור ברובו מבין שמה שהוא רואה פסול, נכנסים עם חיוך ויוצאים עם תחושת אי נוחות כאשר רואים את סבלן של החיות. גן חיות מפואר ככל שיהיה, הוא עדיין כלוב וכלא לכל חייהם של בע"ח שלא עשו רע לאף אחד.

אפילו רוצחים ואנסים מקבלים חנינה. חמור מאוד שאין ווטרינר למקרי חירום כאלו! איך ייתכן שהאומלל הזה שוכב שעה ואין מי שיעזור לו?
זה פשוט אבסורד וכשל גדול מאוד שאין מענה רפואי לבעלי החיים הכלואים שם.

לצערי ראש העיר הנוכחית לא עשתה דבר בכדי לקדם את סגירת גן החיות, מקווה שראש העיר הבא ישכיל להבין שאין מקום לצער בעלי חיים הזה בחיפה ונוכל לעבוד בשיתוף פעולה עד לסגירת הגן.

הילה לאופר (צילום: עיריית חיפה)
הילה לאופר

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

סמר עודה - כרנתינג'י
סמר עודה - כרנתינג'י
עיתונאית בצוות הכתבים של האתר חי פה • כתבת מוניציפלית, פלילים, סביבה ובריאות צרו קשר עם סמר באימייל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

137 תגובות

 1. כמה פעמים הוא נפל לברכה… מסכן… שיהיה בריא.
  כתבתם את אותו הדבר חמש פעמים ואנחנו רק רצינו לדעת מה שלומו.

 2. כבר שנים מדברים על ההזנחה ו התעללות שם. אבל המשכורות של ההנהלה יותר חשובות. ככה זה במדינה שאין בה חוק נגד התעללות בבעלי חיים

 3. למה העבירו אותו לבד ולא עם זוגתו? הרי ברור שהוא בדיכאון. פלא אם לא היה. ככה זה כשבני אדם חושבים שמותר להם לעשות הכל כל עוד זה נוח להם. עצוב

 4. היכן החמלה,? האריה הקריב רבות למען אהובתו,ואתם בשרירות לב הפרדתם אותם.

 5. כנראה יאגור קיסל חיסון כלשהו, שגרם להתדרדרות הפתאומית

 6. לא הבנתי למה פשוט לא העבירו אותו ואת הלביאה שיר לכלוב משלהם הם לבד היו בונים להקה משלהם וזהו למה להפריד ביניהם סתם גרמו סבל ודכאון לאריה המסכן הכי עצוב שאין להם שליטה על החיים שלהם האדם הוא זה שהחליט על מר גורלו אולי בטבע זה היה שונה היו בורחים מביאים גורים ובונים את הלהקה שלהם באושר

 7. עלוב שבעלי חיים מוזנחים ונשארים בלי מטפל ראוי במקרה הצורך. בושה לגן החיות.

 8. אני עם הילה , עצוב מאוד ומדכא, כמו המדינה שלנו שהולכת לאבדון, אבדה גם הזכות לחיות לחיות בכבוד, חוסר רגישות, אנושיות , החמלה נעלמה , אדישות לכל, זה המצב במדינה, כואב לראות ולשמוע שכך הדבר בעוד מספרים לנו סיפורי אלף לילה ולילה בעיניי לכאורה זו התעללות לכל דבר כי התייפייפות כתיבת רומן הזוייה ככל שתיהיה לכאורה

 9. מסכן כל כך.. וגם סימבה היה מסכן.. בכלוב ועוד לבד לגמרי, שנים. שיסגרו את המקום הזה כבר 💔

 10. בטבע לא יותר טוב, להפך, הטבע איום ונורא, דווקא לצפות בחיות בטבע שלהם בלי להתערב זה יותר אכזרי, רואים גורים נטרפים וחיות רבות מתות מרעב ואף אחד לא בא לעזור להם בנשיונל גאוגרפיק בגלל שלא רוצים "להתערב", גן חיות זאת "מסגרת" שעדיפה על להיות הומלס, הם חיים יותר טוב מחלקנו… הם מקבלים אוכל על לנוח כל היום. מה נראה לכם זה כבר לטייל עבורם? לראות את פריז?! חיות בטבע זזות לאיפה שיותר נוח לא לכיף.

  • תיכף תצא לרחובות למחות על כמה זה לא הוגן שכל בן אדם שנולד גם מת בסוף……….
   "לא להתערב זה יותר אכזרי"….. חיה יכולה להיות "הומלס"……
   וואו.

 11. לכל מי שמציע לסגור את גן החיות
  גני החיות בארץ והספארי משמשים לאחסון חיות שהוחרמו מהחזקה פרטית, או חיות שנולדו בשבי. לא חיות שיכולות לשרוד בטבע וגם משמרים זנים נכחדים.
  אני לא מכיר גן חיות ששולח לקנות או לצוד חיות מהטבע – כלומר גני החיות הם פתרון לחלק ממצוקות החיות – לא הסיבה.

 12. לא הובהר מדוע הפרידו אותו מאהובתו החביאה, האם נפטרה ? הרי היתה מבוגרת ממנו.

 13. גן חיות זה פשע! לסגור את המקום ולהפוך אותו למקלט לחיות נטושות

 14. הייתי בהן הזה פים אחת והספיק לי ואני זוכרת את היבט העצוב של האריה וזאת התן\שועל כלוא בכלוב של לצי מטר והארנביה המסריחה .

 15. בגן החיות בחיפה מתעללים באריה הזה, סגור בכלוב קטן.

 16. גם הגמל אומלל והנמר בודד כמו כלב והתן מסתובב ומסתובב ומי צריך חזיר כשחיפה מלאה בהם??? חצב הקרוקודיל העצום נמצא באקווריום של מטר על מטר.. רחמים,

 17. כתבה מעייפת ומתישה. יש קטעים שחוזרים על עצמם. אפשר היה לתמצת את הכתבה לפחות ב-50 אחוזים! בשורה תחתונה: כתבה גרועה מאוד!!!

 18. התעללות קלאסית בבעלי חיים ואי מתן סיוע רפואי כנדרש!!! יש לסגור לאלתר את הגן הזה ולבחון האם יש מקום להגשת כתבי אישום על הזנחה והתעללות נגד מנהלי הגן ועובדיו…

 19. מחריד!!!! יש בעלי חיים שיכולים לחיות מתורבתים ויש כאלה שלא!!!

 20. בעלי חיים צריכים לחיות בטבע ולא מאחורי סורג ובריח. זו פשוט התעללות!!! במקום לחיות בסביבתם הטבעית ביחד עם בני מינם הם אסירים שמוחזקים בתנאים מחפירים למשך כל חייהם. תארו לעצמכם שאתם הייתם מוחזקים בכלובים למשך כל חייכם? חושבים שהיה לכם נעים? הגיע הזמן לשחרר מהרשעות הזו שנקראת גני חיות ומי שרוצה לראות בעלי חיים מסויימים יגיע לראותם בסביבתם הטבעית בשמורות רחבות ידיים, בג'ונגלים ביערות, או בכל מקום.

 21. יש לפטר לאלתר את הוטרינריים, את המנהלים של הגן בשל אחריות שילוחית למחדל החמור הזה, לפזר את החיות במקומות טובים ולסגור את הגן . שאופורטוניסטים כמו אלא שנמצאים שם עכשיו לא ימשיכו להרוויח על הגב של החיות . בושה, בושה, בושה.

 22. מאחורייך הילה לאופר!!!!לסגור לצמיתות את גן החיות הזה! חיות אומללות בושה וכלימה לעיר חיפה שנותנת יד לזוועה הזאת להמשיך ולהתקיים.בערטב ימיו צריך לתת לאריה הזה חצר שיטוט גדולה יותר מאחר וכבר לא יוכל לשוב לטבע אחרי שנות השבי ,אך בלי כלוב לילה בלי עונש! מועצת העיר צריכה לדון איך לטפל בחיות ששם ולדאוג לרווחתן המקסימאלית,גן חיות זה דבר שאסור לו להתקיים יותר.חיות צריכות להיות חופשיות

 23. האמת נכון אך מה הפתרון לחיות הללו שחיו בשבי כל חייהן?

  • ואחרי שהאחרונה תסיים את חייה לסגור את המקום לאלתר.
   אף אחד לא מבקש לשחרר את החיות שם לרחוב, אבל בטח שלא צריך שם עוד דור.

 24. הילה יקרה,
  ברור לי שאת אוהבת אדם ובעלי חיים ושאת אישה נפלאה עם השקפת עולם מאוד ברורה. את פועלת לסגירת גן החיות בנחרצות אבל מה האלטרנטיבה שאת מציעה ?? שנחזיר את יאגו ליערות הכרמל? לאפריקה?? מה יעלה בגורלן של כל החיות בגן החיות שנולדו בשבי וזהו ביתם היחיד שהם מכירים, לאן בדיוק נשחרר אותם?? לפחות בגן החיות הם זוכים למעט חסד ונהנים מהמעט שבני האדם הותירו להם כבר אין טבע חופשי!! אנחנו בני האדם הרסנו את בית המחייה שלהם ! של כל בעלי החיים כולם. לכן בבקשה אם יש לך רעיון לפתור את מצוקת החיות בבקשה תספרי לנו לאן לפנות אותם? מי יטפל בהם?? באיזה תקציב??
  אני סתם אזרחית שאוהבת לא פחות ממך בעלי חיים אבל להבדיל ממך אני ראלית למצבן. החטא הכי גדול של האנושות לבעלי החיים הוא האדישות שהאנושות מפגינה כלפי גורלם

 25. "טיפול מסור" – בגלל זה הוא קרס. רעד והיה בסכנת טביעה במשך שעה שלמה??? ללא שום עזרה מאף צוות רפואי…
  תשובה אוטומטית ואטומה אל מול הסיצואציה שקרתה אתמול מוך מבקרים שהיו שעדים וחסרי אונים למצוקתו של הריבית…
  וניסו לקרוא לעזרה ללא שום מענה ושום מסירות במשך שעה של סכנת חיים!!

 26. גני החיות זה הדבר הכי אומלל שיש
  חיות צריכות לחיות בטבע כל עוד יישאר עד שגם את זה נהרוס לחלוטין

 27. מסכימה לכל הנאמר על ידי הילה לאופר.
  גן החיות הוא מקום שמאמלל את בעלי החיים.
  אין הנאה בלראות חיות כלואות בכלובים
  והמסר שמועבר למבקרים ביניהם ילדים הוא שלילי ולוקה בחסר.
  מקווה מאוד שכן החיות ייסגר!!

 28. מה הפלא?

  יאגו זה בכלל שם לתוכי (אלאדין) ולא לאריה. הוא כנראה התבלבל ואיבד שיווי משקל.

  חוץ מזה, חיפה אינה מתאימה לאריות או לאנשים, נראה שהעיר מתאימה לחזירי בר בלבד. עובדה, הם הגיעו לעיר בלי לבקש אוכל או דיור או כדי להצביע בבחירות (המקומיות או אחרות).

  בריאות איתנה ליאגו היקר (שאלה, הוא נולד במזל אריה?).

  הלוואי וכולנו נשאיר את החיות בטבע תמיד (לא בבית, לא בכלובים וגם לא על הצלחת), והלוואי ונראה אותם בסביבתם הטבעית או בשמורות טבע מטופחות.

 29. נורא. בבקשה ת'שחררו את החיות האומללות האלו מגן החיות המזוויע הזה.

 30. כמה אני בוכה לקרא את הזוועה שכתובה כאן, נבלות אין לכם שום רחמים ואנושיות אתם בהמות! לתת לחיה מופלא לסבול בלי להגיש לה עזרה מיידית ובנוסף להיות כלוא כל חייו !! מקווה שיסגרו את גן הזוועות שלכם במהרה והאריה יתאושש , פשוט שואה אתם עושים להם.

 31. במקום לספר סיפורים , עצוב לראות את יאגו לבד ובוגד תחשבו על עצמם במצב כזה , אז תתחילו לדאוג לו לחברה חדשה שתרומם את רוחו ותגרום לו להנות מהחיים שהוא נמצא בהם ..

 32. חוץ מהספארי לסגור את כל גני החיות
  כואב הלב כלוב קטן אין מקום לחיות לרוץ ,וחוץ מכל זה הגן נראה מוזנח
  כמו כן גם במוצקין בקיצור כל גני החיות הקטנים לסגור
  איפה נשמע כזה דבר מביאים מביאים לגן חיות במוצקין פינגווינים בשיא החום של המדינה שלנו .בלי תנאים נורמלים ממש מסכנות החיות
  דובאי הביאה פינדווינים דאגה למעלות 4 שהיה להם טוב כמו שצריך תלמדו.

 33. עם כל הצער שבדבר אריה כזה מסכן צריך להרדים.
  גן חיות זה מקום די אכזרי לכל החיות שכלואים בו לצורך תצוגה לאלפי בני אדם. אבל, יש חיות – קטנות בעיקר, ולא מפותחות בפן ברגשי יותר מידי כמו זוחלים (בניגוד לחיה כמו דולפין או זאב…) שדווקה גן חיות זה אחלה מקום בשבילם. מבסוטים. אוכל. טיפול. בטחון. אבל אז גן החיות לא יהיה רווחי כי אין טיגריס שהולך כל היום הלוך ושוב בכלוב של כ30 מטר אורך… כאשר בטבע הטרטוריה שלו היא קילומטרים.
  גם יש חיות שהצילו אותן מכל מיני זוועות ולמרות שגן החיות זה מקום קשה.. עדיין עדיף מאיפה שהן היו קודם.
  בקיצור זה קצת מורכב. אבל כן אני אסכם ואומר שלדעתי 65 אחוז גן החיות זה מקום רע לבעלי חיים ו35 אחוז טוב.

 34. מזעזע לראות חיה סובלת כך!
  ראש עירית חיפה, די!!!
  זה בלתי נסבל!
  מי נהנה לראות חיות ככה? למי זה נועד? רק כדי לספק ג'ובים ומשכורות שמנות?
  לסגור לאלתר
  מגיע לחיות לחיות חיים טובים
  מי צריך גן חיות כזה???

 35. וואו בשם "הרגישות" נכתבו כאן כל כך הרבה הבלים.
  כאילו יש לחיות בר היכן לחיות בטבע, כאילו אם יספקו מקוואות מים לחזירים הם לא יתרבו. צר לי עבור רובכם שהעולם מורכב יותר ממוחכם המצומצם. יאגו מקווה שתרגיש טוב ושיצליחו למצוא לך חברה ולו בשנותיך האחרונות.

 36. בושה למי שדורך בגני חיות ופינות חי!!! זו התוצאה, אלה ההשלכות של הביקור שלכם!! של התשלום שלכם לעודד שימוש של בעלי החיים אומליים האלה כראווה!!!!
  איזה חינוך אתם מעניקים לילדים שלכם?! תחשבו מיליון פעם לפני שאתם הולכים לראות בעלי חיים כלואים ואומליים!

  ואתם בעלי גני החיות והעיריות…. אין מילים לתאר את הביזיון ותעבת הבצע שלכם בכל מחיר! בושה!!!!

 37. הילה לאופר, אני מצדיעה לך !!!!
  תודה על הקול השפוי, חכם ורחום במערכת ככ דפוקה.
  תודה

 38. חייבים לסגור את גן החיות, זה מזעזע שעדיין קיימים כלובים לבעלי חיים שנולדו להיות חופשיים.

 39. כל מילה פשוט בסלע!!!! בעזרת השם יבוא השינוי לטובה ולסגירת גן חיות שגורם התעללות וחוסר מענה אם אין ביכולתם להחזיק את בעלי החיים אין להחזיק אותן מלחתחילה ובזה אמור להעבירם לחיזוק התגובות פה לגן חיות שכן דואג להן כראוי ומדוע מראש הפרידו אותו מאהבתו כידוע לא ישרוד ללא אהובתו ועוד התעללות שנעשתה בו מה עוד נישאר… פשוט שייתבשו!!!

 40. נורא לקרוא. מדוע נתקו את האריה מאהובתו? מדוע לא קיבל עזרה מיידית? לחיות בכזו בדידות זה אסון. אריה מסכן ואנשים רעים!

הכתבה נעולה לתגובות. ניתן לשתף ברשת באמצעות כפתורי השיתוף

כל הכתבות בחי פֹה

שוטרי השיטור הימי בחיפה הצילו גולש ווינג (Wing) שהיה בסכנה בלב ים

(חי פה בים) - היום, ו', 19/7/04 בשעות הצהריים התקבלה במוקד המשטרה קריאה דחופה על גולש שנמצא בסכנה בלב ים. שוטרי השיטור הימי במחוז...

עוגת סברינה של אינגליש קייק בע"מ – קריאה להחזרה (ריקול)

ממשרד הבריאות נמסר לחי פה תאגיד החדשות: אזהרת ליסטריה היצרן אינגליש קייק בע"מ קורא להחזרת המוצר: עוגת סברינה. בבדיקה שנערכה ע"י שירות המזון לשכת הבריאות...

“נסראלה” לא רק בלבנון גם אצלנו בקרקעית הים בחיפה ?

כאדם שמבלה ארבע שעות בממוצע ביום בצלילות, כל יום מתחת למים שונה מקודמו. רשימת המינים הפולשים במימי ישראל ארוכה, אך ישנו דג אחד שהצליח למשוך...

מחיפה תצא בשורת הכתיבה • תחרות הכתיבה של ילדי ישראל

תעודת הוקרה ייחודית הוענקה לעיר חיפה על כמות המשתתפים הגדולה ביותר בישראל ב"תחרות הכתיבה של ילדי ישראל על שם ריקה ברקוביץ' ז"ל," תשפ"ד. יום רביעי...

היכל הספורט רוממה • הבית של הכדורסל בחיפה

היכל הספורט רוממה הוא היכל הספורט העירוני של חיפה, ביתו של הכדורסל החיפאי, השוכן בדרך פיק״א 69. היכל הספורט היכל הספורט הוקם כדי לארח תחרויות ספורט...