עמותת התיירות חיפה ביריד התיירות הבינלאומי IMTM 2017

 


אנשי עמותת התיירות חיפה ייצגו את העיר, בדוכן משלנו, בתערוכת התיירות הבינלאומית, IMTM, בגני התערוכה בתל אביב

 

צפו בכתבת וידאו מהתערוכה
צילום: נגה כרמי. עריכה: חדר החדשות של חי פה

תערוכה_תיירות.GIF

צילום: צבי רוגרתערוכת התיירות הבינלאומית השנתית IMTM – International Mediterranean Tourism Market היא האירוע השנתי הוותיק והמרכזי של תעשיית התיירות בישראל והיא נערכת בחסות משרד התיירות, התאחדות המלונות בישראל ואל-על ובשיתוף התאחדות סוכני נסיעות ותיירות בישראל, לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל ומנהלת עיר עולם ותיירות, עיריית תל אביב יפו.

התערוכה מיועדת לכל העוסקים בענפי התיירות השונים – תיירות פנים, תיירות נכנסת וכן מדינות וגורמי תיירות מחו”ל. משתתפים בה דרך קבע מגוון רחב של מציגים ישראלים: עמותות תיירות מכל רחבי הארץ, חברות תעופה, מלונות, חברות להשכרת רכב, חברות ספנות, ספקי שירותים ואטרקציות מסוגים שונים.

התערוכה התקיימה השנה בתאריכים 7-8/02/17 בתל אביב וגם אנחנו, צוות חי פה, היינו שם, על מנת לעמוד מקרוב על המאמצים המתקיימים בתחום שיווק וקידום ענפי התיירות של העיר חיפה.
עמותת התיירות חיפה פתחה דוכן קולינרי, המייצג את העיר. נציגים מהעמותה בהובלת השפים החיפאים שלומי נבון וורד פרן, פינקו את הבאים והמליצו על מסעדות בעיר חיפה. הטעימות עצמן היוו מוקד משיכה ואפשרו לאנשי העמותה ליצור קשרים ולהציג את האג’נדה המקצועית של העמותה לעוסקים בענף התיירות.

01_שלומי_וורד.jpg

צילום: צבי רוגרהשפים שלומי נבון וארז גולקו אמונים על הסיורים של ואדי נסנאס וורד פרן על הסיורים בשוק תלפיות מטעם עמותת תיירות חיפה.

עמותת_תיירות_חיפה.GIF

צילום: צבי רוגרימי התערוכה היו עמוסים במיוחד ובהם השתתפו מנכ”ל העמותה החדש, מר אורי בלום, סמנכל”ית העמותה רונית עקיבא ועוד צוות גדול שנרתם לסיוע באיוש הדוכן ובמתן תשובות ללקוחות הפוטנציאלים, אותם אנו מקווים לראות בקרוב בעיר חיפה.

9893d8e5-79b2-4d8a-9372-22a119df7876.jpg

טל לביא-טלטול הפקות, ביאן אלקאסם מרכז תיירות דרוזיות וצ’רקסיות, ואיל כיוף מנהל אגף תיירות כפרית ונגה כרמי מנהלת חי פה

הגיבו כאן לכתבה