טירת כרמל – מובייל

"גלי חיפה" • מרכז הספורט הציבורי ◄ הנחות והטבות אטרקטיביות על מנויי הקיץ!

בריכת גלי חיפה. (צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה)

קמפיין קיץ ראשון ל"גלי חיפה" – מרכז הספורט העירוני של חיפה

החברה הכלכלית לחיפה והעירייה, יוצאות בקמפיין קיץ ראשון למרכז הספורט הציבורי, "גלי חיפה". במסגרת הקמפיין, יינתנו לתושבי העיר חיפה שירכשו מנוי למועדון, הטבות משמעותיות על מנויי הקיץ.

במקביל, תמשיך להתאפשר כניסה מוזלת חד פעמית לבריכה לתושבי חיפה.

תושבי חיפה שירכשו מנויים לקיץ הקרוב ל-3 או 4 חודשים, לפי בחירתם, לכלל סוגי המנויים (יחיד, זוגי, משפחתי), יזכו ל-15% הנחה, כך שמחירי המועדון יהפכו לאטרקטיביים יותר מתמיד. זאת ועוד, במהלך חודשי הקיץ יתווספו למגוון הרחב של החוגים הקיימים, גם חוגים חדשים לילדים!

לפרטים נוספים ולרכישת מנוי – לחצו על התמונה:


בנוסף, יצאה החברה הכלכלית לחיפה עם הטבות לעובדי מת"ם והסביבה, וממשיכה במרץ את עבודות השיפור והשדרוג של המתחם על מנת לספק למנויים חווית בילוי מושלמת.

אור שחף (צילום: מיכה בריקמן)
אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה (צילום: מיכה בריקמן)

לדברי אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה:

כפי שהתחייבנו, רצינו לייצר הטבות מיוחדות עבור תושבי חיפה, כדי לאפשר לכולם בילוי במועדון הן במסלול כניסה בודדת לבריכה והן במסלול מנוי קיץ המאפשר שימוש בכל המתקנים. אני מזמין את החיפאים, לנצל את מחירי המבצע ולהנות ממתקן הספורט ברמה הגבוהה ביותר במחיר המשתלם ביותר באזור.

8 תגובות
 1. arnona glickman אמר/ה

  address of the swimming poll?

 2. אייל אמר/ה

  בואו נזכר: יונה יהב הבטיח "קריית ספורט עם בריכה אולימפית" מזה יצא אצטדיון עם גרעון של 250 מליון שקל ועכשיו בריכה חצי אולימפית בנוסח קאנטי קלאב נחות שהעירייה קנתה אחרי ש-25 שנה חיפה היתה העיר היחידה בישראל ללא בריכה ציבורית.
  המטרה בבריכה ציבורית היא לשרת את הציבור בעיר במחירי מנויים שפויים. לא להיות תאומה במחירים למחירי קאנטרי פרטיים אחרת מה עשינו בזה? הרי כספי ציבור הושקעו ברכישה ובקנייה של המקום ואז הציבור גם צריך לשלם מנוי גבוה מאד להשתמש בה? גם ככה הבריכה הזו רחוקה מ-85% משכונות חיפה מעל 15 דקות נסיעה, האם בכך מתחשבים?
  האם הבריכה הזו משרתת את 120 אלף תושבי קרית חיים, נוה שאנן, הדר? היא רחוקה 20-30 דקות נסיעה מהם, כמו לנסוע
  לבריכה בעכו או טבעון
  הגיע זמן להנחות רציניות לתושבי חיפה במתקן ציבורי ובמקביל כן כן בניית בריכה אולימפית ציבורית בחיפה, לא במבואות המרוחקים אלא בהדר הכרמל במקום גלי הדר או ברמת הדר ליד בית ספר חוגים

 3. רונית אמר/ה

  לא הבנתי על איזה עבודות שידרוג ושיפור בבריכת גלי חיפה. מאז שהחברה הכלכלית רכשה את הספורטן לשעבר לא נעשה שום שידרוג ושיפור. אנשים מגיעים לשחות בשש בבוקר וקורה שהמקום סגור עד 6.30 .ג'וקים מסתובבים חופשי במלתחות,ממש גועל נפש. כמו כן הבריכה הפנימית בעייתית המסננת שלה אינה עובדת כראוי ובמקום שאנשים יורקים יש הצפה של מים שחוזרים אלינו לשוחים. כל התלונות של האנשים על ההתנהלות של המקום לא נשמעות.
  פשוט לא ממליצה על המקום מחכה שיסתיים טבורית משם כל עוד נפשי בי.

 4. רונאל אמר/ה

  החברה הכלכלית חושבת שאפשר למכור שטויות לתושבים המתקן המפואר לא שופץ לא שודרג ומעבר למקום יפה המחירים נישארו בשמיים המנכל חושב שהתושבים פריירים אז המקום לא מתרומם כי אין בשביל מה לשלם כל כך הרבה כסף תמשיכו לחשוב שאתם משהו בעוד ניכשלתם מי רוצה לבוא למקום עלוב כזה

 5. גיא אמר/ה

  באתר שאתם מפנים אליו יש רק מנוי שנתי או מנוי בלי התחייבות במחיר כפול. אין אופציה של מנוי קיץ מוזל כמו שמפרסמים פה, ולא כתוב בשום מקום מה המחיר לכניסה חד פעמית

 6. תחמנים אמר/ה

  תחמנים !! זו קליש תחמנית!

 7. רוני פל אמר/ה

  רצוי מאד להקפיד על הניקיון במדשאות . בדלי סיגריות, ניירות, שיירי אוכל. הרגשה לא נעימה

 8. יולי אמר/ה

  האם אתם עושים מנוי רק לחורף? האם יש מגמה כזאת?

לא ניתן להגיב