מפגינים מול ביתה של ד"ר שרון אלרעי פרייס בחיפה עוכבו לחקירה

דר שרון אלרעי פרייס (צילום: משרד הבריאות)

ההפגנות מול ביתה של ד"ר אלרעי פרייס נמשכות

המשטרה עכבה הבוקר א' (22/5/22) לחקירה, 2 מפגינים מול ביתה של הד"ר שרון אלרעי פרייס בחיפה ומפגין נוסף שהפר את הסדר הציבורי בהפגנה שהתקיימה מול תחנת משטרת חיפה

הבוקר, סמוך לשעה 06:30, הגיעו 2 אזרחים להפגין מול ביתה של ראש שירותי בריאות הציבור, הד״ר שרון אלרעי פרייס בחיפה, במרחק שאינו תואם את התנאים שנקבעו במתווה החוקי שנקבע על ידי מפקד מחוז חוף במטרה לשמור על האיזון שבין חופש הביטוי לבין הזכות לפרטיות ושלום הציבור ובטחונו.

לאחר שהמפגינים, תושבי אזור מרכז הארץ, התבקשו לעבור למתחם שיועד לכך והם סירבו לעזוב את המקום, הם עוכבו לחקירה בתחנת משטרת חיפה.

בהמשך, בעת שמפגינים נוספים הגיעו להפגין מול תחנת משטרת חיפה, הפריע אחד המפגינים לסדר הציבורי בכך שגידף וקילל שוטרים שהגיעו לתחנת המשטרה, ומשהודיעו לו שהוא מעוכב לחקירה סירב לסמכות העיכוב ונעצר.

החקירה נמשכת.

המשטרה מאפשרת את חופש הביטוי והמחאה ובתנאי שאיננה כוללת הפרות סדר ואירועי אלימות בניגוד לחוק.

הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. ירון חנן אמר/ה

    הגיע הזמן שהמדינה תראה אפס סובלנות לאנרכיסטים הזויים שלא מכירים בסמכות החוק. כך מול ביתם של עובדי ציבור שהן ומשפחתם מאויימים על ידי מתלהמים חסרי כל רסן וכך נגד מתםרעים חרדים קיצוניים בהר מירון ובכל מקום אחר. הזכות להפגין איננה זכות לפרוק כל דין. זכות הביטוי איננה זכות השיסוי!

  2. ראובן אמר/ה

    חבורת הזבל.
    עלובי נפש ו'לוחמי חופש' בעיני עצמם.

הגיבו כאן לכתבה