מירי אלוני הופיעה מול אודיטוריום חצי-ריק בערב יום העצמאות בחיפה

מירי אלוני הופיעה מול אודיטוריום ריק בערב יום העצמאות בחיפה (צילום: יוחנן לפלר)

בערב יום העצמאות, 5/5/22, בין שלל ההופעות, הייתה גם הופעה של הזמרת הוותיקה ועתירת הזכויות, מירי אלוני. אבל אלוני מצאה את עצמה מופיעה בערב יום העצמאות מול אולם חצי-ריק.


הויכוח סביב תקציב הפרסום של עיריית חיפה

בתגובה לפוסט בפייסבוק, בו נטען שעיריית חיפה כמעט ולא פירסמה את האירוע, השיב דובר העירייה אלירן טל כי יש תושבים בעיר, שרק מחפשים את הרע ובמקום לברך על עשרות אלפי חיפאים, שיצאו ליהנות במופעים העירוניים, מתייחסים למיעוט הנוכחים במופע של אלוני. טל הוסיף, שהמופע נקבע רק השבוע ולכן פורסם פחות. בנוסף, הוא טען שהמועצה הלעומתית קיצצה את תקציב הפרסום העירוני ב-90% ואלה התוצאות.

מירי אלוני הופיעה מול אודיטוריום ריק בערב יום העצמאות בחיפה (צילום: יוחנן לפלר)
מירי אלוני הופיעה מול אודיטוריום ריק בערב יום העצמאות בחיפה (צילום: יוחנן לפלר)

קליש: "‏תפקידה של עירייה אינו לבדר את התושבים"

יש לציין, שבשנתיים האחרונות לא היו חגיגות יום העצמאות בגלל הקורונה (בשנה שעברה היו אירועים במגבלות הקורונה) ולכן השנה השמחה הייתה גדולה מהרגיל. בנוסף, ראש העיר ד״ר עינת קליש רותם הכריזה מיד עם כניסתה לתפקיד שהיא מאמינה שתפקיד העירייה היא לא לשעשע את התושבים ולכן היא עצרה את אירועי החוצות, שאפיינו את ראש העיר הקודם יונה יהב.

בשנה האחרונה המגמה השתנתה מעט, והחג של החגים נחגג בהשקעה עירונית גדולה וכך גם יום העצמאות. במספר רב של במות הופיעו אמנים מהשורה הראשונה והעיר כולה יצאה לחגוג את יום העצמאות ה-74 של מדינת ישראל.

מירי אלוני הופיעה מול אודיטוריום ריק בערב יום העצמאות בחיפה (צילום: יוחנן לפלר)
מירי אלוני הופיעה מול אודיטוריום ריק בערב יום העצמאות בחיפה (צילום: יוחנן לפלר)

שרית גולן: " תקציב הפרסום ליום העצמאות נמצא תחת סעיף בפני עצמו ולא קוצץ"

בפוסט בפייסבוק הגיבה חברת המועצה שרית גולן שטיינברג, שלא נכון להאשים את המועצה בכל שינוי תקציבי, מאחר שלעתים יש תקציב, הוא רק נמצא תחת סעיף אחר וככה גם במקרה הזה. תקציב הפרסום ליום העצמאות נמצא תחת סעיף בפני עצמו ולא קוצץ.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:
מירי אלוני הופיעה מול אודיטוריום ריק בערב יום העצמאות בחיפה (צילום: יוחנן לפלר)
מירי אלוני הופיעה מול אודיטוריום ריק בערב יום העצמאות בחיפה (צילום: יוחנן לפלר)
הגיבו כאן לכתבה

69 תגובות
 1. ירון חנן אמר/ה

  בושה, מי שמע על ההופעה הזו לפני יום העצמאות?

 2. ורדינה מארגנטינה אמר/ה

  די כבר להאשים כל היום, נודניקים!

 3. נמאס אמר/ה

  לא היה שום פירסום על המופע הזה ואם היתה מודעה על כך היא היתה מאד מיניאטורית ומינורית. עוד משהו שקליש פוגעת ולא מבינה כלום! מתי יש בחירות ? נמאס ממנה

  1. איתן אמר/ה

   קליש היקרה
   השירים של מירי הם לא בידור בלבד מדובר בנכסי צאן ברזל בלי צחוק הם לא של מירי הם שלך גם שלההיסטוריה של תקומת העם היהודי בארץ ישראל , סיפורי העליות, המלחמות הכאב והשמחה , אני מניח שהציבור בחיפה שבחר בל מחובר למה שאני מנסה להסביר לך, זה באמת נכון שההיסטוריה האתוס התרבות שלנו הם הד רים שבנו אותנו הם אבני הבניין , חיפה מלאה באנשים מבוגרים שהתרבות הזו מעניינת אותם רק שהכל נעשה בחובבנות עם מסכה שלאינטיליגנטיות וחוכמה נבובה זו התוצאה!!
   אפשר לתקן תקימי גוף מיוחד תאתרו את אלו שרוצים לבוא תוודאי ותזמיני אותה שוב!
   זה שהיא חולה וחלשה קצת ולא עשירה זה לא סיבה לדרוך עליה ועל עצמנו על הדרך.

  2. רחל שולמן אמר/ה

   שקר וכזב!אכן האולם לא היה מפוצץ אבל זה לא באשמת העיריה.
   היתה הרשמה מוקדמת והוזמנו כל הכרטיסים!!!

   עם ישראל מת על חינם!!!!
   אנשים הזמינו ולא הגיעו….
   והמופע היה מקסים ונעים ומושקע.
   תודה לעירית חיפה

 4. מנחם מנדל אמר/ה

  ואולי גם יכול להיות שהקהל לא מתעניין במירי אלוני ?

 5. מאיר אמר/ה

  בגן הזיכרון היה אמור להיות מופע זיקוקים בערב יום העצמאות ולא היה כלום היה ריק , בקשר להופעה בעיר התחתית לא צוין איפה באיזה אזור בעיר התחתית הרבה לא ידעו וחיפשו

 6. רחל אמר/ה

  בקריית חיים היו זיקוקים כל כך רועשים שמתוך הבית זה היה נשמע כאילו מתחוללת מלחמת טילים בחוץ. הכלבה שלנו נכנסה לחרדות . 5 דקות של רעש נוראי שגרם גם לנו לחרדות, למרות שאנחנו לא הלומי קרב. אני רוצה להבין משהו , לא נאמר שעיריית חיפה תשתמש בזיקוקים שקטים???
  למה בקריית חיים זה לא קרה???
  שוב אנחנו לא נחשבים ולא נספרים בעיריית חיפה

 7. עודד א. אמר/ה

  צריך לדייק היציע היה ריק האולם היה מלא והיה ערב מקסים. הערב התחיל מאוחר לאחר יום הזכרון כנראה זה גרם לנוכחות נמוכה. אפשר לדווח גם דברים טובים שקורים בחיפה. אתמול היה קונצרט חגיגי של סימפונית חיפה עם המנצח יואל לוי היה ערב אדיר אין מילים לתאר את האווירה והמוסיקה הנפלאה שנוגנה. תזמורת מקצועית עם מנצח בין לאומי שכדאי גם אותם לציין ולשבח על עבודתם הקשה של הנגנים. חבל גם שראשת העיר לא מגיע לאירועים כאלה יהב היה מגיע קבוע לקונצרטים.

  1. שוקי אמר/ה

   ראוי להזכיר כאן את פעלו של מוטי איינס
   זל .
   מוטי היה זה שהעלה את סימפונית חיפה
   לרמתה המקצועית הגבוהה והביא אותה להשגים גבוהים תוך תקופה קצרה.

 8. יפעת אמר/ה

  בשביל לפרסם לא צריך תקציב . עובדי העירייה יכולים לפרסם ברשתות החברתיות. העירייה גם לא פרסמה על שינויים בתחבורה הציבורית בעיר התחתית ולא הייתה תחבורה במהלך וסוף האירוע. מטרוניות שנצפו נוסעות חלפו על פני החוגגים שהמתינו לתחבורה בלי לעצור להם. פשוט ביזיון שלא דאגו לתחבורה ציבורית.

 9. בטי אמר/ה

  האולם לא היה ריק היה חצי אולם ואלה שהגיעו נהנו מהופעתה של מירי אלוני היה פירסום מאוחר לאירוע היה מאד מכובד והוענקה למיקי אהבה. כמו כן מזג האויר והמופעים בטלויזיה גרמו לאנשים מבוגרים להישאר בבית

 10. רינה מוסקו אמר/ה

  קליש, אולי תתפטרי לפני תום הקדנציה???? לנו יהיה שקט ובטח לך, מה את צריכה את כל ההמולה???? לא סובלים אותך, איכזבת את קרית חיים חסרת רגשות, אין כסף לטפח את קרית חיים רק את איזור התעשיה בקריה את אוהבת בגלל הארנוננה הגבוהה אז….למה בחרנו בך גורנישט שכמוך. די, מיצינו אותך, הביתה לא מחר….אתמול, הבנת גברת ד"ר לכלום.

  1. עירית+לנדסברגר אמר/ה

   ביזיון לחיפה, היה אפשרי להוסיף לה מעט מכספיי העיריה ,שהם כספיינו שלנו. לא ראיתי פירסומים לגביי המופע. אישה שעברה כל כך הרבה. ולא קל לה להגיע ולהופיע. בוודאות. מי עוד חושב כמוני. ? תמיד אפשר גם לתקן.

 11. אוסנת אמר/ה

  הייתי בהופעה עם חברות , וכל איזור האולם היה מלא (אמת בפרסום ?? ) . הייתה הופעה מדהימה ומרגשת ממש. מירי אלוני מצחיקה , עם רוח צעירה וקול מדהים !!
  מסכימה שאם היו מבליטים יותר היו באים יותר. היום יש פייסבוק עם האתר של עיריית חיפה, פוסט שניים + שיתופים .. לא צריך תקציב גדול

 12. אייל אמר/ה

  מה הקשר לתקציב הפרסום? היו באים עוד אנשים?? אפשר היה לארגן מאה דברים שהיו ממלאים את האולם ועוד עושים לאתו"ס גם רווח: מופע סטנד-אפ. ערב מספרי סיפורים. תחרות משוררים או נגנים צעירים. הקרנה של סרט בתשלום מופחת.
  ועוד ועוד.
  אגף התרבות מתנהל כמו כל העירייה. חושבים שיביאו אמנים מתל אביב יפזרו אותם בכמה במות ועבור הקהל הדמוגרפי של 65+ השנה לא היה את אפי נצר אז תקעו את מירי אלוני באודיטוריום. כמה מאמץ והשקעה? כלום.
  הזכרון מיום העצמאות הזה יהיה נסיונות החבלה במופעי הזיקוקים, ופיגוע הזוועה שהבהיר שוב שאנחנו לא עם חופשי בארצו אלא עם תחת מצור טרור הסתה והשחתה מאשפסתן וחמאסתן בתוכנו. מצב הרוח העירוני גם הוא קודר ועצוב, הציבור שבוי של הנהגה ללא אמון במועצה במשך השנה הקרובה עוד "שנה אבודה".
  פעם היו מצעדים ברחובות – דגלים, פרחים, ריקודי ילדים, משאיות מקושטות. היום לא מתאמצים – כמה אמנים שמיובאים ממדינת המרכז מגיעים באוטובוסים לעשות סבב הופעות מהיר "חיפה והקריות" לשעה ונוסעים לגיג הבא שלהם בשרון בדרך חזרה למרכז.
  חייבים להחזיר את עיריית חיפה לצעירים. מנהלים אותה זומבים שדואגים רק למשכורות ופנסיות.

 13. איריס אמר/ה

  חבל שלא ידענו יום יומיים מראש.
  אוהבים את השירים של מירי אלוני והיינו באים למופע.

 14. מיר אמר/ה

  כל התשובות נכונות!
  אבל התוצאה עגומה….

 15. יורם אמר/ה

  בושה לראש העיר ולכל מי שאחראי על תרבות בעיר הזו ובפרט ביום חשוב כמו יום העצמאות. תגובה מאוד רפה ופוגעת של דובר העירייה. תקציב לא מצאתם ? לא חיפשתם מספיק טוב…

 16. יורם אמר/ה

  קליש, שימי את המפתחות ותלכי הביתה. אף אחד לא מחזיק אותך כאן בכח.
  אמרת שהעיר מתה, אמרת שתפקידך לא לבדר את הציבור , בכל מקום בו אפשר להרים את העיר את מורידה אותה אז מה את מחפשת פה?

 17. מיטל אמר/ה

  כמה שטויות במקום אחד.
  היום לא צריך תקציב לפרסום
  רוב הפלטפורמות עובדות בחינם!! ומה שכן אלו סכומים בודדים של מאות שקלים.
  מה הבעיה לשווק בפייסבוק, אינסטוש וכו'.
  בקיצור פגעו בכבודה של אלוני. בושה. אם זה היה עומר אדם היו משקיעים יותר. זה באמת מה שמגיע לאישה המסכנה הזו?

 18. אהרון אמר/ה

  אני לא מבין למה חגיגות העצמאות בקרית חיים צריכות להיות על כביש ,אין מקום אחר בקריה.דבר שני מוציאים כל כך הרבה כסף על אומנים מיותרים וכביש נורמלי בין קרית חיים לחיפה אין תקציב לטפל ממש בושה.ניהול תקציב מזעזע להחלטות שגויות כמו לחשוב להקים שדה תעופה בינלאומי מעל מפעלים מסוכנים עד כמה אפשר לזלזל באוכלוסייה שגרה בקרית חיים זאת שמממנת רבע מתקציב העיר.ראשת העיר הצבעתי בשבילך עשיתי טעות הגיע הזמן לשינוי.

 19. רונאל אמר/ה

  אף אחד מראשי העיר לא דאג למקום גדול מרכזי שיוכל לאכלס את הקהל של חיפה בארועים כאלה ואחרים ראשי העיר חושבים רק על עצמם ולא על התושבים ורווחתם גן האם מקום קטן מאד גן העיריה אותו דבר אזור אצטדיון סמי עופר יכול היה להיות מקום מרכזי אבל לא ניראה שלמישהו בעיריה אכפת מהתושבים פוליטיקאים עלובים שדואגים רק למקורביהם וכך אנחנו ניראים

  1. איריס אמר/ה

   בעבר התקיימו במות ענק לאירועי עיר הנוער ועיר הבירה בחוף הדרומי של חיפה.
   חגיגות של אלפים יכולות להיות שם ויכולות להיות גם בחניון מול הקונגרסים, היכן שאלפים הגיעו לבדיקות הקורונה.

 20. אריאלה אמר/ה

  אני גרה קרוב מאד לאדיטוריום. בערב יום העצמאות יצאתי עם משפחתי לגן האם. ידענו שיש שם מופע לילדים. התישבנו עם ילדים קטנים במקום שמצאנו פנוי. המופע החל ואז החלו לזרום פנימה מאחרים שבחוצפה רבה מעמדו לפנינו עם ילדים על הידיים. לא היה במקום שום פקח לעשות סדר. עשו מה שרצו. השיא היה כניסה של קבוצת בני תשחורת בגיל סוף ביה"ס היסודי, תחילת התיכון שנכנסו בקבוצה ונעמדו לפנינו. מצאנו את עצמנו במופע, שהגענו אליו בזמן, עם חומה בצורה לפנינו. רק שמענו. נעלצנו לקום עם הילדים וללכת.
  על המופע של מירי אלוני לא שמענו. לא היה בסביבה זכר של פרסום. הסתובבנו במרכז הכרמל בחוסר מעש ולבסוף נכנסנו עם הילדים לגלידה אגנדה וכך בילינו את ערב יום העצמאות.
  אי אפשר היה להוסיף פקחי עיריה בגן האם שישמרו שאירוע כזה לא יתרחש? אי אפשר היה לתלות איזו הודעה על המופע של מירי אלוני? איך יבוא קהל אם איש אינו יודע על המופע??? חיפשנו מה לעשות עם 3 ילדים, אבל על מופע צריך לדעת.

  למחרת לפני הצהרים הלכתי לטייל עם הכלבה. עברתי בגן הראשונים (הגן ברחוב שער הלבנון). בשעה 1200 הגן היה מטונף מליל אמש בצורה בלתי סבירה. עברו לידי תיירים. התביישתי. אני כבר התרגלתי ללכלוך של העיר, אבל לא התרגלתי לא להתבייש. המשכתי והקפתי את מגדלי פנורמה. מאחורי המגדלים, ברחוב יפה נוף המדרכה מזוהמת. התלוננתי על הלכלוך בעבר אז הוסיפו מכונית מטאטאת העוברת ברחוב גם בערב. המכונית הזו מנקה במרכז הרחוב, לא בין המכוניות וכמובן שלא על המדרכה. בפינות שונות יש לכלוך של מספר שנים.

 21. אלי אמר/ה

  בושה לעירייה חוף הים היה מלא באזרחים שמשלמים ארנונה וחוץ ממטס משעמם העיריה לא שלחה זמרים או כל דבר מבדר זו תעודת עניות לעירייה

 22. רוחמה אמר/ה

  אלירן טל צודק. קיצצו בתקציב הפירסום ואחרי זה בוכים שאין פירסום…

 23. זהר אמר/ה

  האולם היה יחסית מלא (בהערכה שני שליש תפוסה), אך זווית הצילום לתמונה בכתבה ולאחריה הכותרת מטעים מאוד.
  המופע התחיל בערב נהדר של שירה בציבור בניצוח מופלא של מירב והדר זלטין, המשיך בהופעה טובה של זמרת להקת חיל הים חיה ארד וולקינוח שירי מירי אלוני.

 24. עופר "המפנה" חיפה אמר/ה

  זה לא אומר שהיא לא טובה או לא בסדר .
  זה אומר שמשהו כאן הסתבך בדרך .
  תאמינו לי שאם תפרסמו את זה באתו"ס אודיטוריום רפפורט יהייה מלא עד אפס מקום בשבילה ואיתה ,,, אההה ! וגם אני

 25. אורן אמר/ה

  גם בהופעה של מרגול בן אופירה נשארו כ50 איש אז מה עם כל הכבוד אנשים מחפשים זמרים חדשים ולא זמרים מהדור הקודם למה אנשים מפחדים להגיד את זה .כל אומן יודע שמתי שהוא יגיע זמנו והוא ירד מהבמה אין מה לעשות דור בא ודור הולך .מה אתם חושבים שעומר אדם או אחרים יהיו זמרים מובילים לעד ?

 26. השחף אמר/ה

  מעניין מה התפקיד שלך גברת דר קאליש….
  טיפול בחזירים? לא!
  נקיון העיר ? לא!
  "בידור התושבים"? לא! (מעניין שבכל עיר בעולם מתקיימים אירועים שונים לתושבים אבל בחיפה? זה לא התפקיד שלך….)
  אז מה כן התפקיד שלך?

 27. רק פנינה אמר/ה

  תגידו..מאיזה מקום הזוי הגיעה קלישר..לא לשעשע תושבים?..מחר זה לא לחנך תושבים תסגור העשרת פנאי..מחר תגיד לא אחראית על צימאון..תיסגור את השיבר של המים….תצא ותלמד מראשי הערים שאיכפת להם מהתושבים

 28. תלמה אמר/ה

  חבל שהפרסום היה לוקה וחסר.הפסדנו כולנו זמרת ענקית .כמו מירי אלוני שקשורה ישירות בשיריה ליום העצמאות. כילידת חיפה גאה זו הפעם הראשונה שהינני מאוכזבת. בזמנו שיונה יהב היה בראשות העיר, לעיתים היו מתקשרים לאזרח לדעת על שביעות או אי שביעות רצונו מתפקוד העירייה. כאזרחית מבוגרת, אין לי אמייל ואינני יכולה להגיב לנושאים הקשורים לפעילויות ואירועים בעיר חיפה ועל כך אני מצרה, מדוע אין באפשרותי לכתוב ולהגיב לכם מבלי להיכנס לאימייל. אשמח בתגובתכם לנייד שלי 0544826163

 29. שלומית אמר/ה

  לא ראיתי שום פירסום למופע באודיטוריום השנה ואפילו שאלתי אייך העירייה לא חשבה על תושבי הכרמל המבוגרים . בושה גדולה ואכזבה גדולה
  מהתיפקוד של העירייה .ישבתי בבית בערב יום העצמאות פעם ראשונה מזה 40 שנה במקום לשמוח ולהנות.

  1. רועה חשבון אמר/ה

   אלירן טל לא בוטל? לדעתי תפקידו מיותר וניתן לחסוך עלויות

 30. אלי אמר/ה

  את מי זה מעניין כל הפעילות של העיריות והמועצות המקומיות? סתם בזבוז משאבים. יתכבדו כל העיריות והמועצות באיזור הצפון מעתלית ועד ק. ביאליק להתאחד לרשות מקומית אחת.
  זו דרך לחסוך כסף ופרסומי סרק מיותרים

 31. זהר יעקב אמר/ה

  כמו תמיד מחפשים כותרת היה מעל חצי אולם
  הייתי ונהנתיזהר

 32. אורי אמר/ה

  עצוב בשביל החייפאים איך איך מצאתם ראש עיר הזוייה כזאת מקווה בשבילכם שתדעו לבחור נכון בבחירות הבאות….בהצלחה

 33. עירית+לנדסברגר אמר/ה

  ביזיון לחיפה, היה אפשרי להוסיף לה מעט מכספיי העיריה ,שהם כספיינו שלנו. לא ראיתי פירסומים לגביי המופע. אישה שעברה כל כך הרבה. ולא קל לה להגיע ולהופיע. בוודאות. מי עוד חושב כמוני. ? תמיד אפשר גם לתקן.

 34. אראלה אמר/ה

  קליש,אז מה את עושה בעיריה????לא מבדרת?לא מפדחת?
  מי מכיר בך? מי יודע איפה את?את עצמך בדיחה עצובה……

 35. איתן אמר/ה

  קליש היקרה
  השירים של מירי הם לא בידור בלבד מדובר בנכסי צאן ברזל בלי צחוק הם לא של מירי הם שלך גם שלההיסטוריה של תקומת העם היהודי בארץ ישראל , סיפורי העליות, המלחמות הכאב והשמחה , אני מניח שהציבור בחיפה שבחר בל מחובר למה שאני מנסה להסביר לך, זה באמת נכון שההיסטוריה האתוס התרבות שלנו הם הד רים שבנו אותנו הם אבני הבניין , חיפה מלאה באנשים מבוגרים שהתרבות הזו מעניינת אותם רק שהכל נעשה בחובבנות עם מסכה שלאינטיליגנטיות וחוכמה נבובה זו התוצאה!!
  אפשר לתקן תקימי גוף מיוחד תאתרו את אלו שרוצים לבוא תוודאי ותזמיני אותה שוב!
  זה שהיא חולה וחלשה קצת ולא עשירה זה לא סיבה לדרוך עליה ועל עצמנו על הדרך.

 36. אני חיפאית אמר/ה

  מחכה כבר לבחירות המוניציפליות?

 37. גלית אמר/ה

  חבל, אם היו מפרסמים היינו מגיעים ונהנים. קליש החליטה שלתושבי הכרמל לא מגיע להנות ביום העצמאות והוציאה את החגיגות ממרכז הכרמל. דאגה שיהיה לנו פה חזירי בר משוטטים ומרוצי מכוניות עם אגזוזים מרעישים אופנועים שנוסעים בתוך טיילת לואי…בקיצור שחלילה לא נצא מהבתים ומשלמים פה את הארנונה הכי גבוה בארץ.

 38. חיפאית אמר/ה

  חבל דוןקא נחמד הופעה רגועה ולא המון מקפץ גם פחות מלחיץ בטחונית אם היינו יודעים היינו באים בשמחה ובכיף

 39. גלית אמר/ה

  חבל, אם היו מפרסמים היינו מגיעים ונהנים. קליש החליטה שלתושבי הכרמל לא מגיע להנות ביום העצמאות והוציאה את החגיגות ממרכז הכרמל. דאגה שיהיה לנו פה חזירי בר משוטטים ומרוצי מכוניות עם אגזוזים מרעישים אופנועים שנוסעים בתוך טיילת לואי…בקיצור שחלילה לא נצא מהבתים ומשלמים פה את הארנונה הכי גבוה בארץ. חבל, אם היו מפרסמים היינו מגיעים ונהנים. קליש החליטה שלתושבי הכרמל לא מגיע להנות ביום העצמאות והוציאה את החגיגות ממרכז הכרמל. דאגה שיהיה לנו פה חזירי בר משוטטים ומרוצי מכוניות עם אגזוזים מרעישים אופנועים שנוסעים בתוך טיילת לואי…בקיצור שחלילה לא נצא מהבתים ומשלמים פה את הארנונה הכי גבוה בארץ.

 40. אזרח מודאג אמר/ה

  קאליש גולם אטום חסר מןח

 41. אני אמר/ה

  בושה וחרפה. זמרת נפלאה מוערכת כמו מירי אלוני. ממי מצפים שיגיעו? מהמתפרעים בטקס לחללי צהל שהוריהם גנבו את הברזים מבתי המלון באנטליה וחזרומבטיסת השוקולד? עם של בהמות.

 42. כרמלה אמר/ה

  בושה לעירייה שכך נוהגת, זה יחס מזלזל וחוסר כבוד כלפי האומן!!!!

 43. רפי ט אמר/ה

  הוי קליש.התפקיד של העיריה לא לשעשע את התושבים.התפקיד של העיריה לא להשקיע בניקיון העיר.התפקיד של העיריה הוא לתת לנו לחיות בצוותא עם החזירים.התפקיד של העיריה הוא אחד.ארנונה +ארנונה= לחוסר מעש .קליש מראשית הקדנציה את משעשעת.התחילה הספירה לאחור.

 44. שלומית אמר/ה

  קודם כל -האודיטיוריום לא היה ריק. אלא שהיו כמה עשרות אנשים. כמובן שאם העיריה לא מפרסמת – אנשים לא מגיעים. לי נודע במקרה דרך אחת מקבוצות ווטסאפ. זו תעודת עניות לעירייה במלוא מובן המילה.
  רוצה לומר לאלה שלא הגיעו, שהיתה הופעה טובה, מקצוענית וחווייתית, ואני מקווה שהתגובות האוהבות והמחבקות שהיא קיבלה פיצו אותה, ולו במעט, על מיעוט הצופים .

 45. סיון אמר/ה

  הדובר המברבר…. שקרן חינני.

 46. דליה אמר/ה

  אני כל כך אוהבת אותה ולא שמעתי שיש הופעה באודיטוריום. כנל גם חברי.
  לא היה שום פרסום.

 47. משתתפת במופע אמר/ה

  אני הייתי בהופעה . האולם לא היה ריק !!! אך גם לא היה מלא . לא היה פירסום כמו שצריך אנשים לא ידעו על המופא . חבל

 48. אייל אמר/ה

  יש בחיפה תזמורת סימפונית. היה ביג בנד. יש קלייזמרים. יש כשרונות צעירים.
  באמת אני לא מבין את העירייה אי אפשר לארגן כמה קונצרטים – באצטדיון (שנותר ריק ללא שימוש, למה!!!!!!!!!!!)
  אודיטוריום, בגן האם, בתאטרון העירוני, אודיטוריום טיקוטין, באולם הכרמל הצרפתי, באמפי טיילת דדו, באולמות הקולנוע.
  אז במקום 500 איש פה ושם ו-50 איש באודיטוריום – אפשר היה להביא 50 אלף תושבים מכל הגילאים לקונצרטים והופעות במחירים מופחתים, להביא נגנים ולהקות ריקוד, מתופפים, מחול, ג'אז, לעשות ארועי רחוב עם מוזיקה. ובאולמות לחלק כרטיסים במחיר מופחת של 10 ש'.
  העירייה או אתו"ס, מי שאחראי על המחדל לא משנה כבר. העירייה לא מנוהלת, לא עדכנית, מסתגרת בתירוצים וכושלת בארגון.
  אולי הלקח יילמד בשנה הבאה, אני בספק.

 49. אריק אמר/ה

  קליש את צודקת . תפקיד העיריה לא לבדר את התושבים התפקיד הוא לעלות את הארנונה כמה שיותר לגדל חזירים ברחובות העיר המוזנחים איה ראשת עיר אפסית איזו טעות שהצבענו בעבורך תתביישי תשימי את המפתחות ותלחי

 50. בטי אמר/ה

  התגובה הזאת ממש לא לעניין. האולם לא היה מלא. האירוע היה במהלך הטקס בהר הרצל ומזג האויר היה סוער רוחות חזקות ולכל אנשים לא הגיעו.
  לגבי האמירה של ראש העיר שהעירייה לא צריכה לדאוג לבידור התושבים האמירה הזאת ממש לא לעניין ובטח לא בערב וביום העצמאות.

 51. לינה אמר/ה

  כתבת דמגוגית. האולם היה כמעט מלא, היציע פחות. למה לצלם את שורות היציע בלבד, למה לתת כותרת שגויה "אולם ריק" ???
  נכון, הייתה בעיה בפרסום, היה עדיף לפרסם גם בשלטי חוצות, כמו כן ההופעה לא הייתה רק של מירי אלוני אלא קדמה לה שירה בציבור, לא כולם מתחברים לשירה בציבור ויכול להיות שגם בגלל זה לא מלאו את האולם. בכל מקרה מירי אלוני הייתה נהדרת וקבלה המון חום וחיבוק מהקהל. וגם העריכה את זה. מקווה שתגיע שוב בשנה הבאה. גם חיה ארד התארחה ושרה מספר שירים. כל השירים נכסי צאן ברזל של השירה הישראלית. מי שלא בא הפסיד.

 52. אתי אלמוג אמר/ה

  כן גברת קליש התפקיד שלך לו לעצור פרויקטים עצרת את כול העיר הכנסת דיאטן לעיר כלום לא טרמת ולו עשית אז עכשיו את צריכה להצדיק את הכסף שאת מבזבזת במיקום להשקיעה כאן בדגניה רק להזכירך לו נישאר לך הרבה זמן

 53. רחל אמר/ה

  אנחנו משלמים מיסי ארנונה הגבוהים במדינה מדוע העיריה לא יכולה לבדר את תושביה
  את קליש התושבים לא מענינים אותה העיר מוזנחת מאז שהיא ראשת העיר .לא מעונינת להשקיע בשום תחום

 54. אסנת אמר/ה

  סיום עצוב לקריירה רבת שנים😪

 55. מומו אמר/ה

  קליש ומופע חזירי הבר – שגרה יומית בחיפה.. ראש עיר עלובה וחברות כישורים.

 56. אניה אמר/ה

  שתלך כבר הביתה. לא מבינה כלום בניהול עיר. לא ברורה האשה הזאת.. חיה בעולם מקביל

 57. דורי אמר/ה

  זה רציני? הייתי מגיע לראות ולשמוע את מירי אלוני רק בשביל לשמוע אותה שרה את "תחת עץ האקליפטוס", מהשירים האהובים ever.

 58. דברו על האצטדיון השומם אמר/ה

  יותר חמור:
  אצטדיון שעלה 600 מליון שקל – עומד ריק שומם לחלוטין.
  אין הופעות ביום העצמאות, אין הופעות בקיץ. אצטדיון שממה.
  קצת כדורזבל של אוהדים מופרעים שדוקרים אלו את אלו, בשביל זה בנו אותו??
  בכל עיר אחרת בעולם האצטדיונים משמשים כל הזמן להופעות גדולות, לא רק לכדורזבל (זה שם הספורט לפי הרמה שלו כאן).
  כל הקיץ האצטדיון ריק לחלוטין.
  מי החליט על זה??? בזבוז משווע של מתקנים ציבוריים שעומדים שוממים חודשים רבים.
  אפילו ביום העצמאות אי אפשר להנות מהמתקן הזה??

 59. יוריז כהן צדק אמר/ה

  אני חושב שאומן גדול לא נימדד לפי הקהל שהוא מביא אלא לפי הקהל שבא.
  מירי אלוני היא מהאומנים הגדולים ביותר שקמו למדינת ישראל ולכן לא צריך למדוד אותה בסרגל של הקהל שהיא מביאה אלא לפי הקהל שבא.
  מירי היא מאותם אומנים גדולים שאינה זקוקה להתפרנס מהופעותיה את המליונים שלה היא צברה בעבר, כיום היא זקוקה לאהבת הקהל ואת זה כמובן היא מקבלת בענק והרי זה מה שחשוב.
  או כמו שומרים הכובד או הכבוד ועל כך אין חולקים יש הרבה כבוד.

  1. הגזמות אמר/ה

   בואו לא נגזים, הפכו פה כל זמרת חביבה לאמנית הכי גדולה של המדינה.
   הוציאה כמה להיטים ושיחקה בכמה סרטים. בערך כל מי שהיה בלהקת הנח"ל עשה קריירה זהה.

 60. איציק אמר/ה

  אין לי מילים לרועה והציניות של ראשת העיר הזו איפה הם מצאו את הצרה הזו?

 61. רפי אמר/ה

  לא נראה כל פרסום על הערב הזה

 62. יהל אמר/ה

  אולי כי היא לא מעניינת אף.אחד חוץ ממך?!

הגיבו כאן לכתבה