שטראוס מרחיבה את הריקול לכל מוצרי המפעל ומבטיחה פיצוי כפול על כל מוצר שנרכש

הרחבת הריקול של חברת שטראוס (משרד הבריאות)

חברת שטראוס מרחיבה את החלטת הריקול מרצון לכל מוצרי המפעל

שוקולד עלית, עוגות עלית וופלות עלית, חטיפי דגנים אנרג'י, פריכיות מצופות שוקולד אנרג'י, המסטיקים וסוכריות הטופי בכל תאריכי התפוגה.

כל פעילות החברה תאותחל

החברה מאתחלת את מפעל הממתקים בנוף הגליל ותחזירו לפעילות רק כאשר יתוקנו הליקויים, והמוצרים יהיו בטוחים לחלוטין לצריכה. 

חברת שטראוס החליטה לאתחל את הפעילות של מפעל הממתקים ולהפעילו מחדש אחרי שיתוקנו הליקויים. תוצאות המעבדה שהתקבלו בשעות האחרונות מלמדות על חשד ראשוני (אין עדיין ממצאים סופיים) לסלמונלה ב-2 דגימות בודדות בשני מוצרי שוקולד, מתוך 270 דגימות במוצרים שנבדקו ואשר יצאו לחנויות והיו במסגרת הריקול שהוכרז. הממצאים דווחו למשרד הבריאות.

מסירה את כל המוצרים מהמדפים

לאור תוצאות אלו החליטה הנהלת החברה לנהוג באחריות מלאה ולא לקחת כל סיכון, גם אם הוא נמוך, ולהסיר את כל מוצרי המפעל מהמדפים. מדובר על מוצרי שוקולד עלית, עוגות עלית, ופלות עלית, חטיפי דגנים אנרגי, פריכיות מצופות שוקולד אנרג'י, המסטיקים וסוכריות הטופי – מכל תאריכי התפוגה, ולבקש מהציבור שלא לצרוך את המוצרים. 

משטראוס נמסר כי החברה, בשיתוף ובתיאום עם שרות המזון במשרד הבריאות, החליטו להגדיל את טווח הזהירות ולהרחיב את איסוף המוצרים זאת למרות שאין לנו, נכון לעכשיו, כל אינדיקציה על בעיה במוצרים אלו. לא ניקח כל סיכון ונישא בכל העלויות כפי שמצופה מאיתנו

כל שאר מוצרי הקבוצה בטוחים לצריכה.

נחזור לכל צרכן

עוד נמסר מהחברה: "אנו מודעים לזמני ההמתנה הארוכים בשירות הלקוחות, ומבטיחים שנחזור לכל צרכן, גם אם זה ייקח כמה ימים. נזכיר כי הודענו אתמול (26/4/22) על פיצוי כפול בהוכחת קנייה, על כל מוצרי החברה שנרכשו וכמובן שפיצוי זה יחול גם על הריקול המעודכן".

בעקבות היקף הריקול החריג חברת שטראוס מתארגנת להעברת כלל פרטי המוצרים בהקדם האפשרי.

• מוקד שירות הלקוחות של שטראוס: 1-800-777-777

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
 1. דני אמר/ה

  למה שאני לא מאמין לשום מילה?

 2. רפי רפול - חסון.חיפה עיתונאי אמר/ה

  לבדוק היטב את כל מוצר של עלית. למען בריאותנו.יום נפלא

 3. אבי כהן אמר/ה

  הוכחת קניה???
  מה הם חושבים שייצרו בבית??

הגיבו כאן לכתבה