פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים ה-32 נפתח

פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים ה 32 נפתח הבוקר (א', 17/4/22) בתאטרון חיפה, בהשתתפות ובנוכחות אלפי הורים וילדים.


מנכ״לית תיאטרון חיפה ניצה בן צבי והמנהל האמנותי של הפסטיבל רועי שגב הביעו את שביעות רצונם מכמות המבקרים בפסטיבל:
״אנחנו שמחים על הבעת האמון של הקהל החם שצבע על אירועי הפסטיבל זאת השנה ה32 ברציפות. השנה חזר הפסטיבל המסורתי למתכונתו הבינלאומית ורכבת אווירית של למעלה מאות שחקנים ואנשים במה מכל העולם נחתו בחיפה על מנת להשתתף ולהציג בו את מופעי הרחוב מכל העולם בפני הקהל המקומי״.

הפקות מקור לצד הצגות ילדים מובילות

הפסטיבל ה-32 ימשך עד יום שלישי הקרוב ובמהלכו יוצגו הפקות מקור שהופקו במיוחד לפסטיבל, לצד הצגות ילדים מובילות, וגולת הכותרת ההצגה הפותחת ״פרפרים בראש״ משיריה של נעמי שמר מאת ובבימויה של צביה הוברמן.

חוויה קולינרית בשוק תלפיות

קריית הפסטיבל מתפרסת על פני רדיוס רחב, מעבר לגבולות תיאטרון חיפה וגן בנימין. שוק תלפיות הוא מבחינתנו ומבחינת הקהל חלק מהחוויה התרבותית של הפסטיבל – שילוב מנצח של תרבות וקולינריה משובחות!

ברמה המעשית, השוק הוא ממש המשך ישיר של המתחם ונמצא במרחק 6 דק' הליכה מהתיאטרון, כך שהסרטונים ממחישים את החיבור והחוויה החיפאית השלמה.

ראש עיריית חיפה עינת קליש רותם:

הפסטיבל להצגות ילדים הבינלאומי אשר נוסד בשנת 1987 ומאז ביסס את מעמדו כפסטיבל הילדים הטוב ביותר, כבכול שנה המבקרים הם העדות הטובה ביותר להמשך קיומו. אני מאחלת לכל באי הפסטיבל הנאה מרובה מהתרבות והעיר חיפה״.

באירוע הפתיחה כיבדו בנוכחותם בתה של נעמי שמר ללי שמר, סנדרה שדה ומוני מושונוב שבנם מיכאל מגלם בתפקיד הראשי בהצגה משיריה של שמר.


הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי רפול - חסון.חיפה עיתונאי אמר/ה

    מרשים. כל הכבוד לכם בתיאטרון חיפה. חג שמח ומועדים לשמחה.פסטיבל מעולה.

הגיבו כאן לכתבה