סיוע ומזון לנזקקים • עמותת לב ח"ש במבצע לוגיסטי נרחב לקראת הפסח ○ זקוקים לעוד מתנדבים – בואו! ◄ צפו

פעילי לב ח"ש במבצע פסח עבור נזקקים (צילום: דודי מיבלום)

במבצע לוגיסטי מורכב, הכולל מאות מתנדבים שהתגייסו כדי לסייע בארגון ובשינוע סלי מזון לנזקקים לקראת חג הפסח, מתקיימת היום (ג' 12/4/22) התארגנות מרשימה בעמותת לב ח"ש, שגם כעת, כמו לאורך כל השנה, עושים כל שניתן ומעבר לכך, כדי לסייע לכל מי שזקוק, קשישים עריריים, ניצולי שואה, משפחות נזקקות, אנשים עם צרכים מיוחדים וכעת גם לעולים חדשים מאוקראינה שהגיעו לחיפה.


מסייעים לכל מי שזקוק

כ-1000 חבילות מזון יחולקו היום (ג' 12/4/22), כאשר שמשעות הבוקר המוקדמות מגיעים למרכז החלוקה מאות מתנדבים עם רכביהם, אוספים את החבילות ומביאים אותן ישירות לבתי האנשים שאין ביכולתם להגיע בכוחות עצמם ולאסוף את סלי המזון שלהם. בשעות אחה"צ צפויים להגיע האנשים שביכולתם להתנייד ולאסוף את חבילותיהם.


לאורך כל השנה

עמותת לב ח"ש פועלת, כידוע, לאורך כל השנה וללא לאות, ומסייעת במישורים רבים מספור לנזקקים, ניצולי שואה, קשישים עריריים, אנשים עם מוגבלויות ומשפחותיהם ועוד ועוד. חלוקת סלי מזון מתבצעת בעמותה בקביעות, כאשר בכל שבוע מגיעים אנשים ומשפחות נזקקות לקבל סלי מזון אותם מארגנת עבורם העמותה.


מעגל העוני רק מתרחב

היום מדובר במבצע לוגיסטי מורכב במיוחד, כאשר בעמותה דואגים להגיע לכמה שיותר אנשים שידם אינה משגת, כדי שכל משפחה וכל אחד ואחת יוכלו לקיים את החג בצורה מכובדת וללא מחסור. בעמותה מספרים כי לצערם רואים בברור כי מעגל העוני הולך ומתרחב כל העת כאשר עוד ועוד אנשים מצטרפים אליו באין ברירה ומוצאים את עצמם ללא יכולת בסיסית להתפרנס ולקיים את משפחתם בכבוד.


סיוע לעולים מאוקראינה

דבר נוסף ומשמעותי במבצע הזה ובתקופה זו בכלל, הוא התגייסות עמותת לב ח"ש בסיוע לעולים החדשים שהגיעו מאוקראינה המדממת ונאלצו, כידוע, להשאיר את כל רכושם מאחוריהם. העמותה מסייעת לעולים הללו להיקלט בישראל ומספקת להם משירותיה השונים על מנת להקל עליהם עד כמה שניתן את חבלי הקליטה בישראל ומסייעת להפחית מהקשיים הברורים העומדים בפניהם בימים המורכבים האלה.


זקוקים למתנדבים נוספים

בלב ח"ש מציינים בהתרגשות את ההתגייסות המרשימה של מאות המתנדבים, אלה הקבועים ואלה שמגיעים כעת, שמשקיעים מזמנם וממרצם למען המטרה החשובה הזו, בנוסף, פונים חברי העמותה לציבור הרחב ומבקשים ממתנדבים נוספים להגיע ולסייע.

פעילי לב ח"ש במבצע פסח עבור נזקקים (צילום: דודי מיבלום)

הצטרפו גם אתם – כבר עכשיו

אם אתם רוצים להגיע ולעזור, אל תחכו, אנחנו זקוקים לכמה שיותר ידיים עובדות ולבבות פתוחים.

להתנדבות – התקשרו: 054-547-0407 ◄ דודי

הצטרפו אלינו כבר עכשיו לכוח המדהים של מתנדבי לב ח"ש.


בלב ח"ש מבקשים לציין ולהודות לחברות אלביט ואלקטרה, השותפות הנאמנות לפעילויות העמותה לכל אורך הדרך.

לא ניתן להגיב