"הרעשנים חוגגים ואנחנו מיואשים" • מרוצי מכוניות ואופנועים ממשיכים להטריד את מנוחת החיפאים בלילות

ניידת משטרה - ארכיון (צילום: ירון כרמי)

תופעת רעשי הרכבים המשופרים, המוזיקה הרעשנית ומרוצי המכוניות נמשכת,על אף מאמצי המשטרה לאכוף ולמגר אותה.

רבות נכתב כאן על סבלם של תושבים בחיפה, מהרעש שגורמים אופנועים ומכוניות משופרות בסופי השבוע, המלווים לא פעם גם במוזיקה קולנית ובצעקות רמות של הנוהגים בהם. שוב ושוב פונים למערכת חי פה תושבים מיואשים ואובדי עצות, בתקווה שאולי סוף סוף יעשה משהו לתיקון המצב. לצער כולם, דבר לא משתנה והרעשים המטרידים נמשכים ואיתם הסבל של התושבים.

מרוצי המכוניות בחיפה: המשטרה פעלה ברחוב העצמאות נגד נהגים מתפרעים (צילום: חי פה בשטח)
מרוצי המכוניות בחיפה: נהגים מתפרעים (צילום: חי פה בשטח)

תושב העיר (שמו שמור במערכת), סיפר לחי פה על רעשי אופנועים שנוסעים בפול גז בשעות הלילה בסופי השבוע, בצד המערבי של הכרמל על כביש החוף.

כך גם מספרים תושבים משכונות רבות נוספות, הסובלים מרעש מחריד שמטריד את מנוחתם בלילות, העולה מהרכבים המשופרים והמוזיקה הרועשת. "נראה שאין שלטון עירוני, אין פיקוח ואין סדר. כל מי שיש ברשותו מכשיר צעקני, מרעיש בתוך שכונה מיושבת. בעיקר לכיוון כבביר. ראשת העיר כלל לא מורגשת כמפעילה איזשהו ניהול. הרעשנים חוגגים".

ממשטרת חיפה נמסר לחי פה:
"משטרת ישראל אוכפת כל העת את עבירות התנועה בעיר, בדגש על שינוי מבנה ושיפורים בכלי רכב בניגוד לתקנות כאשר עד כה הורדו עשרות כלי רכב מהכביש ונרשמו דוחות בהתאם. משטרת ישראל תמשיך בפעילותה נגד כלי רכב משופרים למען איכות חיי התושבים".

מעיריית חיפה לא נמסרה תגובה.

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
  1. אבי אמר/ה

    הצבע אומר הכל.

  2. אייל אמר/ה

    אין אכיפה והמצב הכי קשה ומטריד זה טיילת לואי רחוב יפה נוף ודרך ההגנה הפכו לזירות מרוצי מכוניות

  3. חמץי אמר/ה

    אם היו פה ברחוב, הייתי מארגנת את כל תושבי הרחוב. היינו מוציאים גרוטאות מהבתים, ולא חסר. שולחנות, כסאות, ארוניות, מה לא? ועושים מחסומים. משאירים פתח צר עם שילוט. תורנויות של כמה שכנים כל ערב עי המחסומים. כל הזבלונים היו עוזבים את השכונה ומחפשים פראיירים אחרים.

הגיבו כאן לכתבה