על בניה לגובה, דילול חזירי הבר, פינוי המפרץ והתקציב • חברת מועצת העיריה עו"ד שרית גולן שטיינברג בתכנית "עדשה מקומית"

ועדת התכנון המקומית דחתה את מסמך המדיניות של ראש עיריית חיפה בנושא הבניה לגובה. חברת מועצת העיריה מסבירה בראיון ל"עדשה מקומית" למה. בראיון מדברת עו"ד שטיינברג, המכהנת גם כיו"ר איגוד הערים חיפה להגנת הסביבה על פינוי מפרץ חיפה מהמפעלים המזהמים, על חזירי הבר שתקפו ילדה בשכונתה כרמליה ועל התקציב…
הריאיון משודר במסגרת שתוף פעולה בין "עדשה מקומית" לאתר "חי פה".

עדשה מקומית – כל התכניות

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. חייבים בחירות מייד לראשות העיר ולמועצה אמר/ה

    לא 3 שנים חיפה צועדת אחורה אלא 20. קליש לא בעלת הכח או יכולת לתקן את נזקי יהב. זאת עובדה. ביטול שדה תעופה בצפון, ביטול מרינה מול רמב"ם, ביטול שיקוע המסילות כתנאי לחשמול (וביטול חלופת המנהור העדיפה, בגלל מהנדס העיר הכושל ווטרמן). ביטול שטחי פארק בקישון לאזור לוגיסטי ענק למכולות. ביטול חזית הים העירונית. ביטול רכבת קלה בציר הרכס. ביטול ארנונה מנמל המפרץ לחיפה.
    בקיצור קליש צודקת ירושלים מחסלת את חיפה ומשאירה אותה הלאה כפח הזבל הלאומי, זו האסטרטגיה הלאומית. דוחפים כל זיהום וכל מפגע לתוך מפרץ חיפה ועושים כנסים והחלטות סרק על ניקוי המפרץ עוד עשור ובעוד עשור יידחו בעוד עשור. שמענו עליהם. מי שמאשרים נמל דלקים ענק במפרץ חיפה לא רוצים לנקות את מפרץ חיפה. מי שלא בנו מפעל אמוניה חלופי והכל נכנס לפה הלאה דרך המפרץ ומסכן אותנו, אנחנו לא מעניינים אותם.
    דרוש ראש עיר אחר צעיר נמרץ מקושר מספיק לשרים ומשרדי ממשלה כדי להזיז דברים. לדעתי קליש פשוט צריכה לשים את המפתחות כמו יהב שבכה על מדינת תל אביב, כי 15 שנה עשה פה קפאון כמעט מוחלט ובזבוזי עתק של תקציבים על חגיגות שכר ופנסיות עתק לגמלאי העירייה… כשלת? פני את הכסא. אל תמתיני לבחירות הבאות. אין לך קואליציה ואין לך יכולת לקדם שום פרויקט גדול. שימי מפתחות גברת קליש. גם מועצת העיר צריכה נציגים ראויים רציניים ולא שוברים שצועקים קללות.

הגיבו כאן לכתבה