האנטנה הסלולרית: האם תושבי קרית אליעזר יכולים לסמן וי ניצחון במאבק שלהם?

קרינה סלולרית – 1:0 לטובת התושבים

בעלי בניין שוק אלנבי בחיפה, שלחו היום (ב') מכתב לועד הדיירים בשכונה בו הם מתחייבים להפסקת שידורי האנטנות בתוך 21 יום, והסרת האנטנות בתוך 30 יום. ועד הדיירים ומארגני ההפגנה נגד האנטנות עדיין לא יכולים לסמן וי ניצחון כי לטענתם ההסכם נחתם באופן חד צדדי וכן לא מבינים מדוע צריך להמתין 21 יום ו-30 יום.

| כתבת ווידאו מהפגנת התושבים – רחוב אלנבי בחיפה

צילום: סמר עודה. עריכה: חי פה

 

003-_שוק_אלנבי.JPG

בניין שוק אלנבי צילום: סמר עודהכזכור אמש יצאו תושבי קרית אליעזר ודיירי רחוב אלנבי בהמונים ומחו נגד הצבת האנטנות מעל בניין שוק אלנבי בחיפה (6 אנטנות במספר בעוצמה של 5 קילו ואט). הערב היתה מתוכננת הפגנה יותר גדולה והפגנה נוספת מחר מול בניין העירייה. היום כאמור נשלח לועד הדיירים, הסכם מבעלי הבניין עליו מוצבות האנטנות בו הם מתחייבים להפסיק את שידורי האנטנה תוך 21 יום והסרת האנטנות תוך 30 יום. יש לציין כי מדובר בהסכם שנחתם באופן חד צדדי.

002_-_דוד_פיסו_-_מארגן_ההפגנה.jpgדוד פיסו, מועד הדיירים ומארגני המחאה סיפר לחי פה: "אנחנו לא מבינים מדוע צריך כל כך הרבה זמן להסיר את האנטנות ולמה בכלל צריך להתחיל בשידור. כמו שהותקנו ביום ניתן להסיר אותם גם ביום אחד. אנחנו ממשיכים במאבק שלנו עד שנבין את ההסכם מאחר והוא חתום באופן חד צדדי וכן עד שהאנטנות אכן יוסרו מעל גג הבניין".

הסכם_בין_ועד_הבית_לבעל_הבניין_אלנבי_117_להסרת_האנטנות.jpg

הסכם בין ועד הבית לבעל הבניין אלנבי 117 להסרת האנטנות

אנטנות סלולריות בחיפה

לא ניתן להגיב