באנר גורדון 230524
באנר - צעדת קריית ביאליק ה-41 - שבת, 1/6/24 - רחב
באנר קריית אתא עצמאות 080524

סדר פסח מרגש נערך במחנה המעפילים • הספינה 'אקסודוס' ◄ צפו

'אקסודוס', סמל לגבורה ולנחישות התרגשות רבה נרשמה ביום שישי האחרון...

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

שוק תלפיות בחיפה – יצירה גאונית בשיפוץ אינסופי

בקצה המזרחי של רחוב סירקין, ניצב בניין שוק תלפיות,...

מקצר חיים | סיפור קצר | אילן סגל

מנין שאבנו את החוצפה לעשייה כה מסוכנת מבלי הניד...

אודיטוריום חיפה – כשהון חובר לתרבות

אודיטוריום חיפה הינו חלק ממכלול מבנים הקרוי "מרכז רפפורט...

"חיפה קש בק" מסכמת חצי שנה עם נתונים מרשימים • החברה הכלכלית למען עסקים חיפאים

בחצי השנה הראשונה של התוכנית מומשו למעלה מ-11 אלף קשבקים!

תוכנית "חיפה קש בק", התוכנית שיזמה עיריית חיפה, באמצעות "מינהלת 2030" ובניהול "החברה הכלכלית לחיפה", בשיתוף פעולה עם חברת האשראי "ישראכרט" ואפליקציית "איזי", ונועדה לסייע לעסקים קטנים מקומיים, מציגה בתום תקופה של חצי שנה נתונים חסרי תקדים!

מנתונים שנאספו על-ידי אפליקציית "איזי" וקבוצת ישראכרט, עולה כי היקף התרומה של התוכנית לכלכלה החיפאית מוערך בלמעלה מ-35 מיליון ₪!

חיפה קש בק – החברה הכלכלית לחיפה

400 עסקים חיפאיים

בתוכנית משתתפים כ-400 עסקים חיפאיים, ובתקופה של פחות מחצי שנה (מה-15 ביוני עד 31 בדצמבר 21) מומשו למעלה מ-11 אלף קשבקים, כלומר 11,000 מחזיקי כרטיסים צברו למעלה מ-1000 ₪ בקניות בעסקים שמשתתפים בתוכנית וקיבלו חזרה את הזיכוי.

עוד מהנתונים שהציגה אפליקציית "איזי", זוהו למעלה מ-324 אלף לקוחות חדשים לעסקים (הרחבת קהל זו נקודה מאוד משמעותית עבור העסקים בימינו), נעשו למעלה מ-32 אלף שיחות טלפון מהאפליקציה בלבד לעסקים שבתכנית, כ-60 אלף ניווטים לעסקים בוצעו במהלך התוכנית, 309 אלף כניסות לדפי העסקים האינטרנטיים וכ-76 אלף הזמנות משלוחים!

החברה הכלכלית ממשיכה להשקיע ולפעול למען העסקים בעיר במסגרת התוכנית, ומפרסמת בימים אלה סדרת הרצאות חינמיות לעסקים לחצי שנה הקרובה.

הטבה מיוחדת – קליפ שיווקי במחיר מסובסד

כחלק מהפעילות המשלימה לתוכנית, מפרסמת כעת החברה הכלכלית לחיפה הטבה נוספת לעסקים הרשומים בתוכנית, יצירת קליפ וידאו שיווקי, במחיר מיוחד מסובסד של 650 ₪, לסרטון, במקום 1500 ₪!!!! (לא כולל מע"מ). ובנוסף לכך, תתקיים הגרלה אשר תקנה לעשרה עסקים חיפאיים שמשתתפים בתוכנית, את הסרטון במתנה! ההגרלה צפויה להתקיים ב-23/1/22 לעסקים שירשמו בין התאריכים 16 – 21 בינואר.

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם:

מיזם "חיפה קש בק" מוכיח את נחיצותו ואת יתרונותיו הרבים מידי יום. מיזם ייחודי זה, המצטרף לשאר האמצעים בהם נקטה העירייה במסגרת פעילותה למען העסקים בעיר, סייע עד כה לאלפי עסקים בחיפה ואין לי ספק כי רשימה זו עתידה להמשיך להתארך ולהביא להמשך חיזוקה של הכלכלה החיפאית.
החברה הכלכלית לחיפה

אור שחף מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה:

אנחנו מחויבים לעסקים החיפאים וממשיכים לפעול לקדם ולחזק את הכלכלה המקומית. גם בשנה הקרובה נמשיך לפעול להרחבת העשייה, שיתופי הפעולה ויצירת ערכים למען העסקים. תכנית חיפה קש בק היא גולת הכותרת של הפעילות למען העסקים בעיר והנתונים המעולים מדברים בעד עצמם.

להרשמה להגרלה היכנסו לקישור:


תוכנית חיפה "קש בק":

תוכנית "חיפה קש בק" מזמינה בתי עסק קטנים ובינוניים חיפאים להצטרף ולאפשר לרוכשים דרך כרטיס האשראי מקבוצת ישראכרט לקבל החזר של 50 ₪ על רכישה בסכום של 1000 ₪ בכל בתי העסק המאושרים להשתתפות בתוכנית.

עסקים חיפאיים שעדיין לא נרשמו לתוכנית "חיפה קש בק", יכולים להירשם וליהנות מכל היתרונות, בקישור:


צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

כתבות קשורות לנושא זה

תגובה 1

  1. בסקר משרד הכלכלה שפורסם לפני שבוע ובדק את סיוע העיריות לעסקים בתקופת הקורונה, הגיעה חיפה למקום האחרון מבין הערים הגדולות!!
    אדוני כל יחסי הציבור לקשקוש בק הזה לא מסתירים את מחדל חוסר הסיוע המוחלט של העירייה לעסקים בעיר. משרד הכלכלה לא התרשם בלשון המעטה.

הכתבה נעולה לתגובות. ניתן לשתף ברשת באמצעות כפתורי השיתוף

כל הכתבות בחי פֹה

נחלים בצפון מזוהמים – הכניסה מסוכנת

משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה מודיעים לציבור המטיילים ולמועצות האזוריות והמקומיות על תוצאות חריגות בדיגום מים שבוצע לבחינת מצב הזיהום בנחלים בצפון.לנוכח תוצאות אלו,...

קריית ביאליק אירחה את חידון ביאליק זו השנה ה-13

זה כבר הפך למסורת שקריית ביאליק מארחת את חידון ביאליק ומיוצגת בו בכבוד על ידי תלמידי בתי הספר בעיר. השנה (2024) התקיים החידון בסימן 90...

אבא ליום אחד…..וחוזר חלילה • סיפור קצר

מתאים לקריאה גם לילדים! מתחם של שלושה מגרשי כדורגל שימש בעבר הרחוק את השחקנים בחיפה. עבר ישן שהיה קרוב להקמת המדינה. מגרשי הבכירים "מכבי" ו"הפועל"...

סמים בחיפה • כ-1.5 ק"ג סמים נתפסו על-ידי פקח עיריית חיפה

(חי פה) פקחי עיריית חיפה הגיעו לאירוע אלימות במשפחה ומצאו שקית מלאה בחומר החשוד כסם מעיריית חיפה נמסר לחי פה תאגיד החדשות: מהלך סיור שגרתי,...

פשיעה בחברה הערבית • נשקים ארוכים, אקדחים, רימונים, תחמושת, אמצעי לחימה וחלקי נשקים נתפסו

(חי פה) נשקים ארוכים, אקדחים, רימונים, תחמושת, אמצעי לחימה וחלקי נשקים נתפסו בעוספיא. אב ובנו נעצרו מהמשטרה נמסר לחי פה תאגיד החדשות: שוטרי המפקדה המשימתית...