חשד: בעל מועדון בקריות מחק תיעוד תקיפת קטין ממצלמות האבטחה

003-_אלימות.jpg

חשד: בעל מועדון בקריות ניסה לשבש חקירה המתנהלת כנגד עובד במועדון שתקף קטין בן 16 באירוע שהתקיים במקום, וניסה למחוק את תיעוד התקיפה ממצלמות האבטחה ע”י טכנאי מחשבים.

חוקרי משטרת זבולון עצרו אמש (ב’) בעל מועדון בקריות בחשד לשיבוש מהלכי חקירה וניסיון להשפיע על קטין קורבן תקיפה . על פי החשד ביום 4/2/16 התקיים אירוע במועדון בו השתתפו גם בגירים במהלכו השתכר קטין כבן 16. בין הקטין השיכור לבין עובד במועדון התפתח ויכוח ועל פי החשד העובד תקף בצורה קשה את הקטין באחד מחדרי המועדון.

לאחר שהקטין הצליח להימלט מהמקום הגיע בלווי אביו למשטרת זבולון והגיש תלונה . בעקבות כך נפתחה חקירה בה זומנו החשוד בתקיפה ובעל המועדון שהכחישו את קיומה של התקיפה כלל. מספר ימים לאחר מכן הגיע הקטין ואביו לתחנה וביקשו לחזור מתלונתם.

משטרת זבולון המשיכה בחקירה ומסתבר כי לאחר בדיקת מצלמות האבטחה במקום עברו המחשבים המתעדים את המתרחש במועדון “טיפול ” כך שהתבצע פרמוט החומר. עם התקדמות החקירה התברר לחוקרי משטרת זבולון כי טכנאי מחשבים התבקש לסייע לבקשת בעל המועדון למחוק את העדות המצולמת לתקיפה. כאמור אמש נעצר ונכלא בעל המועדון בחשד כי שיבש ראיות וניסה להניא את הקטין מהגשת תלונה . בנוסף נעצר העובד החשוד בתקיפת הקטין ובנוסף נעצר טכנאי המחשבים החשוד אף הוא בניסיון להעלים ראיות ולשבש מהלכי חקירה. השלושה יובאו לדיון בהארכת מעצרם היום בבימ”ש הקריות.

במשטרה מגבשים צו סגירה ובקשה לפרקליטות לסגור את המועדון לתקופה של 21 ימים.

מהמשטרה נמסר, כי משטרת זבולון, תמשיך באופן נחוש לטפל בתופעות אלימות המתרחשות במועדוני הבילוי בתחומה ותמשיך באופן עקבי לאכוף הפרת האיסור של מכירת אלכוהול לקטינים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.