שמוליק צביון ז"ל – עזרו לנו להמשיך את דרכו ולסייע לנוער בסיכון לעתיד טוב יותר • קריית ים

שמוליק צביון ז"ל ממשיכים בדרכו של שמוליק (צילום: "בדרכך", קריית ים)

"כל מה שילד צריך, זה מבוגר אחד שיאמין בו" (הרב קרליבך) שמוליק היה המבוגר הזה

שמוליק צביון ז"ל היה בדיוק המבוגר הזה. שמוליק הקדיש את חייו למען נערים ונערות שרק היו צריכים מישהו אחד שיאמין בהם ויפתח להם את הדלת לעתיד טוב יותר.

שמוליק היה סגן אלוף בחיל הים ואיש הייטק. הוא האמין שתרומה לחברה הינה ערך עליון והחליט להקדיש את חייו למימוש הפוטנציאל הטמון בכל נער ונערה. הוא עזב קריירה מבטיחה והחל ללמד כיתת אומ"ץ בבית הספר בקריית ים, שם היה כעוגן עבור בני הנוער.

ממשיכים בדרכו של שמוליק (צילום: "בדרכך", קריית ים)

החזון שנגדע

בוקר אחד שמוליק יצא לשחייה ממנה לא שב. דום לב גדע באחת את החזון והנתינה והותיר רבים המומים ומתגעגעים. חבריו ומשפחתו חיפשו את הדרך הנכונה להוקיר את זכרו והחליטו כי יגשימו את חזונו לשילוב הים והערכים אשר הנחו אותו בחייו.

שמוליק צביון ז"ל ממשיכים בדרכו של שמוליק (צילום: "בדרכך", קריית ים)

להמשיך את ערכיו של שמוליק

לאחר חיפושים רבים, חבריו של שמוליק הגיעו לעמותת "הגל שלי", המסייעת לבני נוער בסיכון באמצעות גלישת גלים והתמודדות מעצבת עם איתני הים והגלים. עמותת ״הגל שלי״ מקדמת את אותם ערכים אשר הנחו את שמוליק בחייו, ומשלבת את התשוקה לים עם האמונה שכל אחד יכול וכל אחת יכולה. בשותפות מיוחדת, עמותת "הגל שלי", חבריו של שמוליק ועיריית קריית ים, נרתמו למטרה משותפת – הקמת מרכז גלישה חינוכי לנוער למנהיגות ימית ע"ש שמוליק צביון. יחד, הם יעניקו סיכוי אמיתי לנערים ונערות בסיכון.


לתת הזדמנות אמיתית

במרכז החינוכי העתיד לקום בקריית ים, עמותת "הגל שלי" תפעיל תכנית חינוכית ייחודית רב שנתית לנוער בסיכון, באמצעות גלישת גלים. כחלק מהמודל החינוכי, חניכים אשר עברו תהליך אישי וקבוצתי יהפכו למדריכים ויהוו דמויות משמעותיות עבור בני נוער צעירים, במעגל נתינה המעניק הזדמנות אמיתית, וכך ממשיך את דרכו של שמוליק. כדי לממש את החזון של שמוליק, אנו זקוקים לכם על מנת להשלים את הקמת המרכז -שיפוץ המבנה והפעלת תוכניות המנהיגות כבר השנה!

ממשיכים בדרכו של שמוליק (צילום: "בדרכך", קריית ים)

באמצעות התמיכה שלכם והשגת היעד, נוכל להגיע ללמעלה ממאה בני נוער, ולייצר תשתית לשילובם של מאות נוספים, אשר יתפסו דרך לחיים טובים יותר.

כמו בים – כך בחיים
יחד עוזרים למאות נערים ונערות לעלות על הגל
הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי רפול - חסון.חיפה,עיתונאי אמר/ה

    יהי זכרו של סא"ל מיל שמוליק צביון ז"ל איש חיל הים ואיש ההיט,. ברוך לעד בעזרת השם.שבוע טוב. צריך להמשיך את דרכו של שמוליק.כן הכרתי את שמוליק באופן אישי. איש חיל ואיש מקסים.

הגיבו כאן לכתבה