תינוק בן חצי שנה ננעל בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום

קירית ביאליק |תינוק בן חצי שנה ננעל בשגגה ברכב, מתנדבי ידידים חילצו אותו בשלום

• "רכב ליד חנה אב שחילצתי את בנו אך לפני שבוע" • בידידים קוראים להורים לאמץ "כלל מפתח"

בשעת הצהרים היום (חמישי 28/1021) התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן חצי שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו, בחניון הקריון בקרית ביאליק.

צבי שולשטיין, רכז ציוד מרחב זבולון, אלחי דיין, אחראי מתנדבים קריות, ויוסף מסאטשי, מתנדב סניף קריות, נענו לקריאה, הגיעו למקום וחילצו את התינוק בשלום באמצעות הציוד הייעודי שברשותם מבלי לגרום כל נזק לרכב.

צבי שולשטיין ואלחי דיין(צילום: ידידים)
צבי שולשטיין ואלחי דיין(צילום: ידידים)

אלחי דיין סיפר לחי פה תאגיד החדשות:

כשקיבלתי את הקריאה הייתי עסוק באריזת חבילות מזון של גמ"ח. הגעתי למקום במהירות וראיתי המולה גדולה. תינוק כבן חצי שנה ישב בכיסא הבטיחות כשהוא חם ומזיע אבל חיוני ועירני. מיד התחלתי בפתיחה ואחרי מספר שניות הרכב נפתח והילד חולץ והועבר לידי אימו המודאגת. כחובש בדקתי את הילד וראיתי כי מצבו טוב ולא קיים חשש לבריאותו. מתברר שמפתחות הרכב ננעלו בתא המטען בתום לב והרכב ננעל. לחלץ את היקר מכל ולהרגיע את ההורים זו תחושת שליחות אדירה. בעודי במקום חנה לידי רכב וממנו יצאו אב ובנו שחילצתי אך לפני שבוע. לראות אותם הולכים יד ביד עשה לי את היום.

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את המפתח ושלא לתת אותו בידי הילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

צבי שולשטיין ואלחי דיין(צילום: ידידים)
צבי שולשטיין ואלחי דיין(צילום: ידידים)
הגיבו כאן לכתבה