"ממה את מפחדת? למה הפסקת את שידורי ישיבות המועצה?" • גולן שטיינברג ואביהו האן יוצאים נגד קליש

גולן שטיינברג בישיבת מועצת העיר (צילום: חי פה)

ישיבת מועצת העיר אמש (ג' 12/11/21), נפתחה בצעקות. ראש העיר ד"ר עינת קליש רותם הציגה בהודעות ראש העיר את קניית מועדון הספורטן, והוסיפה: "לא נצטרך להתגעגע יותר לבריכת הפועל כשתהיה לנו בריכה עירונית בעלות נמוכה. מעכשיו, כשמשפחה תלך לבריכה, היא לא תידרש שלם עלויות מטורפות", ציינה בגאווה.

סגן ראש העיר אביהו האן וחברת המועצה שרית גולן שטיינברג הודיעו כי הם מצפים לראות את ההסכם, על מנת שמועצת העיר תוכל לאשר אותו. קליש רותם השיבה כי החברה הכלכלית אישרה את החוזה, אך האן וגולן-שטיינברג סרבו לקבל את הדברים. קליש רותם אמרה שמדובר בהודעת ראש העיר והדבר לא פתוח כלל לדיון.

האן בישיבת המועצה (צילום: חי פה)

בשלב זה גולן שטיינברג הודיעה לראש העיר שבכוונתה להגיש עתירה מנהלית נגדה באופן אישי, על כך שהיא מונעת את השידורים של מועצת העיר בפייסבוק. "אנחנו כבר יודעים שזה לא משיקולים כספיים", אמרה שטיינברג לקליש, "ולכן אני דורשת לדעת את הסיבה האמיתית לכך שהפסקת את השידורים!". סגן ראש העיר אביהו האן הוסיף משלו לכיוונה של קליש: "ממה את מפחדת?", אך תשובה כמובן לא הגיעה.

בישיבת המועצה (צילום: חי פה)

"לפני 3 חודשים בית המשפט קבע, שאת צריכה לשלם מכיסך 12 אלף ש"ח, הטיחה גולן שטיינברג בקליש, "וזה יקרה שוב גם הפעם, התביעה תהיה אישית נגדך ואת תצטרכי לשלם הוצאות משפט".

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
 1. אייל אמר/ה

  מועצת העיר ומשרד ראש העיר בשיתוק מוחלט. המדינה לא – היא מנצלת את זה לדחוף לכאן את כל המפגעים שהמרכז לא רוצה.
  א. נמל סיני קיבל אישור לרציפים ואחסון של פטרוכימיה כלומר הגדלת הזיהום וסכנה להוספת זיהום ים מייבוא ביטומן וכימיקלים
  ב. חברת נמלי ישראל לקראת אישור סופי להקמת מחסנים בגובה 30 מ' (10 קומות) לאורך כל הקישון לקלוט את הפסולת שהנמל הסיני הולך לשפוך כאן באין מפריע. הרס פארק הקישון והשתלטות עיר נמלים סגורה על כל הקישון.
  ג. העתקת פעילות המטוסים הקטנים והמרעישים משדה התעופה הרצליה לחיפה, לאחר שחדרה הצליחה למנוע את זה אצלה.
  ד. חישמול הרכבת ללא תנאי לשיקוע או מינהור. הצבת עובדה מוגמרת של רצועת חנק בגובה 5 מ' של עמודים, גדרות וחומות לאורך כל קו החוף שיהפוך לנוף מזעזע של שכונות החוף, והוספת שתי מסילות רכבת שתגזול שטח עצום מכל קו החוף ובתוך העיר חיפה, וחומה מוחלטת מגישה לים בעיר התחתית.
  ה. פארק הקראוונים הלא חוקי הוא תולדה של העדר פיתוח קו החוף, העדר אכיפה ותחושת כל ד'אלים גבר ששולטת בחיפה
  ומביאה לגל פשיעה הרסני.
  ו. העדר פתרונות תחבורה לציר רכס הכרמל ההולך ונסתם מאלפי רכבים נוספים כל שנה כתוצאה מפרויקטי תמא 38 ובינוי חדש, ללא שום פתרון באופק וכשמעט התקציבים מושקעים על הזיות כמו הרכבלית המחדלית, כל קווי האוטובוס בחיפה ארוכים בין תחנות מרכזיות רחוקות, נתקעים בפקקים בדרך וגרמו לירידה חדה בשימוש בתחבורה ציבורית.
  ז. המשך חוות מיכלי תש"ן שיוצרת מטרדי ריח קשים ביותר וסכנה אדירה לשכונת קרית חיים ובמקום ההחלטות לסגור אותה ממשיכה לפעול, ועוד מבוקש להפוך את המקום באופן קבוע לאחסון לוגיסטי של נמל המפלץ.
  ח. הרס ואדיות חיפה המתוכנן לשכונות ענק מיותרות במקום התחדשות עירונית בקיימות. תוספת אלפי דירות בואדיות הפתוחים האחרונים שנשארו לעיר במקום להוסיף אותן בפינוי בינוי של שיכונים מסוכנים בכל שכונות העיר. המשך המגמה של פיתוח על חשבון הטבע במקום התחדשות הוא סכנה לא פחותה מכל מפגע אחר לעתיד חיפה. מירוק לאפור קודר. מורדות לינקולן-הרופא, וגבעת העיזים (גוראל) שכונות במדרון תלול, שיסתמכו רק על רכב פרטי ויוסיפו עשרות אלפי רכבים לחיפה הפקוקה כבר היום.

הגיבו כאן לכתבה