שנת הלימודים בפתח | תלמידים בחיפה מתרגשים ומקווים שהקורונה תורגש בה קצת פחות…

תלמידים (צילום: משרד החינוך)

ביקשנו מהם לשלוח תמונה ולכתוב כמה מילים על שנת הלימודים הקרובה. גילינו שלא חשוב הגיל ולא חשוב בית הספר, כולם רוצים להצליח, כולם רוצים הרבה חברים ורובם מעדיפים לעבוד כמה שפחות קשה בשביל זה (הפתעה!)

בהצלחה לכולם – מנהלים, מורים, הורים ותלמידים


סטפני בראון, כיתה ז', עירוני ה'

סטפני בראון, עירוני ה

במילים שלה… "!corona sucks"
"השנה אני מקווה ליצור חברויות חדשות בבית הספר החדש ובאמת לבלות איתם, פיזית, ולא רק בזום".


נועם שטיינברג, כיתה י"א, ריאלי בית בירם

"אני מקווה שהשנה תתחיל בלי מגבלות קורונה. למרות שיותר כיף ללמוד בזום, עדיין עדיף לפגוש את החברים ואת המורים בתוך בית הספר. אני מקווה לצלוח את הבגרויות בהצלחה, במינימום עבודה ועם הרבה זמן פנוי לבילויים".

נועם שטיינברג ומיה כהן, בית הספר הריאלי

מיה כהן, כיתה י"א, ריאלי בית בירם

"השנה הקרובה הולכת להיות שנה עמוסה בבגרויות ומבחנים ואני מקווה שהם יעברו בקלות. אני אשמח מאוד לחזור ללמוד בזום כדי להתרכז טוב יותר בלימודים ואת הכיף עם החברות אשאיר לשעות הפנויות במהלך היום".


בן שובר, כיתה ג', בית ספר דוד ילין

בן שובר, בית ספר דוד ילין

"אני מקווה שהשנה הקורונה תעלם מהחיים של ילדי העיר ואני שמח ומתרגש ללכת לבית ספר דוד ילין החדש ולעלות לכיתה ג׳".


גילי לרמן, כיתה ה', בית הספר עין הים

גילי לרמן, בית ספר היסודי עין הים

"שנת הקורונה עברה עלי די קשה בעיקר בהתחלה, בסגר הראשון. עם הזמן התרגלנו כולנו למציאות החדשה ולמה שצופן העתיד. עכשיו אין סגרים יותר, חוזרים ללימודים ואני חושב שזה סבבה כי התגעגעתי לחברים. אני כבר מצפה לחוויות חדשות בכיתה ה'. אני מאחל שהשנה החדשה תיפתח ברגל ימין ויהיה טוב לכולם".


אלה צפריר, עולה לכיתה ז', עירוני ה'

אלה צפריר, חטיבת הביניים עירוני ה'


"חזרתי עם המשפחה באוגוסט מרילוקיישן של ארבע שנים בספרד. אני מקווה שגם פה, כמו בספרד, נצליח ללמוד את שנת הלימודים (או את רובה) בביה"ס ולא בזום, שנצליח לשמור על קשרים אישיים בין אנשים ושנוכל להתגבר בקרוב על הקורונה ולחזור לחיים נורמליים, כמה שניתן, כמו שהכרנו לפני הקורונה. אני מקווה להתחבר לחברים שלי פה, להכיר חברים חדשים ולהתאקלם בביה"ס ובארץ.
שנה טובה!"


אליה שקולניק, כיתה ט', ליאו באק

אליה שקולניק, ליאו באק

"קוראים לי אליה שקולניק ואני עולה לכיתה ט' בחטיבת הנעורים ליאו-באק. הציפיות שלי לשנה הקרובה הן שנוכל ללמוד בבית הספר ולא מהבית, שאלמד דברים מעניינים שלא ידעתי לפני ואכיר חברים חדשים. אני מאחלת לעצמי שאצליח לשלב את הלימודים, האימונים, המשפחה, והחברים מבלי להזניח שום דבר ושאהנה כמה שיותר מהשנה האחרונה שלי בחטיבה. בבית הספר שלי אני מרגישה שיש לי הזדמנויות לדבר ולעשות דברים בנושאים שחשובים לי ושאם יש לי בעיה אני יכולה לפנות לאנשי הצוות."


מעיין שכטר, כיתה ז', עירוני ה'

מעיין שכטר, עירוני ה'

"אני מקווה להכיר הרבה חברים חדשים, לקבל ציונים טובים ושיהיו מורים תומכים ואוהבים.
אני מאוד מקווה שתיגמר הקורונה, אני לא רוצה לחלות או שאחד הקרובים שלי יחלה כי אני יודעת שגם אם מחלימים עדיין יש כל מני בעיות שנשארות מהמחלה – ממש בא לי לחזור לשגרה".


ליאם לוסקי, עולה לכיתה ז' בחטיבת הביניים עירוני ה'

ליאם לוסקי, חטיבת הביניים עירוני ה'

"תקופת הקורונה היתה קשה עבורי במיוחד, תקופת הסגרים שמנעה מפגשים חברתיים וגרמה להפסקת הפעילות שלי בכדורגל במסגרת הקבוצה שבה אני מתאמן, מכבי חיפה. אני מקווה שהשנה הזו תהיה שנה טובה יותר ונוכל להמשיך בדרך בלי הפרעות וכמובן הכי חשוב בריאות טובה לכולם".


דנה סולובייב, כיתה י"ב, עירוני ג'

דנה, עירוני ג'

"הקורונה התחילה כשאנחנו התחלנו את התיכון ובעצם היא השפיעה על איך שחווינו את השנים האלה. אני מקווה שהיא גם תעזור לנו לסיים את הבגרויות".


יערה ירון, כיתה י"ב, עירוני ג'

יערה ירון, עירוני ג'

"אני מקווה שהשנה הלימודים יהיו יותר פשוטים מבשנה שעברה ושהקורונה תיתן לנו לעבור אותה בשקט. לא ייאמן שזו שנת הלימודים האחרונה שלנו בבית הספר".


בר להט, כיתה ח', חטיבת ביניים רעות לאומנויות מגמת תאטרון

"אני מקווה שנוכל לחזור ללמוד באופן סדיר בבית הספר ואף ליהנות מסל הלימודים המורחב למגמת תאטרון, הכולל יציאה לתאטראות גדולים בארץ, שלצערי לא זכינו בשנה שעברה עקב הקורונה וזה היה מאד מצער ואני וחברותיי למגמה מחכות לכך בציפייה. הלימודים בזום מאד קשים, בייחוד בלימוד תאטרון שהתנועה וההמחשה מאד חשובה והמגע עם צוות השחקנים. אני יודעת שהמורים והצוות מאד מתאמץ ועושה את המקסימום אך החוויה שונה. הלוואי וכבר הכל ייגמר ויהיה מאחורינו".


רום קולנברג, כיתה ז', חטיבת ביניים עירוני ה

רום קולנברג, עירוני ה'

"אני מקווה להצליח בלימודים להכיר חברים חדשים, להתיידד עם צוות הלימוד ואנשי התחזוקה.
ובעיקר שנלמד בבית הספר ולא בזום. אני חושב שמאוד קשה להיות כל היום עם המחשב בגלל הזום.
הסגרים והמסכות לא נעימים והייתי מעדיף שהקורונה כבר תגמר".


עופר גולן עולה לכיתה ה' בבית ספר הרצל

עופר גולן בית ספר הרצל

"אני מקווה שהמורה החדשה שלי תהיה טובה ונחמדה, שאשחק הרבה כדורגל וכדורסל ואעשה ספורט, שבליגת הכדורסל בשנה הזאת הפועל חיפה ינצחו הרבה ושיהיו חיסונים לילדים מתחת לגיל 12".

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. אלי אמר/ה

    איך בדיוק הקורונה תדעך בכיתות ובהתקהלות בחצר בית הספר .הרי כל תורת ההדבקה מגיעה מעצם ההתקהלות ולאחר מכן מפגש משפחתי וחברים ,אז איזה הסבר הגיוני שזה לא יתפשט ולא יסכן את ההורים והסבים והסבתות .מקווה שאני טועה מבין את הקטע שההורים לא יכולים להישאר בבית אבל בית הספר היה אמור לפחות להקטין את המגע בין התלמידים מה שלא יקרה.
    המצב לדעתי מקביל לסיכון כמו באירועים בשדה התעופה ובהופעות
    בתקווה שאני טועה
    בהצלחה לכולם בריאות

הגיבו כאן לכתבה