עו"ד שרית גולן מגיבה להאשמות ראש העיר קליש בעניין האסבסט בליאו-באק

הערב הודיעה ראש עיריית חיפה, ד"ר עינת קליש-רותם, כי היא מאשימה את חברי מועצת השינוי בעיכוב העברת הכספים לביצוע פרויקט פינוי האסבסט בבית הספר ליאו-באק. ההודעה של קליש הגיעה בעקבות הודעת המשרד להגנת הסביבה כי הוא מזמין את קליש לשימוע, בחשד שעברה על החוק כאשר לא ביצעה את הנחיות המשרד ועיכבה את פינוי האסבסט מבית הספר ליאו-באק.

עו"ד גולן דוחה את ההאשמות של קליש ומסבירה כי חברי מועצת השינוי דורשים כי קליש תזמן דיון, בו תציג את המקור התקציבי למימון שני מיליון ש"ח שחסרים בפרויקט (שמימונו קפץ מחמישה מליון לשבעה מיליון ש"ח, לדברי גולן).

צפו בראיון המלא מאולפן חי פה:


קליש מאשימה את מועצת השינוי – ההודעה

עיריית חיפה הנחתה את מנכ"ל בית ספר ליאו בק לפעול על פי צו מנהל מחוז חיפה במשרד להגנת הסביבה! לצורך כך העמידה העירייה לפנים משורת הדין לרשות בית הספר מבנים חלופיים. העירייה לא תסכים לכל הפרה של הצו וככל שמנהל המחוז לא יסכים להאריך את מועד הצו יפתחו תלמידי בי"ס ליאו בק את שנת הלימודים במבנים החלופיים אותם העמידה העירייה כאמור לרשות בית הספר.

למרבה הצער, כל תהליך החלפת הגג התעכב לאור סירובם של חברי מועצת העיר מהאופוזיציה, לאשר את התקציב לפרויקט. עד עצם הרגע הזה הם ממשיכים לשחק משחקים ונמנעים מלאשר את התקציב למטרה זו.

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
 1. חייבים ועדה קרואה דחופה אמר/ה

  איזו טענה הזויה. אחרי ששנה שלמה של קורונה העירייה לא עשתה כלום, ואחרי עוד חצי שנה שלא עשו כלום, עכשיו היא מצאה לה תירוץ נוח. פשוט לא יאמן מה שראש העיר הזאת עושה כדי להטעות את הציבור על קשיי הניהול שלה.
  קשיים שבאו לביטוי גם בהרשעה שלה בניהול פרויקט בנייה במשרד הפרטי שלה.

 2. זהבה אמר/ה

  ההתנהלות ההזויה של המכשפה מדרדרת אותנו במהירות. די!!! להעיף אותה !!!

 3. הורה לשעבר בליאו בק אמר/ה

  חבל מאוד שהפוליטיקאים משתמשים בילדינו ככלי משחק במאבקי הכוח ביניהם. פרויקט פינוי האסבסט במתכונת הנוכחית שבה מתכוונים להחזיר את הילדים למבנה לאחר הפינוי הוא אסון בהתהוות. אין לי ספק שכל הפוליטיקאים המעורבים יתכחשו לאחריות שלהם בעוד 15-20 שנה כשתקום ועדת חקירה לברר את מקור מימדי מגפת מחלות האסבסט שתפרוץ אז בקרב בוגרי ועובדי ליאו בק.

  מושחתים נמאסתם !!

הגיבו כאן לכתבה