ראש האופוזיציה בנשר: “ראש העיר מקיים תעמולה לא חוקית”

רועי לוי, ראש עיריית נשר, מכהן בתפקידו מזה כשנתיים וחצי מאז נבחר באוקטובר 2018 והחליף בתפקיד את אבי בינמו, שכיהן קדנציה אחת בת 5 שנים. במהלך כהונתו של לוי פרצו מספר עימותים בינו לבין נציגי מפלגת הליכוד שיושבים באופוזיציה של המועצה. התנגשות נוספת בין הצדדים מתרחשת בימים אלה.

יו”ר האופוזיציה בנשר, שלומי זינו מהליכוד, שלח מכתב דחוף ללוי וליועמ”ש של נשר, עו”ד אורי גרינברגר, בדרישה למנוע את הפצת תמונתו של לוי לצד תמונת נשיא המדינה וראש הממשלה, בכיתות ובגנים בעיר. לטענת זינו מדובר בעבירה על חוק הבחירות (דרכי תעמולה).

תמונת ראש העיר לוי לצד תמונות הנשיא וראש הממשלה
תמונת ראש העיר לוי לצד תמונות הנשיא וראש הממשלה

במכתבו כותב זינו:
“נודע לי כי ראש העירייה הורה למחלקת החינוך בעירייה להפיץ את תמונתו בכל הכיתות והגנים בעיר… לפי חוק הבחירות (סעיף תעמולה): לא ייעשה שימוש בקשר עם תעמולת בחירות, בכספים של גוף מבוקר (כולל רשות מקומית – ש.ב.)”.


שלומי זינו מסר לחי פה:

בשעה שמדינת ישראל וראשי רשויות מתמודדים עם עלייה נוספת בתחלואת הקורונה, בוחר ראש העירייה שוב להתעסק בעצמו וביחסי הציבור שלו.
זה אבסורד שההורים והילדים לא יודעים אם תיפתח שנה”ל ומה שחשוב לראש העיר זה שתמונתו תופיע בכיתה. כל זה אחרי שחילק לכל בתי האב בנשר על חשבון כספי הציבור, לוח שנה מגנטי עם תמונתו וכן תלה בחדר הישיבות בבניין העירייה דיוקן עצמי שלו.
ראש עיר כושל שעניינים מהותיים לא מעסיקים אותו ואת חבר יועציו, ומשתמש בכספי ציבור רק להאדיר את עצמו והוא לחוץ. הוא בלחץ כי יודע שהתושבים ישלחו אותו הביתה בבחירות הבאות. לא בכדי גדל אגף הדוברות בעיר עם דובר ועוזר דובר וכספים של תושבי העיר מתבזבזים לשווא.
אני קורא ליועץ המשפטי של העירייה, שאמור להיות שומר הסף של הציבור, להורות לראש העיר לבטל לאלתר את ההחלטה המגלומנית הזו, לעצור את הפצת תמונות ראש העירייה במוסדות החינוך ובלוחות שנה ממוגנטים ולהשתמש בכספי הציבור למען הציבור”.
שלומי זינו (צילום: יח"צ)
שלומי זינו (צילום: יח”צ)
אישור על שליחת הפקס עם הפנייה לעירייה (מוקף באדום) (צילום: שלומי זינו)

תגובת עיריית נשר תפורסם כשתתקבל.

הגיבו כאן לכתבה

6 תגובות
 1. שושקה אמר/ה

  שלומי זינו מגוחך …ראש אופוזיציה עאלק … איפה יש תואר כזה במועצת עיר ..

 2. תושב העיר אמר/ה

  ראש עיר שכונה, עובד יותר באינסטגרם מאשר בפועל עבור התושבים..
  הבטיח הנחות בארנונה ולא קיים, הבטיח חסכון ומעלויות בנתיים רק המחירים עולים גם בארנונה וגם בחינוך וצהרונים.
  אבל החליף מנורות ברחוב.. מדהים.

 3. עומרי אמר/ה

  הקנאה והרוע “אוכלים” את מר שלומי זינו, אין על ראש העיר שלנו והלוואי שיישאר ראש העיר של נשר עוד שנים ארוכות

 4. נמאס אמר/ה

  שלומי זינו
  גם ראש אופוזיציה וגם מתווך נדלן גרוע
  קח עוד תואר, בדיחה
  עוד אחד.. סטנדאפיסט גרוע
  אלוף העיר בקנאה
  יצאו לך 5 תארים בסוף ראית מה זה??

 5. תושב השר אמר/ה

  לא מבין למה מר שלומי זינו כל הזמן מנסה להכפיש ולהשחיר פנים כאילו תמיד זה נובע מקנאה תהומית למי שתפס לו את כיסא ראש העיר,לפני זה היה ראש העיר בינמו ועכשיו רועי לוי.אז הוא שם תמונה שלו,גם תמונה של ראש הממשלה ונשיא המדינה זה לצורך תעמולת בחירות? ככה לעולם לא תגיע לכיסא ראשות העיר.ובקשר לקורונה יש מתחמים גם של חיסונים וגם של בדיקות ברחבי נשר ורועי לוי עצמו מפרסם ומבקש ללכת להתחסן תוך כדי שהוא עצמו מצטלם בקבלת חיסון.תתמקד בעצמך מר שלומי זינו ובמה שאתה עושה למען העיר.

 6. JB אמר/ה

  שלומי זינו חי בסרט…. אדם הזוי לחלוטין… ראש האופוזיציה… בדיחה. יש באופוזיציה יחד איתו את מספר 2 שלו (ז. ש. אדם שלא ברור איך חבר לזינו), את נציג העבודה (י. א. שעבוד במקומו) ואת אבי בינמו ראש העיר לשעבר שחולה וכבר זמן רב מאוד לא מגיע לישיבות מועצת העיר (ולמרות היותו באופוזיציה, ובניגוד מושלם לזינו, אינו מתנגד לכל דבר שמועלה בישיבות…) אגב, שלומי זינו היה גם באופוזיציה של אבי בינמו.. יחד עם…. רועי לוי ראש העיר הנוכחי.
  לוי גרף 6 מנדטים וחבר לעוד 2 מפלגות ויחד הם 9 בקואליציה מול זינו, ז.ש. י.א. ובינמו…..
  שלומי – לך תנוח

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור פוליטי
 4. סגור והמשך בכתבה זו