אלין רביץ מעתלית תתמודד על התואר “מלכת היופי של ישראל 2021”

אלין רביץ (צילום: איתן טל)

בקרוב מאוד, תתקיים התחרות מלכת היופי הבאה של ישראל לשנת 2021. בתחרות הקרובה תתמודד גם אלין רביץ, שנולדה וגדלה בעתלית. מועד התחרות טרם נקבע.

אלין רביץ, בת ה 18 מעתלית, תתמודד מול 11 מתמודדות נוספות, על התואר הנכסף של מלכת היופי הבאה של ישראל לשנת 2021. הזוכה בתחרות תייצג את ישראל בתחרות “מיס יוניברס” הקרובה , אשר תתקיים, בפעם הראשונה בישראל, בעיר אילת.


בואו נכיר את אלין

אלין רביץ, תמונת ילדות (קרדיט: יח"צ מלכות היופי)
אלין רביץ, תמונת ילדות (קרדיט: יח”צ מלכות היופי)

אלין נולדה בעתלית והתחנכה בכפר גלים. מגיל קטן מאוד ועד היום היא אוהבת חיות. אם תיכנסו לבית של אלין, תחשבו בטעות שהגעתם לפינת החי העירונית. היא דואגת לארנבים שנזרקו לרחוב, וחוץ מהם מגדלת גם שרקנים, תוכים, צב וחתולים. אהבתה ועניינה בחיות הינה כל כך גדולה שגם בתיכון היא למדה במגמת כלבנות וחקלאות.

אלין זכתה כבר במקום הראשון בתחרות מלכת היופי של הדרום. היא עומדת להתגייס בקרוב לצה”ל, ובעברה גם התנדבה במד”א. את הזמן שנותר לה עד לגיוסה לצה”ל היא מנצל לעבודה בתור דוגמנית ביום וברמנית בערב. אלין מספרת שכאשר היא תגדל, היא תרצה להמשיך לעסוק בדוגמנות, באופנה וכמובן בעזרה לבעלי החיים אותם היא אוהבת.

אלין רביץ (קרדיט: יח"צ מלכות היופי)
אלין רביץ (קרדיט: יח”צ מלכות היופי)

אלין רביץ, מספרת לחי פה – תאגיד החדשות:

אני מאוד מתרגשת, בסף התרגשות שיא. המשפחה שלי מאוד תומכת וגאה בי בכל דרך שעשיתי וכל דרך שתהיה, זה חשוב לי מאוד ואני מעריכה כל אחד מהם על הליווי התמיכה והאכפתיות.

“מלכת יופי צריכה להיות יפה גם מבפנים”

בעיניי מלכת יופי היא לא רק יפה מבחוץ, היא צריכה להיות גם יפה מבפנים לא פחות, עם התואר מגיעה האחריות, התואר צריך לייצג את המדינה שלנו בכבוד וכמובן לקדם נושאים חשובים.  על מלכת היופי חובה להשתמש בתואר כדי לקדם אידיאולוגיות.

אני מאמינה באהבת המדינה בשוויון ובצדק. במידה ואזכה בתואר ארצה לקדם את הנושאים הקשורים לעזרה לנזקקים, לזולת, לניצולי השואה וצער בעלי חיים.

אני רואה בתואר כעמדה בה אני אוכל באמת להשפיע על נושאים חשובים שבעיני צריכים להיות על סדר היום.

אלין רביץ, מתמודדת בתחרות מלכות היופי לשנת 2021 (צילום: איתן טל)
אלין רביץ, מתמודדת בתחרות מלכות היופי לשנת 2021 (צילום: איתן טל)


הגיבו כאן לכתבה

7 תגובות
 1. אלון מיטרני אמר/ה

  לא הצלחתי להבין מי מביניהן היא העילגת?
  קארין רביץ או עדן קליינמן

 2. חני אמר/ה

  בהצלחה👏👏

 3. תושבת חיפה עיר של שלום אמר/ה

  לדעתי התחרות הזאת פג תוקפה. די לשפוט אישה לפי היופי שלה ומידות הגוף שלה…הגיעה כבר תקופה חדשה חשבתי כך…שוויון..לא? מה זה השוביניזם הזה…די לתחרות המטופשת…

 4. לילי טל אמר/ה

  עלי והצליחי ALIN 🌺 יפייפיה אמיתית.

 5. פרלה אמר/ה

  חבל על הכסף. ניתן להאכיל משפחות רבות. מיותר. כל אחת תשמור את היופי שלה לעצמה. מה כל השטויות הללו תחרות יופי. נו באמת. תתקדמו.

 6. רחל אמר/ה

  נכון בזבוז כסף.

 7. גל אמר/ה

  עם איפור מקצןעי וצלמים כולן נראות שונות במציאות פעם היו יפות אמיתיות

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור חברה וחינוך בחיפה
 4. סגור והמשך בכתבה זו