"סוף עצוב לזוגיות נפלאה" • יצחק ורחל נאה ז"ל נפטרו מקורונה בהפרש של ימים ספורים

יצחק ורחל נאה ז"ל (צילום: אלבום הפייסבוק של המשפחה)

יצחק (86) ורחל (85) נאה ז"ל, תושבי קריית ביאליק, שהיו נשואים במשך 67 שנים מאושרות, נפטרו בהפרש של מספר ימים זה מזה,, לאחר שהיו מאושפזים שניהם במחלקת הקורונה ברמב"ם. הם הותירו אחריהם 4 ילדים, 12 נכדים ו-3 נינים.

יצחק נאה ז"ל נפטר מנגיף הקורונה ביום חמישי האחרון (08/07/21) זאת לאחר שהיה מאושפז במחלקת הקורונה ברמב"ם. אשתו רחל ז"ל, הייתה גם היא מאושפזת במחלקה ונפטרה אמש (ב' 12/07/21).

יצחק ז"ל עלה לארץ לבדו מטורקיה, כשהיה בן 13 בלבד, בשל אהבתו הגדולה לישראל. לפני פרוץ מגפת הקורונה עוד זכה לחזור לבקר בטורקיה ולטייל שם יחד עם משפחתו. הוא ורחל ז"ל נישאו לפני 67 שנים וחיו מאז יחד באושר. השניים התגוררו בקריית ביאליק, יצחק עבד בבנק לאומי ורחל עסקה בעיקר בטיפול בארבעת ילדיהם. הם היו זוג אהוב ואוהב, וגם במוות לא נפרדו למשך זמן רב, כאשר רחל נפטרה רק 4 ימים אחרי יצחק.

יצחק ורחל נאה ז"ל (צילום: אלבום פייסבוק פרטי של המשפחה)
יצחק ורחל נאה ז"ל (צילום: מתוך דף הפייסבוק של המשפחה)

אלי דוקורסקי, ראש עיריית קריית ביאליק, ספד לזוג:

"סוף עצוב לזוגיות נפלאה. רחל ויצחק היו זוג אהוב ואהוד על כל מי שהכיר אותם. כל כך מצער שמחלת הקורונה לקחה את רחל ויצחק בהפרש של ימים. מצבו הקשה של יצחק ופטירתו גרמו לרעייתו לשקוע בעצבות והיא חדלה מלהיאבק. העיר קריית ביאליק אבלה על פטירת רחל ויצחק אזרחיה הוותיקים. אני שולח את תנחומיי לילדים, לנכדים ולנינים. זה אסון נורא עבורם".

3 תגובות
 1. חנה מורג אמר/ה

  ואנשים ממשיכים להסתובב ללא מסכות במקומות סגורים ולסכן את כולנו😱😱😱😱

 2. נוני אמר/ה

  נכון חנה כי הרשויות לא אוכפות

 3. צעירה נחמיאס אמר/ה

  מאד עצוב לקרוא. כתושבת קריית ביאליק שנים רבות, הכרתי אותם.
  יהי זכרם ברוך😥

לא ניתן להגיב