נפטרת שניה מזן דלתא ברמב"ם • אישה כבת 85

מחלקת הקורונה התת קרקעית | התמונה להמחשה (צילום: דוברות רמב"ם)

היום (12/07/21) נפטרה תושבת הקריות אישה מחוסנת כבת 85, מזן הדלתא במחלקת הקורונה ברמב"ם. זאת לאחר שבעלה היה מאושפז באותה מחלקה ונפטר גם הוא ביום חמישי האחרון (08/07/21).

דוברות רמב"ם מסרה לחי פה – תאגיד החדשות:

בת 85 תושבת הקריות, נפטרה לפני זמן קצר במחלקת הקורונה ברמב"ם. המטופלת הייתה מחוסנת וסבלה ממחלות רקע. לפני 4 ימים היא שכלה את בעלה, בן 86, שנפטר גם הוא במחלקה.

הבוקר שוחרר בן 59 שהיה מוגדר בינוני קשה והשתפר. וכעת יש במחלקה 3 חולים במצב קשה, בגילאי 80-93.

הגיבו כאן לכתבה

5 תגובות
 1. יהודי אמיתי אמר/ה

  אין שום זן דלתא ולא שום זן.אין שום קורונה.תפסיקו לשקר!! כנסו כולם וכתבו ביוטיוב:" וירוס T.V " ותראו בעצמכם הוכחות של מאות מדענים רופאים מכל העולם שטוענים שהכל שקר ומרמה בראשות ביל גייטס.אל תתחסנו ואל תחסנו את הילדים שלכם.כמובן…אם אתם אוהבים אותם.

 2. יאנה אמר/ה

  יהודי אמיתי-אנא אל תגיד סתם כאשר אינך נמצא בעצמך במעבדה ולא רואה כל תוצאה אמיתית במכשיר ולא עובד בתחום הזה!!!
  אנא ממך אל תזרע שקרים מיותרים וספאם ופייק ניוז!!

 3. ריטה אמר/ה

  יאנה זה לא פייק נייז אולי תסבירי איך אנשים ניפטרו מהנגיף גם לאחר החיסון,אולי זה לא קורונה אולי זה לא דלתא אבל יש משהוא פאק שלוקח אנשים גם בריאים וגם חולים

 4. א.ד. אמר/ה

  ליהודי אמיתי, לפעמים עדיף שתשמור את השטויות שלך לעצמך ולא להפגין בפומבי את טיפשותך. אפשר לחשוב שאתה איזה מדען שקובע שאין קורונה. תפסיק עם השטויות שלך וכדאי שתתרכז בדברים שבהם אתה מבין … אם בכלל יש כאלו.

 5. יואב אמר/ה

  גם אני חשבתי שהכל שטויות ואין דבר כזה קורונה, עד הרגע שזה תפס אותי. זה היה שבועיים קשים עם סימפטומים קשים ובנס יצאתי מזה, (אני רק בן 30) זה היה קשוח מידי. ממליץ לכל המזלזלים פשוט לשמור את הדעות הלא מבוססות שלכם בלב. אנשים יקרים סובלים מהקורונה הזו גם אם הם לא מתו ממנה זה מחליש את הגוף וההחלמה לא קלה.

הגיבו כאן לכתבה