"קליש חשדנית וחוסמת" | עציוני בראיון ראשון מאז הפרישה מתפקיד סגן ראש עיריית חיפה | ראיון מלא באולפן חי פה

עו"ד עציוני, סגן יו"ר קק"ל, חבר מועצת העיר וסגן ראש העיר הפורש, בראיון פרישה מלא, בו הוא מתאר את מערכת היחסים הקשה עם קליש, מערכת יחסים חשדנית וחוסמת, שהביאה לפרישתו.
בסוף הראיון, עציוני עונה על סוגיות הליבה בניהול העיר וכבר מסמן מטרות לבחירות הבאות.

צפו בראיון המלא (13 דקות)

הודעת הפרישה המלאה של עציוני:

הגיבו כאן לכתבה

17 תגובות
 1. יסמין אמר/ה

  ברור קליש הרסה את העיר . העיר חיפה הפכה להיות עיר מוזנחת . בקרוב תהפוך להיות עזה

 2. זהבה אמר/ה

  החשדנים הכי גדולים הם השקרנים הכי גדולים…. חושבים שכולם כמוהם ולכן חושדים בכל אחד…. ראה ערך "המואשם בפלילים". שפת הגוף של ראשת עירנו משדרת חוסר יושר וזאת בלשון המעטה אז כיצד שלא תחשוד??? שיתוף כבר!!! עם החזירים…

 3. עדינה אמר/ה

  שתעוף עבר הביתה האוכלת חינם הזאת!

 4. איציק+התשואל אמר/ה

  שאפו לירון כרמי על הראיון עם סגן ראש העיר הפורש – דוד עציוני . מעניין וחשוב לכולנו

 5. ערן אמר/ה

  אגב גם אני הייתי חושד וחוסם את מי שמאחוריו עומד פיינגולד העסקן

 6. מירי אמר/ה

  אין ספק שמכתב ההתפטרות של עציוני מסוגנן באופן מאד מכבד.
  עם כל התמיכה הראשונית שלי לבחירתה של קליש לראשות העיר מציעה ליתר חברי הקואליציה כמו שרית גולן להתפטר ובכך לגרום לסיום הקדנציה הנוכחית של קליש.

 7. גל אמר/ה

  ראש העיר הבא קאליש תתפטרי👊👊👊

 8. אברהם אמר/ה

  לגבי כל הנושאים הבוערים שעל סדר היום של העיר,לא הבנתי שום דבר על פתרונותיו של מר עציוני.לדוגמא:בעית החזירים.פתרונו:דילול.ז"א חזירים ימשיכו להסתובב בחיפה עוד הרבה זמן.מן הראוי היה שיסביר בצורה ברורה ומפורטת את כל הצעדים של תוכניתו,דבר שהוא נמנע מלעשותו.כנ"ל לגבי יתר הבעיות.יכול היה למשל לבחור בעיה אחת ולהסביר את פתרונה "ברחל בתך הקטנה".לכן,לדעתי הראיון הזה לא הוסיף לי מאומה בענין מנהיג עתידי ראוי לעיר.

 9. אייל אמר/ה

  אני רק תוהה לגבי תזמון פניית עציוני לשרת התחבורה לטפל בנושא דמי המעבר במנהרות הכרמל.
  זכור לי שהיה עוזר שר האוצר משה כחלון מחיפה.
  מה שניהם לא יכלו לטפל בזה שנים רבות כשהיו במשרד האוצר??
  עכשיו אתם נזכרים המאבק בהעלאות התעריפים עוד היה לפני כחלון כשר אוצר…
  אז איפה היית אדוני???

 10. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  ראיון מעניין עם דוד עציוני.שבת שלום

 11. א.ד. אמר/ה

  קליש חושבת רק על שדה תעופה ולא מעבר לזה. לא איכפת לה שהעיר מתדרדרת "בזכותה", העיקר שדה תעופה. היא ממש אובססיבית לנושא, בצורה איומה.

 12. יוסי אמר/ה

  רבותי אזרחי העיר, כולנו מכים היום על חטא שנתנו את המנדט לחדלת האישים הזו !
  הגיע הזמן שנראה לה את הדלת!!!

 13. דנידין אמר/ה

  אין שום תזוזה חיובית בחיפה העיר התחתית מוזנחת בצורה קשה מאוד עסקים נפתחים ונסגרים רחוב שהיה שוקק חנויות ימאים שומם הדר מקום מדכא ומרתיע עם נרקומנים והומלסים וחבל שכך רחוב הנביאים וביאליק נורדאו פחד להתהלך שם זולת דוכני המזון המוזרים ברחבי העיר אין כלום לא בנייה לא פינוי מבנים שוממים כמו תחנת אגד הישנה בצומת דולפין ליד שוק הפשפשים שפעם היה מקום שמושך ציבור ישנם המון מבנים ישנים מרהיבים שהיו חייבים לעבור שימור או לחילופין הריסה ובניה מחדש כבישים ומידרכות ברחבי העיר לא נסללו מחדש ורובדו שנים אין שום מהלך שמראה שאכן נעשה משהו בעיר חיפה מנדט ניהול העיר חייב לעבור לראש עיר שיתחיל להניע הכל קדימה זה לא רק תכנון צריך גם עשייה וצריך אותה עכשיו.

 14. עוזי אב-רם אמר/ה

  המצחיק הוא שעל ראש הגנב הכובע בוער !
  הבעיה של כולנו כתושבי העיר חיפה, ותיקים, צעירים וחדשים כאחד שראשת העיר עבורנו היא כישלון אחד גדול, ולגבי האדון הנכבד שרואיין ושמו דוד עציוני, הרי שעבור רבים שתמכו בו בעת הבחירות הוא בגד באמון שלהם כלפיו, משום שבאותם ימי בחירות לעירייה וכאשר התגלה לפניו שמצבו לקראת הסוף היה בכי רע ועינת קליש תהיה הזוכה לראשות העיר, האדון הנכבד דוד נציוני שברוב חוצפתו ביקש גם ממני שאעזור לו, החליט לפתע להחליף את עורו והצטרף ליריבתו במירוץ עינת קליש, ואף קיבל ממנה תפקיד מיוחד כמנהל בחברה הכלכלית של חיפה, עם משכורת ובטוח גם עם מכונית צמודה,בטוח גם תנאים מיוחדים, ובל נשכח הקמת קשרים עיסקיים כאלו ואחרים שמהם ניתן גם לבנות עתיד לא רע בכלל !
  כיום דוד עציוני מנסה בכל כוחותיו להכניס את שמו, כתבות ותמונות אודותיו ומעשיו, כאשר העיקריצ שעומדת לפניו היא אחת -ראשות העיר חיפה בבחירות הבאות, ובצעדים אלו הוא מנסה להשכיח מהציבור את הבטחותיו שכלל לא מומשו ונהפכו להיות כבגידה נוראית בבוחריו !
  אני לאיש הזה לא מאמין יותר, והייתי מאוד מבקש מכל תושבי העיר להתכונן לראש עיר חדש, יעיל, אמין, שמאחוריו עובדות רציניות ולא סתם אזרח שלפתע המציא את עצמו ועובד על כולנו בעיניים !

 15. רם אמר/ה

  אמירה חזקה של מישהו מבפנים, הכי קרוב להנהגת העיר/ראשת העיר:
  צריך להחליף את ההנהגה!!!!

 16. פוזמק חוטטרה אמר/ה

  עזבו שטויות. לעולם לא תוכל, לא חיפה, ולא כל עיר גדולה אחרת, לזכות בראש עיר ראוי. זאת מהטעם שרק "מועמדים" עם טייקון/ מאפיונר/ עסקונה מושחתת (מחק את המיותר), יכולים בכלל לרוץ. כל "המערכת הדמוקרטית" רקובה מן היסוד. לכן ההבדל בין ראש עיר "טוב" ו"גרוע" הוא בטיב אגרוף הברזל, ההשתקות בכפיה, התחמנות והשחיתות, שמפעיל "נבחר הצבור", על חברי מועצתו ועל האזרחים. "ראש עיר" כזה, תמיד אבל תמיד, יפעל למען עצמו ומקורביו. די כבר עם הזרבכת וחביצת המים! שום דבר טוב לא יצמח מלהיות "מנהיג חברתי או פוליטי" עלק, אלא רק בעל מקצוע שלמד והתמחה בתחום ניהול העיר. אסור לפקיד בכיר כזה, לו להיות פוליטי, נהפוך הוא, אלא נייטרלי לחלוטין. אך הרקבון שמתחיל כבר מלמעלה, במערכת הדמוקרטית שלנו פרוצת הפרדת הרשויות, לא יאפשר לאנשים ראויים לכהן בתפקיד חשוב זה. לכן עזבו כל תקווה לשינוי.

 17. חיפאי אמר/ה

  עסקן פוליטי קטן שיחליף את עורו כל פעם. התפטר כדי שוב להתמודד נגד קליק ושוב להפסיד.
  לא עשה כלום כי לא מסוגל ועכשיו מוצא את מי להאשים
  בדיחה מהלכת

הגיבו כאן לכתבה