פרסום בחי פה

תגובות אחרונות

פרסום בחי פה

עוד כותרות בחי פֹּה

להקת לווייתנים בחיפה ◄ צפו

(חי פה) - ביום שבת, 20/4/24, יצא ליאור אלפסי,...

בחול המועד פסח יוצאים למוזיאונים בחיפה בחינם

בחול המועד פסח כל עם ישראל יוצא לטייל: בפעם...

אולגה בסוב זכתה במדלית ארד באולימפיאדה האירופאית – גאווה לחיפה

הישג יוצא דופן לנבחרת הישראלית באולימפיאדה האירופאית לבנות במתמטיקה מדינת...

שכנה • סיפור קצר מאת אילן סגל

טוב שכנה טובה ממרגרינה טובה. בין הדברים בהם בורך האדם...

ניר שובר קילל את עו"ד שרית גולן שטיינברג בישיבת מועצת העיר חיפה: "אפס! כלבה!" • צפו בווידאו המביש

ניר שובר מביך

בישיבת מועצת העיר שנערכה אתמול (ג', 6/7/2021), התפתח עימות חריף בין חברת המועצה עו"ד שרית גולן שטיינברג מסיעת "חיפה בשבילנו" לחבר המועצה ניר שובר מסיעת "חיים בחיפה". לשובר הייתה זו הישיבה הראשונה כחבר מועצת העיר, לאחר שנעמה לזימי התמנתה לחברת כנסת ועזבה את העירייה.

במהלך הדיון העלתה גולן שטיינברג שאילתה יחד עם חברת המועצה סופי נקש מסיעת "יונה יהב וצעירי חיפה" בנושא חלוקת כרטיסים לחיילים בודדים במשחק האליפות של מכבי חיפה בכדורגל. שובר קילל בגסות, אבל גולן, שהיא עו"ד פלילית מנוסה, ניצלה בתבונה את הסיטואציה המעליבה ולא נשברה.

צפו: ניר שובר, מרשימתה של קליש מכנה את עו"ד שרית גולן "כלבה" ו-"אפס"


על פי השאילתה, נקש וגולן שטיינברג גילו לטענתן, כי "כרטיסים שהוקצו לחיילים בודדים ניתנו לבסוף לעובדים בלשכת ראשת העיר ואף לקרוב משפחתה, לכאורה, כטובת הנאה." בנוסף טענו השתיים בשאילתה כי "אותם מקורבים שילמו כמה ימים אחרי המשחק סכום של כ-60 ש"ח בלבד, סכום נמוך עבור תא הצפייה הזה, שבו גם מוגש כיבוד."

עו"ד גולן שטיינברג אמרה בישיבה:

הייתה חלוקת כרטיסים לא חוקית, כמו למשל לעוזר ראשת העיר דאז וחבר המועצה כיום (ניר שובר – ש.ב.), וגם עבור אביה של ראשת העיר. מדוע ועדת הכרטיסים לא נתנה מענה, מי קיבל כרטיס ב-60 ש"ח וכמה חיילים בודדים נכנסו. לפי הפוסט של ראשת העיר, שובר הוא חייל בודד.
עו"ד שרית גולן – חברת מועצת העיר

שובר זעם על דבריה של גולן שטיינברג ותקף אותה במילים קשות, ביניהן "אפס" ו"כלבה". הוא הוסיף גם: "לא סובלים אותך בכרמליה" (השכונה בה מתגוררת גולן שטיינברג – ש.ב.). בתגובה שטיינברג השיבה: "מספר ארבע של ראשת העיר מכנה חברת מועצה כלבה."

שובר התנצל לאחר דרישת ממלא מקום ראש העיר נחשון צוק, שניהל את הישיבה בהיעדרה של ראשת העיר ד"ר קליש רותם, אולם גולן שטיינברג סירבה לקבל את התנצלותו.
בסופו של העימות נטש שובר את הישיבה.

ניר שובר

עו"ד שרית גולן שטיינברג מסרה לחי פה:

הסגנון של חבר המועצה החדש לא חדש לנו. בעבר חילק לי ולאחרים איחולי סרטן. ההתנהגות שלו היא המראה של נציג ראש העיר במועצה וכדאי שתעשה חושבים אם זו המראה שהיא רוצה בשבילה.

ניר שובר מסר בתגובה לאחר המקרה:

"אני רוצה לפתוח בהתנצלות על הדברים שנאמרו על ידי במהלך הישיבה לחברת המועצה שרית גולן.
אתמול התקיימה ישיבת מועצה שניה שלי כחבר מועצה.
הזדמנות נוספת נהדרת להודות לכם תומכיי שוב, על שנתתם בי אמון ובחרתם בי להיות האיש והקול שלכם במועצה.
אני מבקש להתנצל אישית ופומבית על ביטויים קשים ולא ראויים שנאמרו על ידי לחברת המועצה, כתגובה ספונטנית על דבריה המעליבים שהוטחו כלפיי אישית בישיבת מועצת העיר.
חברת המועצה יודעת היטב כי לא אנצל את מעמדי הציבורי לקבלת טובות הנאה ולא אתן שידבק בי רבב של שחיתות ציבורית והיא מוזמנת לבדוק זאת מול כל הגורמים הרלוונטיים ואני אשמח לשתף פעולה ולענות על כל שאלה.
מצד שני, בשום פנים ואופן לא אתן להכתים את השם של משפחת שובר שהחל משנות
ה-40 שוקדים ותורמים לטובת העיר חיפה ותושביה ועושים זאת כשליחי ציבור אמיתיים ונאמנים.
מצד שני אני כואב ומצטער על דבריי שנאמרו בעדנא דרתחא ואסור ששיח כזה ימשיך ויתנהל במרחב הציבורי ועל ידי נבחרי הציבור.
אני חוזר ומביע התנצלות וכאב עמוק על כך! אני מבטיח לקהל תומכיי שיותר לא אגרר לרמה נמוכה זו ומקווה שאשכיל תמיד לקיים שיח ודיאלוג ענייני ומכובד כלפי כל אחד.
כפי שאומרים, במקום שבעלי תשובה עומדים צדיקים גמורים אינם עומדים".

שקד ברויר
שקד ברויר
לרעיונות לכתבות - צרו קשר: 052-6320096 מייל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

23 תגובות

 1. כמה צרחות שרית…. נמאס כבר לשמוע את הקטנוניות שלך… בכרטיסים לכדורגל את מתעסקת????? די כבר

 2. סדום ועמורה הם כסף קטן למול המתרחש בחיפה בראשות המכשפה. עופי כבר !!!

 3. איך כלומניק כמו שובר חבר מועצה ?!?!? בושה.
  אם זה המצב- אפשר לסגור הכל .
  הגענו לתחתית.

 4. סוף מעשה במחשבה תחילה. לפני שאתה קופץ ופוצה פה אולי כדאי לספור עד 10.אתה אולי צריך לספור עוד קצת. ידוע שאתה בעל פתיל קצר.

 5. ראיתי את הסרטון
  בושה
  בחור צעיר אלים מאוד בשפתו
  תרתי משמע..שפת הגוף ואוצר מילים נחות
  ראשת העיר חייבת לקטוע את האלימות הזו
  שתהיה בעוכריה ובעוכרי אנשיה!!!
  ניר שובר תתבייש!!!
  איכססססססססססס ?

 6. הגזמת עורך דין שטיינברג התחילה בכוונה ללכלך את השם של שובר אז גם לה לא חסר אז בבקשה תיתביישי לך שרית במקומך הייתי חושב פעמיים

 7. זה די מתאים למצב החזירים בעיר , דנים על החזירות בעירייה אבל לא על מצב החזירים בעיר.
  תודה לנבחרי הציבור !!

 8. הכל מתחיל מלמעלה, בירושלים, זאת הנורמה, למה כבר ניתן לצפות. .
  עיר רקובה.

 9. כמי שראה את התנהלותו של ניר שובר בבית המשפט ומחוצה לו – בושה וחרפה שזה פרצופה של מועצת העיר חיפה. האיש שום דבר ושום כלום. אפילו כמנהל בית קפה הוא כשל.

 10. אני רק מכיר את משיח חב"ד ישו ממש הידוע בשמו הלובהBITCH או בעברית ליוובביטש.

 11. יופי התנצלות , ואתה יודע מה ניר כולנו טועים !! היתה סערת רוחות בישיבת המועצה ואני כן יכולה להבין שמה שנאמר הפריע לך
  אבל לקבל הערת ביניים ובאמת לא בעניין של לפגוע באיש לבוא ולחסום חברת קבוצה בחיפאים מצייצים שמשך שנים הרימה לך ודיברה עליך הטוב זה לא יפה!!!! זו כפיות טובה!
  וכמה פעמים שדיברנו ונפגשו תמיד קיבלת מילים חמות וטובות
  אהדה ואמפתיה , אנחנו עוד ניפגש ונלחץ ידיים כי אני באמת מאמינה בך ורואה כמה אתה משתדל למען חיפה
  אבל לעולם אל תדבר כך לאישה הדברים שנאמרו פגעו בי אישית כאישה ולא כדי לגונן על שרית
  רק בריאות והצלחה.

 12. מצטער אבל בואו נעמיד דברים על דיוקם:
  1. עו"ד שרית גולן שאני מכבד ומוקיר את פועלה והלחימה שלה, צעקה כל הישיבה צפיתי בכולה וזה היה בלתי נסבל. לא מסכים עם ההתנהלות של נחשון צוק שיוצר אנטגוניזם בסגנון הדיבור והניהול שלו אבל הצעקות של עו"ד גולן מפריעות לנהל את הישיבות. גם צעקות ואלימות מקרופונים זו אלימות.
  2. אין לי חיבה לניר שובר אבל מי שירדה נמוך בדבריה ופנתה להעלבות אישיות, זו עו"ד גולן שאמרה כלפי שובר: "כנראה שניר שובר הוא חייל בודד". לא היה מקום להקניט, לרדת לפסים אישיים. הזכירה את אביה של קליש. היה פה עניין ציבורי ולא פרסונלי. אם קליש נתנה את כרטיסיה לבני משפחה זה תקין, אגב. שוב, מי שירדה לפסים אישיים הייתה שרית גולן.
  3. שובר לא ראוי להיות חבר מועצה בגלל הסתבכויותיו במשפטי המיסים והארנונה. הוא גם לא ראוי להיות חבר מועצה מכיוון שהיה עוזר אישי בשכר של קליש, ולא ראוי שללא שום צינון עוזר אישי יהפוך לפתע לחבר מועצה בלתי תלוי. זה בערך כמו שמזכירה של מנכ"ל תשב בדירקטוריון חברה לפתע. זה לא עובד ככה.
  4. ההתבטאות כלבה מקורה באנגלית bitch. נפוצה מאד בסלנג ואפילו במוזיקה היום. מה ההעלבות הגדולה? אז קמו כל חברות המועצה לתבוע את עלבונה, כאילו לא קראו כינויי גנאי מעולם כלפי צוק ואחרים (כמי שעוקב, עוקצות בלי סוף וגם כינויי גנאי, פודל של קליש וכו'.. בואו לא ניתנם. ההבדל בין לקרוא לגבר פודל או סיידשואו, לבין כלבה לא כזה גדול.
  5. אני הייתי מציע לאדון שובר לחזור לתפקידו, לא שהצליח בו מי יודע מה, אבל לפחות נראה שהיה לו יותר קל להתעסק בענייניו המשפטיים ובהעלאת פוסטים חנופה ברשתות, ללא קללות גידופים ותרומה אפסית למועצת העיר. מוטב שיכניסו אדם אחר במקומו ושיוציא את עצמו לצינון עד סוף הקדנציה חזרה אצל קליש בלשכה. במלונה.

 13. ערס עם משקפיים הוא עדיין ערס חמוש בפה ג'ורה. למה נותנים לאנשים לא חכמים כאלה לנהל את ענייני העיר?

 14. אני נדהם שנבחר ציבור מתבטא כך ועוד כלפי אשה לא ראוי לצערנו ראש העיר הקיפה את עצמה באנשים שכנראה לא מבינים שהם נבחרי ציבור תושבי העיר רואים את דרך התנהלותם אני מאוכזב מאוד מראש העיר וגם מהצוות שהיא בחרה לעבוד לצידה העיר חיפה לא זזה לשום מקום העסק תקוע ואני אומר בצער רב קליש צריכה לפנות את מקומה למי שבאמת יוכל להתחיל להפוך את חיפה לעיר חיה נושמת ושתמשוך אוכלוסיה צעירה ופרוייקטים של שימור הטבע בנייה חדשה לסילוק פילים לבנים שיש בעיר גם תופעת חזירי הבר אין מנוס מדילול או עיקור או כל דבר אחר הם כבר מהווים סכנה לנהגים בכבישים אינני שומע את קולה של ראש העיר אינני רואה ניהול של העיר לצערי טעינו בגדול.

 15. לא מכיר אותך עו״ד שרית , תרוצי לראש העיר של חיפה . תקחי בהליכה
  התושבים מבינים שטעו בגדול בבחירת ראש העיר . כל מועמד יתקבל בברכה .

 16. שובר תחזור להכיח קפה יא אפס אתה כרטיסים נוהדו לחיילים בודדים ואתם לוקחעם אותם יא רודפי אוכלי חינם אתם תתביישו לכם איפה הכבוד לצהל ששומר על ישראל תחונים בכסף ורוצים בחינם תורמים לכם את הכרטיסים יאפסים כולם

 17. עצוב לשמוע התבטאות כזו. מוטב היה לניר שובר לשמור על פיו. העובדה, שהכרטיסים הלכו לא למען מי שנועדו, כבר ידועה מזה מספר ימים. ביטויים כאלה מצביאים רק על אומרם. קללות וגסות רוח אינם משנים את העובדה שניר שובר זכה ל"פרוטקציה" וקבל כרטיסים שלא כדין. חזרו לשיטות הפסולות, עולם כמנהגו נוהג…

 18. עצוב ביותר, בושה לעיר חיפה. וחמור שכך דברים מתנהלים כיום בעירייה. נקווה לעידכונים. ?

 19. שובר מייצג את ראש העיר ואם זו גישתו, פה מלוכלך יותר מפח זבל, זה מעיד עד כמה לראש העיר איכפת מחיפה. ניהיה נאלצים לסבול עד הבחירות הבאות כדי להעיף את קליש ואנשיה בבעיטה מראשות העיר.

הכתבה נעולה לתגובות. ניתן לשתף ברשת באמצעות כפתורי השיתוף

כל הכתבות בחי פֹה

להקת לווייתנים בחיפה ◄ צפו

(חי פה) - ביום שבת, 20/4/24, יצא ליאור אלפסי, עם ביתו שני ומספר חברים, להפלגה מול החוף השקט בחיפה. לפתע ראו השייטים להקה של...

בחול המועד פסח יוצאים למוזיאונים בחיפה בחינם

בחול המועד פסח כל עם ישראל יוצא לטייל: בפעם ה-19: מעל 170 אתרי מורשת, מוזיאונים, סיורים מודרכים ברחבי הארץ ועסקי תיירות מהדרום ייפתחו בחינם...

אולגה בסוב זכתה במדלית ארד באולימפיאדה האירופאית – גאווה לחיפה

הישג יוצא דופן לנבחרת הישראלית באולימפיאדה האירופאית לבנות במתמטיקה מדינת ישראל ומערכת החינוך מתבשרות בהישג מעורר השראה וגאווה של נציגות נבחרת ישראל במתמטיקה, שהשתתפו באולימפיאדה...

מכבי חיפה: "זה לא חג החירות כל עוד 133 חטופים עדיין בעזה" ◄ צפו בסירטון המצמרר

לפני שריקת הפתיחה של ניצחון משחק הבית של הירוקים מכבי חיפה נגד האדומים הפועל באר שבע באיצטדיון ע"ש "סמי עופר" בחיפה שנערך ביום שבת, 20.4.2024 הקרינה...

שכנה • סיפור קצר מאת אילן סגל

טוב שכנה טובה ממרגרינה טובה. בין הדברים בהם בורך האדם עם לידתו נמצאת גם הראיה. נכון שישנן שיטות שימור ותרגולת המשפרות ומוסיפות רבות ליכולות שלנו....