מי מאיים על דוד אבן צור – ראש קריית ים?

05_-_רכבו_של_דוד_אבן_צור_שפוצץ.jpg

רכבו של דוד אבן צור שפוצץ

בהמשך לדיווח על שריפת רכבו של דוד אבן צור – ראש עיריית קריית ים, עולה כי הרכב ככל הנראה פוצץ באמצעות מטען חבלה, בעת שחנה בקרבת ביתו של אבן צור.

באירוע עצמו איש לא נפגע, ויש להניח כי מדובר באזהרה כלשהי שקיבל אבן צור ממישהו החפץ לאיים עליו. אבן צור דיווח כי שמע פיצוץ עז ולאחריו עלה הרכב באש.

03_-_תנצ_גמאל_חכרוש_-_סגן_מפקד_מחוז_חוף.JPG

תנ"צ ג'מאל חכרוש – סגן מפקד מחוז חוף
ממשטרת חוף נמסר לחי פה כי עד כה נאספו מהזירה ממצאים המעידים על כך שמקור השריפה במטען חבלה. סגן מפקד מחוז חיפה, תנ"צ ג'מאל חכרוש, קבע כי החקירה תתנהל בימ"ר חוף.

אבטחה סביב דוד אבן צור

דוד_אבן_צור.jpg
דוד אבן צור – ראש עיריית קריית ים
במשטרת ישראל נערך "דיון מאויימים", בו נקבע כי המשטרה ממליצה על סל אבטחה מירבי סביב אבן צור. פרטי "סל האבטחה" הועברו למחלקת הביטחון של עיריית קריית ים.
סגן מפקד מחוז חוף נפגש עם אבן צור על מנת לעדכנו בפרטי החקירה ובהסדרי האבטחה.
תגובה
 1. עוז ישראל לישראלים אמר/ה

  בהתבוננות לאחור כיצד הוקמה מדינת ישראל ומי היו מקימיה, ובאותה עת מנסים להשוות לכל מה שקורה כיום במדינתנו הקטנטונת, הרי שברור לכולנו, שכולנו חיים במדינה שאבותינו מעולם לא חשבו שנגיע לאן שהגענו כיום !
  מצד אחד שיש לנו מדינה נהדרת שמחולקת למספר רב של זנים שחלקם משובח, חלקם בינוניים, וחלקם בתת רמה של ממש, ואלו הם הבעייתיים ביותר, שאינם מוכנים לקבל את חוקיה של המדינה !
  השאלה שנשאלת עד מתי נצטרך לחיות עם השרצים הללו שמסכנים את חייהם של אזרחי המדינה ?
  דעתי היא שמשטרת אינה עושה מספיק על מנת למגר את תופעת הפשע, והאצבע המאשימה אינה מכוונת רק אליה, אלא לגורמים שיושבים להם בכנסת ישראל, כאשר מה שמעניין אותם מכל הוא אותו הכיסא, הכוס והכיס ותו לא !
  אילו נבחרי הציבור שלנו היו לוקחים לתשומת ליבם שהגיעה לה העת לשינוי דרסטי במדינה, הרי שהיו צריכים אז להציב חוקים נוקשים יותר כלפי הפשע הגואה, ולהפסיק אחת ולתמיד עם עונשים קלילים וכה מטופשים, שבסופו של העניין רק מעודדים את עולם הפשע להמשיך בדרכו !

לא ניתן להגיב