באנר טירת כרמל 240624

נפרדים משמחה אלאלוף ז"ל: האישה שהקימה מוסד קולינרי בחיפה

(חי פה) - השבוע התבשרנו על פטירתה של שמחה...

ירי מקלעים כבדים מול חופי חיפה

(חי פה) - תושבי חיפה שמעו הלילה, 11/7/24, 22:50,...

״דן כרמל״ מלון היוקרה הראשון בחיפה

המלון הנימצא על רכס הכרמל שמשקיף לנוף המרהיב של...

הצריח בחיפה שנהרס לפני עשרות שנים ייבנה מחדש

(חי פה) - שר הפנים משה ארבל הודיע בביקור...

שובו של התמנון רב הזרועות לחוף בחיפה

בזמן האחרון מתגלה מחדש בעולם הטבע אחת מהחיות המרתקות...
באנר מוזאוני חיפה 230624
באנר גורדון 240624
באנר חברה כלכלית 100724
באנר חזית הים רחב
פרסום בחי פה - רחב - מונפש
באנר מוזאוני חיפה 230624
באנר שבוע הספר העברי בקריית ביאליק - רחב
באנר קריית אתא קיץ 2024

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

״דן כרמל״ מלון היוקרה הראשון בחיפה

המלון הנימצא על רכס הכרמל שמשקיף לנוף המרהיב של...

יוסי ברגר • מעצב מוצר, צלם וסופר חיפאי

פגישה עם יוסי ברגר עשויה לתת טעם של הימצאות...

שבר יגור – רגעים אחרונים של פריחה נדירה • צאו לטייל בפסח

שבר יגור, המכונה גם העתק כרמל, הינו פינת טבע...

ד"ר איל בראון – רופא בכיר, מוסיקולוג מופלא ושוחר תרבות

ד"ר איל בראון, מנהל מחלקה פנימית ח' ורופא בכיר...

"להצעיד את העסק קדימה" | החברה הכלכלית לחיפה בשיתופי פעולה למען העסקים הקטנים בעיר

החברה הכלכלית לחיפה, שותפות חיפה-בוסטון וקרן שמש מקבוצת עוגן, ישתפו פעולה לחיזוק העסקים החיפאיים

החברה הכלכלית לחיפה, שותפות חיפה-בוסטון וקרן שמש מקבוצת עוגן, ישתפו פעולה למען העסקים הקטנים בחיפה, אחרי תקופה לא פשוטה שעברה על המגזר העסקי. שיתוף הפעולה בין הצדדים יכלול חיזוק העסקים החיפאיים, תוך איתור עסקים רלוונטיים, ויצירת חיבורים להשתתפות בתוכנית הסיוע לעסקים קטנים של השותפות. 

סיוע לעסקים קטנים וצעירים בחיפה שנפגעו ממשבר הקורונה

תוכנית הסיוע לעסקים קטנים של קרן שמש מקבוצת עוגן, בשיתוף פעולה עם שותפות חיפה-בוסטון הינה תוכנית המיועדת לסייע לעסקים קטנים וצעירים בעיר חיפה, שנפגעו ממשבר הקורונה. במסגרת זו, מקבלים העסקים ליווי צמוד של מנטור מתנדב בעל ניסיון ניהולי רב, מתקיימים מפגשים קבוצתיים, במסגרתם נלמדים תכנים מקצועיים מגוונים וניתן ייעוץ נקודתי של מומחים בתחומים שונים, ועוד. דמי ההשתתפות בתוכנית בעלות סמלית של 500 ₪. עסקים שיגיעו דרך החברה הכלכלית לחיפה יזכו לשעת ייעוץ חינם, הכוללת שלושה מנטורים, מנהלים בכירים בתחומם, אשר יוכלו לסייע ולתמוך בעסק. את התוכנית יזמה המנהיגות הצעירה בשותפות חיפה בוסטון, במטרה לחזק את הצעירים החיים ומתפרנסים בעיר חיפה.

להצעיד את העסק קדימה

התוכנית מיועדת במיוחד לעסקים שנפגעו בתקופת הקורונה, ומעוניינים בליווי מקצועי על מנת להצעיד את העסק קדימה ולצלוח את התקופה המאתגרת שניצבה בפניהם.

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה:

עם רוח הפעילות שמובילה ראש העיר שלנו, דר' עינת קליש רותם, פעלנו, לאורך כל תקופת הקורונה, להצעיד את העסקים בעיר ולעזור בהתנעת הכלכלה בחיפה. שיתוף הפעולה עם שותפות חיפה-בוסטון וקרן שמש מקבוצת עוגן, מצטרף לפעילות למען העסקים בעיר שאנו עושים במסגרת תוכנית "חיפה קש בק", מנגנון החזר כספי על רכישות מעסקים חיפאים, לעידוד תושבים לרכישה בעסקים קטנים בעיר. החברה הכלכלית לחיפה תמשיך לעמוד לרשות העסקים בעיר ולהציע להם פתרונות מגוונים לצלוח את התקופה המאתגרת אחרי הקורונה.
אור שחף (צילום: החברה הכלכלית לחיפה)

לדברי מוניקה לב כהן, מנכ"לית קרן-שמש מקבוצת עוגן: "שיתוף הפעולה שלנו עם החברה הכלכלית לחיפה ועם שותפות חיפה-בוסטון חשוב במיוחד בעיתוי הנוכחי, שבו עסקים קטנים רבים קמים מחדש מהמשבר וזקוקים לכלים ניהוליים ולליווי שיסייע להם לצמוח, להתגמש ולהתאים את עצמם מחדש למציאות החדשה, המנטורים של קרן-שמש מתגייסים בהתנדבות לסייע לבעלי עסקים קטנים מתוך ערבות הדדית והבנה שזהו המנוע המרכזי של המשק הישראלי. במהלך משבר הקורונה סייענו לכ-3,000 עסקים קטנים בכל הארץ, ואנחנו ערוכים בכל מקום בארץ לסייע לכל עסק קטן שזקוק לתמיכה ניהולית". 

מנכ"לית שותפות חיפה-בוסטון, הילה פרלמן-פניאל: "שותפות חיפה-בוסטון גאה בהשקת תוכנית כל כך חשובה לעיר חיפה, יחד ובשותפות עם החברה הכלכלית לחיפה וקרן שמש מקבוצת עוגן. תכנית זו רלוונטית במיוחד לאחר שנה כלכלית מאתגרת ואין ספק שהיא תסייע בקידום העסקים הקטנים ובחיזוק האקוסיסטם של הצעירים בחיפה. שותפות חיפה-בוסטון תמשיך לסייע ולעבוד בשותפות עם עיריית חיפה והארגונים בעיר למען רווחת התושבים ולטובת שגשוג העיר חיפה, כפי שעשתה לאורך שנים רבות ובמיוחד במצבי משבר".

קרן-שמש מקבוצת עוגן הינו ארגון ללא מטרות רווח המסייע ליזמים ובעלי עסקים קטנים להקים ולנהל עסקים המפרנסים אותם ואחרים. הארגון מחבר בין בעלי העסקים לבין מנטורים מתנדבים לליווי ארוך טווח שיעניק לבעל העסק מיומנויות וכלים ניהוליים.

שותפות חיפה-בוסטון הינה ארגון פילנתרופי הפועל למען הקהילה בתמיכתה ועזרתה של הפדרציה היהודית בבוסטון (CJP). הפרויקטים אותם מפעילה השותפות נועדו לחזק את הקשר בין שתי הקהילות, בחיפה ובבוסטון, על מרכיביהם השונים בצד קידום ערכים יהודיים של צדק וסובלנות.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

כתבות קשורות לנושא זה

תגובה 1

הכתבה נעולה לתגובות. ניתן לשתף ברשת באמצעות כפתורי השיתוף

כל הכתבות בחי פֹה

הפגנה בחיפה בקריאה לעסקה להשבת החטופים – 13/7/24

(חי פה) - בחיפה נמשכות ההפגנות נגד ממשלת נתניהו בקריאה לבחירות עכשיו ולאישור עיסקת החזרת החטופים. אנחנו נשדר כאן את הנאומים. הודעת מטה "מחאת העם...

חברת החשמל בתרגיל מלחמה ראשון מסוגו

חברת החשמל בתרגיל מלחמה רחב היקף שיתנהל לאורך חמישה ימים ובמספר זירות. התרגיל יתחיל ביום ראשון 12/07/24 בשעה 07:00 ויסתיים ביום חמישי, 18/07/24 בערב....

31 נפטרים מקדחת מערב הנילוס

משרד הבריאות מעדכן כי עד כה דווח על 31 נפטרים כתוצאה מקדחת מערב הנילוס. כ-80% מהנדבקים בקדחת מערב הנילוס אינם מפתחים תסמינים כלל. עם זאת,...

בלורות • מי שלא שיחק……סימן שהוא צעיר…. • סיפור קצר

בערבית מדוברת גביש זכוכית נקרא בלורה. שם זה שמור לחיפה רבתי עם ייחוד לעמק-הזיתים, קסל ובן-יהודה. הארץ חולקה לאזורים לא על פי חלוקת "בזק"...

מוצרי בשר של מפעלי אירנה לבצק ממולא בע"מ – קריאה להחזרה (ריקול)

לאחר דיגום שיגרתי של שירות המזון במשרד הבריאות נמצא חיידק סלמונלה במספר מוצרים, וכמשנה זהירות ומתוך חשש להימצאות החיידק וממצאים מיקרוביאלים חריגים נוספים, החברה...