רויאל קריביאן ביטלה את הפלגות ספינת "Odyssey of the Seas" מנמל חיפה

הרויאל קריביאן בנמל חיפה 21/4/21 (צילום: מורן איפרח)

לאחר שעגנה ב-21 באפריל בנמל חיפה, הודיעה חברת "רויאל קריביאן" בתחילת השבוע כי הספינה החדשה שלה "Odyssey of the Seas" משנה את יעד הבכורה מנמל חיפה לפלורידה בארה"ב, בשל המצב הביטחוני המתוח באזור.

הרויאל קריביאן בנמל חיפה 21/4/21 (צילום: נמל חיפה)

הספינה החדשה Odyssey of the Seas של חברת "רויאל קריביאן" שיעד הפלגת הבכורה שלה היה נמל חיפה ב-2 ביוני, שינתה את מסלולה לפלורידה בארה"ב, בעקבות המצב הבטחוני באזור. לראשונה, עגנה הספינה בנמל חיפה ב-21 באפריל ומאז החלה בהכנות לקראת הפלגת הבכורה. ההכנות דרשו הצטיידות במזון, חיסון של אנשי הצוות והערכות מול הספקים הישראלים. מנמל חיפה הפליגה הספינה לסירוגין ללימסול שבקפריסין וחזרה. עם החרפת המצב הבטחוני, ראתה החברה כי לא תצליח להשלים את כל ההכנות הדרושות לתחילת ההפלגה, דבר שכרוך בהוצאות כספיות גדולות וקיבלה את ההחלטה לשנות את המסלול.

הרויאל קריביאן בנמל חיפה 21/4/21 (צילום: מורן איפרח)
הרויאל קריביאן בנמל חיפה 21/4/21 (צילום: מורן איפרח)

מייקל ביילי, נשיא ומנכ"ל רויאל קריביאן:

אנו מבינים את האכזבה העלולה להיגרם לנופשים הישראלים שאותם ציפינו לקבל בספינה, אבל ההחלטה על השינוי משקפת את המחויבות החזקה שלנו להציע נופש שהוא בטוח ובאותה מידה בלתי נשכח. אנו מקווים להמשיך לראות את האורחים הישראלים שלנו בספינות אחרות באזור ובעולם. האורחים שלנו, הצוות והקהילות בהן אנו מבקרים תמיד יהיו בראש סדר העדיפויות שלנו. זו החלטה מאתגרת אבל עלינו להיות מהירי החלטה בסביבה הנוכחית.

עוד נמסר מהחברה, כי שינוי התוכניות של קו ההפלגה נבע מתוך רצון לשמור על בטיחותם ורווחתם של האורחים, של הצוות ושל הקהילות שמסביב. הודעה על ההפלגות החדשות של Odyssey of the Seas תתפרסם במועד מאוחר יותר. רויאל קריביאן תמשיך לעקוב מקרוב אחר המצב המשתנה בישראל, בתקווה לחזור בעתיד ליעד פופולרי זה. הנוסעים והאורחים הרשומים בהפלגות, שיושפעו מהחלטה זו ,מקבלים בימים אלה מידע וסיוע על תהליך ההחזר.

רויאל קריביאן בנמל חיפה (צילום: עבד שלופי)
רויאל קריביאן בנמל חיפה (צילום: עבד שלופי)

אורי שנבל, הזכיין של רויאל קריביאן בארץ:

זאת הפעם הראשונה שחברה אמריקאית בסדר גודל כזה הייתה אמורה להביא ספינה שלה ובחרה בנמל חיפה. כרגע תכנית ההפלגות הזאת לדאבוננו מבוטלת. נהיה אופטימיים לגבי שנה הבאה.
הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. עדן אמר/ה

    חצי ממה שרשום לא נכון החברה פשוט מאוד משקרת לנו הלקוחות הם לא הצליחו להגיע להסכם עם ישראל שימכרו להם חיסונים אחרי שהם לא הספיקו לחסן את הצוות באוניה הקפטן הודיעה שהמסלול לישראל מבוטל כבר ב13.5 שהם עוברים לפלורידה בגלל שהם לא הצליחו לחסן את הצוות בחיפה אנחנו מארגנים תביעה ייצוגית נגד החברה כבר 400 אנשים שרכשו חופשות יש קבוצה בפייסבוק כל מי שרכש תיתצטרפו

  2. גל אמר/ה

    איך מצטרפים ??? לא מוצא אותכם.

הגיבו כאן לכתבה