דוד עציוני סגן ראש העיר חיפה בסיור מקצועי בפארק מתם

עם החזרה לשגרה של העבודה בפארק מתם, הגיע השבוע סגן ראש העיר ויו"ר החברה הכלכלית, דוד עציוני, לסיור מקצועי בפרויקט "מתם מזרח", של חברת "גב ים" והחברה הכלכלית השותפות בפארק. עציוני קיבל סקירה מקיפה על הפרויקט כולל התקדמות שלבי הבניה והשיווק.

מימין לשמאל אור שחף, דוד עציוני, קיריל קארטניק, מיכל פטקין קדוש, יריב בר דעה וקובי סביון. צילום יחסי ציבור
מימין לשמאל אור שחף, דוד עציוני, קיריל קארטניק, מיכל פטקין קדוש, יריב בר דעה וקובי סביון. צילום יחסי ציבור


דוד עציוני ציין, כי פארק מתם הינו גאווה חיפאית ואחד העוגנים המרכזיים בעיר, והוא יעשה הכל להביא לפארק עוד חברות בינלאומיות שייצרו עבור תושבי חיפה מקומות עבודה משמעותיים, וישאירו את הצעירים בעיר.

פרויקט מתם מזרח מוקם בימים אלו בפארק מתם, חיפה, והוא יכלול עם השלמתו שני מבנים בשטח כולל של 93 אלף מ"ר. הפארק כולו נחשב לגדול בישראל, ומשתרע על פני יותר מ-270,000 מ"ר בנויים, המושכרים לכ-80 חברות שונות המעסיקות למעלה מ12,000 עובדים.

לסיור הצטרפו, מנכ"ל החברה הכלכלית, אור שחף, סמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי של חברת גב ים, יריב בר דעה, מנהלת השיווק מיכל פטקין קדוש, מנהלת השיווק של החברה וקובי סביון מנהל הפרויקט.

תגובה
  1. עוזי אב-רם (אברהם) אמר/ה

    דוד עציוני מייצג עירייה רדודה, נפולה ובלתי שאפנית למען העיר, זו העירייה הכי גרועה שהייתה לנו בחיפה, מאז תקומת המדינה !
    דוד עציוני אצלי ואצל רבים כמותי, מעורר סליגה וחוסר אמון טוטאלי, משום שלפני הבחירות קיבלנו דמות אחרת לחלוטין מאשר אחרי הבחירות. בפעם הבא כולנו כתושבי חיפה נבחר את הראויים לנהל את עירנו, משום שהצוות הנוכחי כשל לכל אורכה של הדרך !
    העיר חיפה הידרדרה מאז עוד יותר !
    כולנו מתביישים במנהיגות העירונית הנוכחית, ומתגעגעים לקודמת.

לא ניתן להגיב