פקחים ושוטרים גירשו קבוצת מבקרים מהשטחים שבילתה בחופי חיפה

קבוצת תושבים מהשטחים שיש בידה אישורי שהיה בארץ, גורשה אמש (ד') מחוף הים בחיפה, לאחר שעוכבה כשעתיים ע"י פקחי עיריית חיפה ושוטרי תחנת חיפה. מנכ"ל מרכז מוסאוא ג'עפר פרח: " השוטרים והפקחים פעלו שלא כחוק".

003-_שוהים.jpg

קבוצת הנשים שבילתה בחוף הים. התמונה באדיבות מרכז מוסאוא
מנכ"ל מרכז מוסאוא ג'עפר פרח, פנה היום (ה') בתלונה לראש עיריית חיפה יונה יהב, ולמפקד תחנת חיפה סנ"צ אבי אדרי, בה הוא טוען כי פקחי עיריית חיפה מגרשים מחופי העיר תושבים מהשטחים שמגיעים לבלות בעיר כשבידיהם היתרי שהיה. פרח, ציין בתלונה כי נהגי אוטובוסים דיווחו כי מדובר במנהג קבוע של מינהל החופים העירוני.

שוהים.jpg
מנכ"ל מרכז מוסאוא משוחח עם השוטרים והפקחים
בשיחה לחי פה אמר פרח: "השוטרים והפקחים עזבו את קבוצת תושבי השטחים שבילו בחוף הים רק לאחר שהתערבתי ואחרי שעיכבו אותם שלא כדין כשעתיים. השוטרים והפקחים פעלו שלא כחוק. בעירייה טוענים כי הקבוצה פרסה נרגילות על חוף הים, והתמונות שיש בידינו מתעדות ומוכיחות אחרת. בתמונה ניתן לראות קבוצת נשים שיושבת על החוף לא עישנו נרגילות ולא הפרו את החוק והן מוקופת בפקחים ושוטרים.

תגובות עיריית חיפה ומשטרת חיפה


מעיריית חיפה נמסר לחי פה בתגובה: "מדובר בקבוצת מבקרים שהגיעה אמש לחופי חיפה, פרסה נרגילות ומנגלים במקומות שאסור לפרוס בהם, פקחי העירייה אשר ניגשו לקבוצה, הבהירו את כללי הסדר והמשמעת המקובלים בחופי חיפה. ומוויכוח אשר התפתח בין שני הצדדים, התברר כי מדובר בקבוצה אשר הגיעה מהשטחים עם רישיון שהיה עבור ביקור בעיר עכו בלבד. פקחי עיריית חיפה מצווים לעבוד על פי חוק, על כן הובהר לקבוצה שיש עליה להמשיך דרכה לעכו. עשרות אלפי מבקרים מגיעים לחופי חיפה במהלך עונת הרחצה, וזוכים לחוויית רחצה ייחודית המשלבת ניקיון, טיפוח והקפדה על כללי המשמעת בחופים. האינטרס היחיד של פקחי העירייה הוא לעבוד על פי הנהלים והכללים המקובלים לרווחת ובטיחות המבקרים".

ממפקד תחנת חיפה סנ"צ אבי אדרי נמסר לחי פה: "משטרת חיפה מתייחסת לכל השוהים עם אישורים כמו כל אזרח שמגיע לביקור באופן שווה. המשטרה מתערבת רק במקרים של שוהים בלתי חוקיים או שוהים עם אישורים שמפרים את החוק".

3 תגובות
  1. נירו אמר/ה

    להתנצל????, תלך אתה לבקר בשטחים , ונראה מי יתנצל בפניך, אנשים פה חיים בסרט, לא היית שורד דקה שם

  2. פקח2 אמר/ה

    ברצוני להגיד שאותם אוטובוסים שמגיעים מהשטחים מגיעים עםטונים ים מצלמות ומצלמים בחורות שלא בידיעתן מציצים למלתחות נשים גורמים לאי נוחות של המתרחצים ולא פעם ולא פעמיים נזעקנו על ידי המתרחצים על מנת שנרחיק את אותם מטרידים

  3. אתי אמר/ה

    מי נותן לערבים מהשטחים אישורים להכנס לארץ, חתיכת אידיוטים, מדינת חלם, לא מספיק לנו המחבלים שגרים פה, צריל להוסיף עוד כמה, הייתי מעיפה את כולם קיבינימט

לא ניתן להגיב