זייף עשרות כרטיסי אשראי וביצע עסקאות ב-180,000 ש”ח | תושב חיפה נעצר

כרטיסי אשראי | להמחשה בלבד (צילום: המשטרה)

תושב חיפה בן 40, עשה שימוש בעשרות כרטיסי אשראי מזויפים בכ- 74 בתי עסק

מהמשטרה נמסר לחי פה – תאגיד החדשות:
המשטרה עצרה אתמול (ב’ 15/2/21) תושב חיפה, בחשד שעשה שימוש בכרטיסי אשראי מזויפים וביצע עסקאות בסך כולל של כ- 180,000 ש”ח.

המשטרה פתחה בחקירה לפני כחודשיים, עם קבלת דיווח מחברת ישראכרט, בדבר זיוף של כ- 22 כרטיסי אשראי השייכים ללקוחות החברה וביצוע עסקאות באמצעות אותם הכרטיסים בעשרות בתי עסק.

מהחקירה עולה כי החשוד, תושב חיפה בן 40, עשה שימוש בעשרות כרטיסי אשראי מזויפים בכ- 74 בתי עסק באזור הצפון וביצע באמצעותם, כאמור, עסקאות בסך כולל של כ- 180,000 ש”ח.

בתוך כך, לאחר חקירה ארוכה ומורכבת, חשפו שוטרי משטרת ישראל את זהותו של החשוד ועצרו אותו אמש לחקירה בתחנת משטרת גליל מערבי.

בכוונת המשטרה לבקש הבוקר את הארכת מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בעכו.

הגיבו כאן לכתבה

6 תגובות
 1. ריטה אמר/ה

  מדוע לא מפרסמים את שמו?לאזהרה

 2. א אמר/ה

  למניעת זיוף כרטיס אשראי לעולם אל תמשכו כסף בעזרת כרטיס אשראי אלא בעזרת כספומט בלבד. גנבים מניחים מעל כספומט מצלמה וממצלמיםאת המספר כרטיס אשראי

 3. יוסי אמר/ה

  א: אתה ממש ברור…

 4. רני הנמוך אמר/ה

  תמיד להסתיר עם היד את הקלדת הקוד האישי….נוכלים לפעמים מדביקים מצלמה וקורא שפתיים…..וגם לבדוק שאין תוספות מוזרות באיזור הכספומט.

 5. סוכנת חשאית אמר/ה

  אני נדבקת למכשיר ממש, מתכופפת יותר ממה שאני ברגיל, ומסתירה את הכרטיס בממחטה השחורה של בעלי זכרונו לברכה, ולפני שאני לוחצת את הקוד אני מסתכלת 380 מעלות. זאת הדרך הכי טובה לדעתי.

 6. אתי אמר/ה

  לא מבינה מה זה זייף, אם זה מזויף אז איך זה עבר בבית העסק, ומי אחראי על הכסף של הלקוחות, הרי מישהי שילם על זה

הגיבו כאן לכתבה