טיילת קפואה – חיפה בסגר | סיור מצולם | תמונת היום

פוד טראק סגור וספסלים ריקים בעת הסגר (צילום: ירון כרמי)

היום בטיילת בת גלים וטיילת שקמונה, נשבה רוח מזרחית ערה, אשר הביאה אתה קור מאתגר. בטיילות החוף הייתה תנועה דלילה של אנשים. הפוד-טארקס היו סגורים, בשל הסגר, למעט אחד שעשה כמה משלוחים.

האטרקציה התורנית הייתה בטיילת בת גלים – שני העורבים שתקפו חתול שניסה לאכול בשקט את מזון החתולים שהשאירו לו מאכילי החתולים על הדשא. הם תקפו אותו וניקרו אותו באגן, אך הוא לא ויתר, למרות הכאבים. לבסוף הסתלק משם והשאיר להם כמה פירורים.

צפו: שני עורבים מנקרים חתול כדי לגנוב לו את האוכל

(צילום: ירון כרמי)


קור מקפיא והחרמון המושלג באופק

בחיפה נרשמו היום טמפרטורות נמוכות במיוחד ושמש שקרנית הזמינה ספורטאים מעטים לצאת ולמתוח שרירים בטיילות החוף. בשעה 10:00 נמדדו 11 מעלות ובשעה 15:00 הטמפרטורה עלתה קצת ל-13 מעלות בלבד. הר החרמון המושלג הציץ במלוא הדרו דרך האוויר הנקי שהותירה הסערה שחלפה.

החרמון מושלג וקור מקפיא עצמות בחיפה - מבט מרחוב יפה נוף (צילום: איל תמיר)
החרמון מושלג וקור מקפיא עצמות בחיפה – מבט מרחוב יפה נוף (צילום: איל תמיר)

תנועה דלילה בטיילות החוף

כמה ספורטאים אמיצים שיצאו למתוח שרירים בטיילת החוף, בעת הסגר, העירו את הטיילת שנרדמה.

הפוד-טראקס סגורים

מתחם הפוד-טראקס שנמצא ליד המכון לחקר ימים ואגמים היה סגור ורבים מהספסלים נותרו שוממים בקור המקפיא.
פוד טראק אחד היה פתוח למשלוחים (בלבד) עקב הסגר.

בטיילת בת גלים הייתה תנועה דלילה

כמה גולשים שיצאו מהמים בקור העז, הראו ששום דבר לא מרתיע אותם.

5 תגובות
 1. יהורם אמר/ה

  העיקר שננצח את הנגיף ונחזור לשגרת חיים שמחה ובועטת

 2. מזי דהן אמר/ה

  צודק צודק ,,, צריך לדעתי ענישה הרבה יותר חזקה לכול ישראל ללא יוצא מין הכלל. אנחנו במצב שלא היינו בו מעולם, לכן החוקים ברשות המחוקקת היו צריכים להיות אחרת ,, זוהי שעת חרום/מלחמה …מי לא מבין!!!!!!!!

 3. מאיר אמר/ה

  תודה על הכתבה
  יש להזכיר להולכי הרגל להמנע מלצעוד בנתיבי האופניים. פשוט אדישות וחוסר משמעת הדבר מסוכן וצועדים רבים מתעלמים מכך תאונות והתנגשויות קורות בנתיבים אלו. תודה מאיר

 4. אייל אמר/ה

  הקור בעייתי לקורונה עוד יותר. אנשים מתקהלים במקומות סגורים ולא פותחים חלונות. בגינה בורדיה חגגו יטם הולדת עשרים בני נוער אם אחד חלה בקורטנה הדביק עשרים. כמובן בהפרה גסה של כללי הסגר והיא מתרחשת בכל מקום ותאריך אותו גם לתוך פברואר. נגיע במהירות כפי שהזהרתי כאן ל-5 אלף מתים. במקום דצמבר, בינואר. עם מוטציה בריטית, אפריקאית, ברזילאית ותתכן גם ורעאנט קורונה ישראלי שינגב תחלואה בסיבוב על פיתה וחס וחלילה שלאור ההתחסנות, עלול להיות עם עמידות לחיסונים. לא רק שעכשיו לא צריך להיזהר פחות אלא פי כמה יותר כי זה שלב קרעטי שחייבים להוריד בו את ההדבקה תוך כדי העלאת אחוז מתחסנים למנוע מצב שיווצר וריאנט עמיד לחיסון

 5. עירית+לנדסברגר אמר/ה

  טיפשון, עוד לא למד לתקוף חזרה. יופי של סירטון ירון. תודה. שבת נעימה.

לא ניתן להגיב